Lekarze Gorzów Wielkopolski

lek. dent. Marta Dyrak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " STOMIK "
Bohaterów Westerplatte 10
66-400 Gorzów Wielkopolski

Boi sie wiercenia ..tragedia z bolem niema co isc ...nie umie leczyc choc jest bardzo mila

lekarz Melania Suszek

66-400 Gorzów Wielkopolski

leczylem sie u niej kilka lat , ciagle dostawalem ten sam antybotyk, gdybym sie nie przepisal do innego lekarza bym sie wykonczyl
Nie ma podejścia do pacjenta.Nie interesuje się przebiegiem choroby.Przepisał mi lek,który miał mi poprawić komfort moczowy. Bzdura.Po kilku opakowaniach nie stwierdziłem żadnych zmian. Jest bardzo nerwowy.Radzę wizyty u psychologa.

lekarz Marcin Wornbard

Vertebralis
Górczyńska 17 Medi-Raj
66-400 Gorzów Wielkopolski

Przychodzę z prywatnego pakietu. Pan doktor mówi że badania na krew i mocz to mogę iść do lekarza w ramach NFZ. Dalej kontynuuję i mówię że w ramach pakietu mam też np usg brzucha itp... I chcę zrobić sobie kontrolne badania bo...mam bóle.. Ale Pan doktor robi mi wykład że dla firmy nie są opłacalne osoby które korzystają z pakietowych usług bo lepsze są osoby które płacą za pakiet Ale ...
Opinia dodana przez: Pacjentka
{'id': 11952, 'name': u'Gorz\xf3w Wielkopolski'} Ortopeda
                                       lek. med. Marcin Kapturski

lek. med. Marcin Kapturski

Vertebralis
Górczyńska 17 Medi-Raj
66-400 Gorzów Wielkopolski

Trafiłem do tego lekarza bo szukałam specjalisty na szybko. Niestety odniosłem słabe wrażenie, Pan doktor wyglądał na znudzonego, zdawkowo odpowiadał na pytania. Niczego konkretnego się nie dowiedziałem. Kasę skasował. Zapisał leki, po których zacząłem źle się czuć. Dzwoniłem do Pana doktora z pytaniem co robić, to olał pacjenta. Brawo

lekarz Sebastian Kuczyński

Chełmońskiego 6
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie polecam. Juz na początek pytanie jaki mamy budżet na dzisiejszą wizyte- irytujące. Potem wstrzykiwanie nie wiem czego, doktor nie by łaskaw poinformować. Efekt - zaden !!! Dobry zarobek dla doktora, a na mojej twarzy efekt- żaden . Za to budzet doktora wiekszy, zwykły naciągacz, niestety. Ale teraz rozumiem skad taki gabinet w Poznaniu na Umultowskiej, przy takim wyłudzaniu pieniędzy rzeczywiście można zarobic gigantyczne pieniądze.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Alicja Śliwińska

wróblewskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ostrzeżenie ! Zanim zarejestrujecie się do dr śliwińskiej koniecznie sprawcie opinie na innych portalach - są BARDZO negatywne (jeszcze nigdy w życiu nie widziałem tyłu złych opini o lekarzu !)
Opinia dodana przez: B

lekarz Andrzej Ojrzanowski

Staszica 8b lok. 15
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dzisiaj miałem wizytę u Pana doktora. Wizyta w ramach luxmed. Lekarz zachował się bardzo nie uprzejmie. Nie udzielił mi pomocy. Powiedział że "Będzie jak Piłat i umyje ręce "! I nie pomoże mi. Nie przebadał mnie nie oschłuchał. Nawet ciśnienia nie zmierzył. Złożyłem skargę do kierowania placówki
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Antoni Stapf

Sienkiewicza 10 gab. 27
Gorzów Wielkopolski

Konował i tyle. Spartaczył operację i jeszcze się wykręca.

lekarz Jarosław Janik

66-400 Gorzów Wielkopolski

Zarozumiały lekarz z wątpliwymi kompetencjami. Byłem u tego lekarza z zespołem cieśni nadgarstka. Pomio posiadania aktualnych wyników badań w tym rezonans nadgarstka +USG, ten człowiek wysyłał mnie na wykonanie prywatnie RTG informując iż on takich zabiegów nie wykonuje i że może polecić lekarza, który ten zabieg może wykonać. Zabiego został wykonany przez lekarza zatrudnionego w Szpiatalu w Międzyrzeczu i trwał 20 minut

lekarz Paweł Swornowski

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Gorzów
marsz. Józefa Piłsudskiego 1 b/309
66-400 Gorzów Wielkopolski

Brak zainteresowania pacjentem, nie obejrzał złamanej nogi, 3 miesiące nie powinna bolec, koniec wizyty.

lekarz Barbara Mazur

66-400 Gorzów Wielkopolski

Poszlam na wizyte prywatna, proszac o ustalenie mocy soczewek kontaktowych i okularow. Dostalam jakas masc, o ktorej w aptece nikt nie slyszal, a pani doktor powiedziala, ze nie da rady ustalic podczas jednej wizyty danych, o ktore prosilam, koniecznie chciala mi sprzedac soczewki firmy, z ktora wspolpracuje ona sama, odradzajac mi wszystkie inne soczewki. Odczuwalne bylo, ze chciala mnie umowic na kolejna wizyte, zeby skasowac kolejna oplate - nie otrzymalam ...

lekarz Elżbieta Zienkiewicz

66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo nieuprzejma osoba. Zachodzi pytanie czy w ogóle czyta opinie na Swój temat. Nawet jeżeli tak to niczego to nie zmienia, bo obcesowość i brak podejścia do pacjenta który wg. tej Pani jest tylko po to żeby go zbyć i ośmieszyć. Ludzie z dala od takich lekarzy. Podważa opinie innych lekarzy- szok. Pozdrawiam

lekarz Krystyna Gedmin

Gorzów Wielkopolski

Pani Gedymin prowadzila mi ciaze a co najgorsze gdy ja cieszylam sie z tego ze zostane mama,ona zaproponowala mi aborcje bylam w szoku...

lekarz Włodzimierz Kuta

Neurolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sienkiewicza 10/11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie polecam. Pan doktor po okazaniu wyników stwierdził u mnie migrene po czym przepisał mi leki na padaczkę i lek opioidowy mimo tego zgłaszałam lekarzowi że mam małe dziecko i nie mogę brać tak silnych leków ponieważ jeden z tych leków powoduje senność. Na drugi dzień umówiłam się do innego neurologa i Pani była wszoku jak Pan doktor mógł mi przepisać takie leki.
Opinia dodana przez: Anonim.

lekarz Marek Smorawiński

Kazimierza Wielkiego 43 lok. 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Byłam na opiece świątecznej w Międzyrzeczu, pan doktor nie miły, olewa pacjenta, osłuchał tylko plecy i tyle... Nie powiedział nic, dał tylko receptę i żegnam. Jakby był tam za karę.. Dopiero w innym szpitalu, stwierdzono zapalenie oskrzeli.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Tadeusz Sośnicki

66-400 Gorzów Wielkopolski

serdecznie odradzam, jestem bardzo niezadowolona z wizyty, badanie było niepotrzebne i bardzo bolesne, zero komunikacji i empatii, było to traumatyczne doświadczeie
Opinia dodana przez: alicja

lekarz Krzysztof Szlęzak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pracownia Cytodiagnostyki Ginekologicznej
Dworcowa 4
66-400 Gorzów Wielkopolski

bardzo nieuprzejmy totalny brak podejscia do pacjenta swoja prace wykonuje jak by byla to dla niego kara nie polecam

lekarz Małgorzata Jarząbkowska

Endokrynolog, Pediatra

Nowa 1B/4
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie polecam. Chodzilam okolo roku prywatnie, stracilam mase kasy na prywatne badania a pani doktor nawet karty pacjenta nie zalozyla i kazda wizyta zaczynala sie streszczeniami poprzednich wizyt. Lekarka wiecznie znudzona i zmeczona, Nie nawiazuje nawet kontaktu wzrokowego z pacjentem. Poza tym wystawia bledne diagnozy a potem twierdzila ze to MOJA WINA bo zle opisalam chorobe. zenada. Nie polecam a wrecz radze omijac szerokim lukiem.
Opinia dodana przez: alicja

lekarz Joanna Szymczak

Mościckiego 5
66-400 Gorzów Wielkopolski

Niekompetentna. Nie chciała wykonać całkowitego pakietu badań przysługującemu pacjentowi na NFZ "ot tak sobie". Zarozumiała, nie słucha pacjenta a praca jest dla niej karą. Pani doktor - zawsze można zmienić zawód. Zdecydowanie nie polecam!
Opinia dodana przez: Anna