Lekarze Gdynia

Pragne podziekować Panu Doktorowi za jego serce,kompetencje,opiekę,za wsparcie psychyczne przed operacja,za jego dobroći troske serdeczne podziękowania także dla zespołu lekarzy i poloznych oddzialu ginekologiczno-onkologicznego sdziękuje Stanislawa Strzyżewska
Przyszłam do pana doktora z bólem kolan. Kazda wizyta w miłej atmosferze, bardzo dokładna, szczegółowo opisana i wytłumaczona. Do tego dokładna i trafna diagnostyka. Teraz czas na rehabilitację. Dziękuję i pozdrawiam pana doktora :)
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Aleksandra Wójcik-Pokora

Neurolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Antoniego Abrahama 51C/7
81-366 Gdynia

Polecam takiego lekarza rzadko się spotyka i to w dodatku byłem na wizytach z NFZ/jeszcze raz Polecam
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Monika Buchajewicz

Neurolog

PRZYCHODNIA PRZY ULICY PUŁASKIEGO
ulica Pułaskiego 4
81-368 Gdynia

Niezwykle sympatyczna i oddana pacjentom lekarz. Kompetentna i uczynna poświęcająca dodatkowo swój prywatny czas. Oby więcej tak zaangażowanych lekarzy było wśród nas.Do takiej lekarz schorowany pacjent idzie z ufnością i się nigdy nie zawiedzie bo otrzyma pomoc. Z serca dziękuję Pani Doktor. Barbara Zielińska
Opinia dodana przez: Barbara Zielińska
p.dr Pofelska jest bardzo dokładnym i posiadajacym wspaniała wiedze człowiekiem ktory robi wszystko by pomóc :) polecam serdecznie a jesli chodzi o moja ocene to najwyzsza z mozliwych :) :) :)
Opinia dodana przez: Piotr

Mirosław Goworek

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
Gdynia

Bardzo dobry lekarz-specjalista, uprzejmy, delikatny, a co najważniejsze kompetentny i konkretny. Dzięki Panu doktorowi mamy na świecie naszą córeczkę, a nie było lekko.... teraz nadszedł ten czas - i staramy się o drugie dziecko - i wiem ,że będąc pod opieką takiego SUPER specjalisty jak Pan Goworek mamy duże szanse i wierzę, że nam pomoże...z całego serca polecam....
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Piotr Suwała

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Wyjątkowy lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta i jego rodziny, nie bojący się pytań, rzeczowy, sympatyczny i otwarty. Nawet kilkunastogodzinny pobyt na SORZe przy opiece takiego LEKARZA można przeżyć godnie, z poczuciem bezpieczeństwa, troski i przede wszystkim z wiarą w człowieka. Polecam Pana Doktora :):)
Opinia dodana przez: Aldona

lekarz Anna Browińska

Centrum Medyczne POLMED
ulica 10 Lutego 11
81-366 Gdynia

Rzeczowo, kompleksowo, bez pośpiechu (jak u innych lekarzy), uczciwie i uprzejmie. Tak powinni pacjentów przyjmować wszyscy lekarze. Bardzo polecam, Katarzyna

lekarz Monika Kuligowska-Jakubowska

Internista, Diabetolog

PRZYCHODNIA PRZY ULICY PUŁASKIEGO
ulica Pułaskiego 4
81-368 Gdynia

Pani doktor nie ma czasu na picie kawy i jedzenie drożdżówek. Czasami pacjent potrzebuje poświęcenia większej ilości czasu. A pani Monika jest i kompetentna i bardzo dobrze potrafi rozmawiać z pacjentami a nie tak jak napisano "pieprzy głupoty" Ja chodzę do pani doktor od pewnego czasu i jestem zadowolony z pomocy którą mi świadczy. Dziękuje Pani Moniko :)
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Alina Kalinowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SKIM" Gabinety Stomatologiczne FILIA 3
Podchorążych 10a
81-133 Gdynia

Godna polecenia, kompetentna, rewelacyjne podejście do dzieci, mało już jest takich lekarzy, mam ogromny szacunek i zaufanie
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jerzy Kubik

ulica Płk. Dąbka Stanisława 82
81-107 Gdynia

Najlepszy lekarz ginekolog położnik w tym kraju. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Nieograniczony zasób wiedzy potwierdzony skuteczną praktyką. Zdecydowanie polecam !

Małgorzata Piechulska

Gabinet lekarski
81-384 Gdynia

Moja Bardzo Dobra opinia przekracza powyższą skalę. Po prostu wysokiej rangi Specjalista. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni z wszelkich zabiegów stomatologicznych wykonanych przez Panią Piechulską. Polecamy!
Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Jolanta Pydych

NZOZ Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny
Zakręt do Oksywia 3
81-244 Gdynia

Polecam Panią doktor, ze względu na profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor przed zabiegiem wszystko objaśnia, podaje kilka możliwości leczenia, jest uprzejma i rzeczowa,
Opinia dodana przez: Małgosia

lek. dent. Aleksandra Bonca

BONCA & Colleagues Dental Practice
pl. Kaszubski 8/604
81-350 Gdynia

Polecam Panią dr Bardzo dokładnie dokonała czyszczenia zębów, jej wypełnienia trzymają się bez zarzutu. Bardzo miła i cierpliwa. Polecam szczególnie dzieciom.
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Coach
                                       mgr Joanna  Draheim

mgr Joanna Draheim

Coach, Psychoterapeuta

Centrum Psychoterapii
Wójta Radtkego 42/2
Gdynia

Pani mgr Joanna podchodzi do terapii w sposób profesjonalny, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w pracy z młodzieżą doskonale sprawdza się jako ich terapeutka. Serdecznie polecam!!!
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Grażyna Dziekońska-Tokarzewska

ul. Gniewska 21/3A
81-047 Gdynia

Opinia o Pani Doktor z diagnostyki mojej choroby oczu i związanej z tym pomocy ochrony zdrowia. Kompetentna specjalista, lekarz. Wdzięczny pacjent.
Opinia dodana przez: Rajmund

lekarz Jacek Raniszewski

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdyni-Oksywiu
ul. Jana Grudzińskiego 4
81-103 Gdynia

Fantastyczny lekarz! Przede wszystkim podchodzi do pacjenta jak do człowieka, spokojnie tłumaczy i wielokrotnie potrafi odpowiedzieć na te same pytania. Jest cierpliwy i nie spieszy się. Poświęca tyle czasu ile mam wrażenie, że potrzeba dla pacjenta i problemu. Znajduje rozwiązanie i ku niemu prowadzi prawie jak za rękę. Polecam!
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Marcin Szymczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SKIM" Gabinety Stomatologiczne FILIA 3
Podchorążych 10a
81-133 Gdynia

Stomatolog z powolania .Zawsze wszystko wyjasnia wyczerpujaco co bedzie wykonywal .Przedstawia rozne warianty .Zawsze dba by wizyta byla bezbolesna .Bardzo dokladny i delikatny.Calkowicie bazbolesnie podaje znieczulenie.Zachecam wszystkich szukajacych dobrego rodzinnego stomatologa.Pan doktor jest wyjatkowo cierpliwy dla dzieci.Zawsze znajdzie odpowiedni sposob , aby zachecic wystraszonego płaczącego malucha.

dr n. med. Joanna Żurada-Wyrwińska

Psychiatra

Krasickiego 11 lok. 2
81-377 Gdynia

dzieki za wszystko.metody sa tak skuteczne ,ze dzieki PANI jestem (normalna)

lek. dent. Katarzyna Wawrzyńska-Pecura

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Naprawdę polecam z chęcią się chodzi do tej Pani każdy ząbek jest obejrzany z każdej strony, miałam wiele dentystek ,ale tylko do Pani Kasi można nabrać zaufanie,zrobiła mi wszystkie zęby na 5+. Sabina.