Lekarze Gdynia

lekarz Blanka Kotkowska-Kiejna

ulica Janusza Korczaka 3/64
81-473 Gdynia

Pani doktor super bardzo sympatyczna, dobry wywiad oraz badanie dobrze dobrane moce szkiel ,polecam!!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Paula Tymoszuk

ul. Buraczana 41C/4
81-587 Gdynia

Bardzo miła, uprzejma i radosna Pani doktor. Super podejście do pacjenta. Pełny profesjonalizm. Szybkie i delikatne leczenie oraz doradztwo. Polecam i pozdrawiam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Zespół Poradni Specjalistycznych nr 2
Sojowa 33c
81-589 Gdynia

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU
Opinia dodana przez: wkurzona

lekarz Tomasz Marjański

ul. Kręta 64
81-575 Gdynia

Trafiłem do tego lekarza przypadkiem,zniechęcony do życia przez duszności które nie pozwalały mi normalnie funkcjonować.Byłem wielokrotnie diagnozowany a nic lepiej.15 minut które zmieniło to to była wizyta w gabinecie doktora.Szybka operacja i teraz wiem że ponownie normalnie funkcjonuje-dziękuje Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Alicja Klejnotowska

Urolog

Przychodnia POZ
Boh. Starówki Warszawskiej 5
81-466 Gdynia

Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor! Polecam wszystkim i zachęcam do profilaktycznego badania!
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Piotr Winnicki

Gabinet Kardiologiczny
Wejherowska 59/ bud. przychodni/
81-049 Gdynia

20 lutego br. miałam cięcie lewej łydki w szpitalu na SOR. Cięcia wykonał doktor chirurg Piotr Winnicki. Okazało się, że był to duży kaszak. Trafiłam na wyjątkowego lekarza. Który wcześniej obejrzał nogę w Przychodni na Wejherowskiej. Następnego dnia kazał przyjechać do siebie na dyżur na SOR. Osobiście zajął się moją łydką. Zrobił wszystko, żeby dobrze się goiła. Po dwóch tygodniach okazało się, że lekarz który wyjmował inny sączek nie wyczyścił ...
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Klaudia Bielska

ul. Starodworcowa 1E/3
81-575 Gdynia

Najwyzsza jakosc,uprzejmosc i wysoka kultura,dziekuje P.Doktor Pozdrawiam z USA:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Opinia dodana przez: barbara

Stanisław Krachulec

Ortodonta, Stomatolog

I Armii WP 15a
81-383 Gdynia

Polecam ! wszystko super !naprawde warto odwiedzic tego ortodonte, wszystko zrobi w jak najwiekszym porządku .

lek. dent. Jerzy Beyna

Stomatolog, Protetyk

Armi Krajowej 28
Gdynia

Fantastyczny lekarz-protetyk, polecony przez znajomego. Wszystko pasuje idealnie, nie wymaga poprawek i wielokrotnych wizyt (płatnych) jak w innych gabinetach. Po prostu mistrz w swoim fachu. I sądząc po wieku i latach praktyki to chyba jeden z najbardziej doświadczonych stomatologów w Gdyni ! Dziękuję ! Zadowolona pacjentka.

lek. dent. Beata Rodziewicz

adm. Unruga 76
81-153 Gdynia

Świetny człowiek - świetny lekarz . Pani doktor zawsze znajdzie dla mnie czas , i pomimo zapełnionego grafiku gdzieś tam zawsze zdoła mnie wcisnąć . Podczas wizyty w całkowitym spokoju i bez pośpiechu realizuje ustalony wspólnie plan leczenia . Nie jestem łatwym pacjentem bo zdarza mi się zapomnieć o ustalonej wizycie , ale Pani Doktor jest osobą bardzo wyrozumiałą i z uśmiechem na twarzy umawia mnie na inny pierwszy wolny ...
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Maksymilian Czerepko

ul. Legionów 112B/26
81-472 Gdynia

Pan Doktor wycinał mi spore znamię. Bardzo przystępnie wyjaśnił, jak będzie przebiegać zabieg i jakie są dalsze procedury - dzięki czemu zmniejszył mój stres już na samym początku wizyty. Samo wycięcie przebiegło praktycznie bezboleśnie i w bardzo sympatycznej atmosferze. Obsługa klienta na 5 :)
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Ewa Drygas

Lekarz rodzinny

Wjherowska
Gdynia

Zyczylabym sobie, aby kazdy lekarz mial takie podejscie do pacjenta. Pani doktor jest mila, rozmawia z chorym, nie lekcewazy zadnych objawow. Pojsc do niej to zawsze przyjemnosc, nawet jak w przychodni sa tlumy chorych Pani Doktor zawsze cierpliwa i usmiechnieta. Zawsze dokladnie zbada, oslucha, nawet jak sie idzie z jakims drobiazgiem; gdy trzeba, wypisze skierowania. Goraco polecam, to swietna lekarka! M.K.
Zachwycająco przemiła, sympatycznie wprowadzająca pacjenta w jego aktualny stan, można by rzec gorąco polecam, gdyby nie ta paskudna choroba, dzięki pani doktor za wspólne chwile
Opinia dodana przez: ania nowacka

lek. med. Marta Toczyska

Clinica Medica
Staniszewskigo 1
Gdynia

Przemiła i kompetentna Pani Doktor! Naprawdę takiego lekarza szukałam dla swojej córeczki. Konkretna, odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania, trafnie stawia diagnozę i przepisuje właściwe leczenie. Jej wizyta była jak powiew wiosny, choć zima za oknem . Cudowna odmiana po tych wszystkich doświadczeniach w przychodni i prywatnych wizytach domowych lekarzy, którzy bombardują dzieci antybiotykami.
Opinia dodana przez: Małgorzata K.
wspaniały fachowiec, złota kobieta.Rozwiąże każdy problem i zawzse jest pomocna, polecam wszystkim tego lekarza.

dr Wioletta Bagińska

Pielęgniarka

NZOZ Oculus Renata Skrobisz-Kormańska
mjr. Henryka Sucharskiego 2
81-157 Gdynia

Bardzo miła, uprzejma ,kompetentna i fachowa pielęgniarka .Basia G.

lekarz Małgorzata Maksymowicz

Okulista, Anestezjolog

Przychodnia Lekarska Chylonia
Wejherowska 59
81-049 Gdynia

Byłem u p. Dr. po raz pierwszy. Wystarczyła jedna wizyta aby zostać dokładnie przebadany .Pani doktor spokojnie i fachowo wytłumaczyła mi jakie objawy u mnie występują. Nie irytowało Ją moje dopytywanie. Przepisała stosowne szkła.Wizyta ta bardzo mnie uspokoiła i wiem że to będzie "mój" Lekarz okulista na lata! Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: EDMUND

lekarz Wiesław Bartelik

Internista, Gastrolog

ulica Armii Krajowej 30
81-366 Gdynia

Bardzo dobry lekarz, który pracuje na co dzień w Instytucie Medycyny Tropikalnej w Redłowie.Fachowiec najwyższej klasy , bardzo miły i uprzejmy.W związku z tym ,że to moja kolejna kolonoskopia , więc mam skalę porównawczą w stosunku do poprzednich badań i mogę potwierdzić skalę fachowości Pana Doktora . Serdecznie polecam pacjentom nawet z dalekich stron 20.08.2020.r
Opinia dodana przez: tadeusz r.

lekarz Piotr Dembowski

Bema 15 lok. 1
81-386 Gdynia

Pan dr Piotr Dembowski .Co tu dużo pisać.Lekarz na 10+ pod każdym względem ,jak trzeba iść pod skalpel to tylko do Pana doktora.
Opinia dodana przez: Ioletta Zielińska

lekarz Agnieszka Cegielska

Dermatolog

ul. A. Hryniewickiego 6C/7
81-340 Gdynia

szczerze polecam! Pani Doktor mnie uspokoiła, jest miła,kompetentna. Pomogła bardzo, takie wizyty to przyjemność
Opinia dodana przez: Alicja