Gastrolog Piaseczno

Gastrolog

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
Piaseczno

Dziękuję Panu za wyleczenie, jestem bardzo wdzięczny za poświęcony czas i rzetelne podejście do mojego problemu.
Teraz rzadko spotyka się ...

Teraz rzadko spotyka się lekarzy, którzy potrafią poświęcić prawie godzinę na badanie jednego pacjęta. Zazwyczaj to jest przemiał w 10 min i natępny, ale nie u Pana Błażejczyka. Pozdrawiam. Wyleczony pacjent.

dr n. med. Arkadiusz Maj

Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Lekarz godny polecenia. Ma czas dla pacjenta, jest miły, cierpliwy i rzeczowo tłumaczy problemy. Można mu zaufać.

Opinia dodana przez: Karolina Antonik

lek. med. Antoni Gugulski

Gastroenterolog, Gastrolog

Centrum Zdrowia Adam Muszyński s.j.
Czajewicza 5-7/49
Piaseczno

Uważam,że to najlepszy lekarz w tej dziedzinie! Byłam u kilku lekarzy w całej Polsce i on jako jedyny dopasował mi idealnie leki, postawił właściwą diagnozę. Gdyby nie Pan Doktor pewnie nie pisałabym teraz tej opinii. Dziękuję !

Opinia dodana przez: Katarzyna