Lekarze Gdynia

Lekarz medycyny pracy

ZOZ Centrum Dentystyczne T-Dental Józef Tutkowski
Starowiejska 9
81-356 Gdynia

Nie pamiętam kosztu wizyty, ale relatywnie nie był wysoki. Jest to lekarz w dobrze pojmowanym starym stylu - w przeciwieństwie do lekarki z fasadowej państwowej służby zdrowia, która ostatnio na pytanie uściślające dawkowanie leku odpowiedziała lekko poirytowana: "nie jestem chodzącą encyklopedią".

dr Małgorzata Liberska

Lekarz rodzinny

Przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej
Batalionów Chłopskich 7
81-452 Gdynia

Pani doktor zawsze ma czas dla pacjenta, nie odmawia pomocy nawet po godzinach pracy, a przychodnia, w której pracuje, to niedościgniony wzór dla publicznych placówek opieki zdrowotnej. Polecam trafienie na takiego lekarza, jak dr Liberska. To skarb wśród lekarzy.

lek. dent. Joanna Brzóska

Protetyk, Stomatolog

Sanus Dentes
Hryniewickiego 6 c lokal 12
81-340 Gdynia

Dr Brzóska leczyła mi górną jedynkę, która doznała urazu wiele lat temu. Ząb był martwy, a jego kolor nieco ciemniejszy od zębów obok. Nie odczuwałem żadnych dolegliwości, poza estetycznymi, jednak po wykonaniu zdjęcia RTG (obraz widoczny po chwili na monitorze) Dr Brzóska zdecydowała się udrożnić kanał i wypełnić go innym środkiem. Miałem już kilka zębów leczonych kanałowo, ale pierwszy raz spotkałem się z udrażnianiem kanału z wykorzystaniem mikroskopu. Zabieg był ...

lekarz Cezary Płatkowski

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Obr.Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Super lekarz.z powołania.w razie potrzeby skorzystam ponownie.spokojny opanowany z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.pozdr
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Andrzej Nowik

Gorczycowa 1 A/7
81-591 Gdynia

Kompetentny, solidny, uważny, życzliwy, taktowny, kulturalny i bardzo sympatyczny lekarz. Poważnie i z uwagą traktuje pacjenta, któremu daje poczucie bezpieczeństwa, co jest bardzo ważne w chorobie. Cieszę się, że spotkałam go na swojej drodze.
Opinia dodana przez: Zdzisława W.

lekarz Urszula Borkowska

Internista, Endokrynolog

Gabinet
Gdynia

Pani Doktor to lekarz z powołania do tego miła uprzejma wnikliwa dokładna swój czas poświęca z indywidualnym podejściem do pacjenta jest kompetentna godna bardzo polecenia każdemu kto szuka profesjonalisty w dziedzinie endokrynologii i nie tylko. Polecam :-)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Krzysztof Jacko

Chylońska 249 C/59
81-016 Gdynia

Od niedawna jestem pacjentką dr Jacko i nigdy nie nie spotkałam takiego lekarza,tak oddanego pacjentowi,zaangażowanego w to co robi,a przy tym bardzo miłego.Pan dr Jacko zawsze ma czas dla pacjenta,słucha co się do niego mówi i poważnie podchodzi do wszelkich dolegliwości,zleca badania jeśli są niezbędne i bardzo trafnie stawia diagnozy Myślałam,że już nie ma takich lekarzy w tym zwariowanym świecie,a jednak...

Mirosław Płoski

NZOZ Przychodnia Orłowo--PORADNIA CHIRURGICZNA
Gdynia

Pan doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem, do tego przemiły, z poczuciem humoru. Bardzo jasno i przejrzyście wyjaśnił mój problem, przepisana kuracja pomogła od razu i na dodatek była tania:-) Byłam w Evimedzie i szcerze polecam Pana doktora pod każdym względem. Jeszcze nigdy nie czułam się tak komfortowo u lekarza, a byłam u wielu. Polecono mi doktora Płoskiego jako wspaniałego proktologa i podpisuję się pod tym w 100%!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Katarzyna Poławska

Otolaryngolog

ul. Starodworcowa 27/A6
81-575 Gdynia

Super lekarz, szczerze polecam.Pani doktor robiła mi septoplastykę przegrody nosowej w UCK Gdańsk. Bardzo delikatny lekarz z super podejściem do każdego chorego.Dziękuję pani doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Zdzisław Trawiński

Gabinet Psychoterapii Czas Zmian
Świętojańska 105/6
81-381 Gdynia

Bardzo dobry lekarz, zaangażowany, myślący i opiekujący się pacjentem podczas pobytu w szpitalu niezależnie od tego czy jest się pacjentem prywatnym czy pacjentem przyjętym "z ulicy". Jego spokój i opanowanie uspokaja pacjentkę, co jest bardzo ważne w czasie ciąży i zbliżającego się porodu. Polecam wszystkim tego lekarza do prowadzenia ciąży oraz innych problemów ginekologiczych. Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Wiesław Bednarz

Gabinet Kardiologiczny
Wejherowska 59/ bud. przychodni/
81-049 Gdynia

Profesjonalizm uprzejmość — lekarz godny polecenia! Z przyjemnością chodze regularnie do kontroli. Pozytyw 100%!
Opinia dodana przez: Teresa Nelka

Magdalena Wróblewska

Internista, Kardiolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Magdalena Wróblewska
81-381 Gdynia

Pani Doktor zawsze godna polecenia. Zaopiekuje się pacjentem, nigdy nie odmówi pomocy. Trafiłam do Pani doktor parę razy i muszę przyznać, że wie co robi i zna się na rzeczy.

lekarz Andrzej Gębka

ul. Świerkowa 36/9
81-526 Gdynia

Bardzo kompetentny lekarz. Badanie zostało przeprowadzone kompleksowo. Choroba została dokładnie wytłumaczona. Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu. Jest osobą bardzo uprzejmą .Godny polecenia. SR
Opinia dodana przez: Stanisław Ropela

lekarz Marta Oller

Internista, Hematolog

Armi Krajowej 28
Gdynia

Bardzo dobra Pani Doktor,leczę się u P.Oller od wielu,wielu lat,zawsze miła,uprzejma i konkretna,zawsze pomocna,nigdy się nie zawiodłam. Każdemu szczerze polecam Panią doktor Oller. Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Ewa G. stała pacjentka

lekarz Ewa Sokołowska

NZOZ OKO
Śląska 35-37
81-310 Gdynia

Pani doktor mega miła, kompetentna. Wszystko szczegółowo omawia, tłumaczy jak będzie wyglądać zabieg i późniejsza rekonwalescencja. Efekt po zabiegu blefaroplastyki zachwycający,polecam
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Robert Cisowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Benisławskiego 19a lok. 2
81-173 Gdynia

Bardzo dobry lekarz. Zawsze, jako jedyny, wystawił córce trafną diagnozę i skutecznie wyleczył każdą chorobę. Jesteśmy za to Panu Doktorowi bardzo wdzięczni.

lekarz Maria Hlebowicz

Neurolog

Przychodnia
Armii Krajowej 35
81-366 Gdynia

Dobry wywiad i wyjasnienie oraz trafna diagnoza. Bardzo szybko mówi, lecz dokładnie wszystko tłumaczy i zapisuje. Polecana przez znajomych, potwierdzam i polecam...

lekarz Katarzyna Kosmalska

Algierska 10
81-120 Gdynia

Po wielu latach od ostatniego zawału postanowiłem w końcu odwiedzić lekarza kardiologi i przez przypadek trafiłem do lek.Katarzyny Kosmalskiej pracującej w PRO CORDIS w Sopocie u dr. Miękusa . Badanie dotyczyło EKG, echa serca i echa wysiłkowego. Należy tu podkreślić ,że badania w tym gabinecie wykonuje się profesjonalnie i na wysokim poziomie. A co jest najistotniejsze kontakt,rozmowa z lekarzem w czasie wizyty odbywa się w atmosferze miłej i przyjaznej .Dociekliwy ...

lek. dent. Iwona Rupińska-Mielczarska

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Lekarz z dużym doświadczeniem. Leczenie przeprowadzone sprawnie, odpowiedzi na pytania wyczerpujące. Pacjent czuje, że jest w dobrych rękach. Strach do fotela dentystycznego teraz jakby mniejszy ;).
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Tomasz Radzikowski

Radiolog

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Witam chciałam podziękować za wnikliwy i rzetelny opis RTG płuc. W opisie spłycony prawy kąt p-ż ślad płynu? jest potwierdzeniem faktu jaki miał miejsce 2 dni przed prześwietleniem, w czasie nasilonego kaszlu w ustach po wydzielinie pojawiła się duża ilość płynu , na chusteczce nie była to krew czy flegma to tylko płyn przezroczysty, następnie miejscowy ból. Inny lekarz (przed wynikiem) zbagatelizował informację , że może to być tylko ból ...
Opinia dodana przez: Wanda