kraków

Sortuj
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Chirurg stomatolog   (+3 więcej)

NZOZ Centrum Stomatologii Luxdentica Dariusz Wilisowski
ul.Przemiarki 23 lok 5

Średnia ocen: 5/5

Wiele już dobrego napisano o panu doktorze - ja mogę w zasadzie tylko dodac, ze wszystko to prawda. Kompetentny lekarz, miły człowiek z poczuciem humoru. Polecam i pozdrawiam. Marcin

Opinia dodana przez: Marcinos
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Chirurg stomatolog   (+3 więcej)

Stomatologia Świątkowska- Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
ul.Ignacego Krasickiego 30/84
Kraków

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Opinia dodana przez: Joanna
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Chirurg stomatolog   (+1 więcej)

INGLOT Implantologia i Stomatologia Estetyczna
ul. Fiołkowa 4/166
Kraków

Mam pełne zaufanie do Pana doktora! Życzliwa i kompetentna osoba. Oby więcej takich specjalistów! Jak najbardziej duży PLUS

Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Małgorzata Ornatowska

lek. med. Małgorzata Ornatowska

Medycyna estetyczna

Bona Dea Centrum Dermatologii Estetycznej
ul. Wodociągowa 47
Krowodrza, Kraków

Uważam, że produkt jak na klawiaturę za 80zł jest dobry, ale są lepsze. Wykonanie zostawia dużo do życzenia - słaby plastik, łamiący się. Samą klawiaturę otrzymałem pękniętą w prawym górnym rogu. Podświetlenie jest dobre, lecz mało widoczne pod kątem. Klawisze normalne, nie zbyt głośne, plus przyciski multimedialne, nie mogę się doczepić. Wygląd także ujdzie, aczkolwiek nie podobają mi się strzałki na WSAD, ale to tylko personalna opinia. Klawiatura nie posiada również podkładki pod nadgarstki, co niektórzy lubią. Aktualnie posiadam klawiaturę Genius Manticore (wiem, że 3 razy droższa) i nie zamieniłbym jej na żadną inną pod tym kosztem cenowym. Mam nadzieję, że recenzja na coś się przyda :)

Opinia dodana przez: jerzy
Stomatolog Kraków lek. dent. Agnieszka Miazga

lek. dent. Agnieszka Miazga

Stomatolog   (+1 więcej)

Miadent Studio
ul. Czajna 13b

Średnia ocen: 5/5

Wspaniała lekarka, wyjaśnia i tłumaczy, odpowiada na pytania i jest bardzo cierpliwa, kompetencje również na BARDZO wysokim poziomie. polecam wszystkim

lekarz Rafał Ufnalewski

Ginekolog

None
Aleja Pokoju 27B/20A
Kraków

Kompetencje na najwyższym poziomie, a to przecież najważniejsze. Ogólnie bardzo dobre wrażania po wizycie.

dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortopeda   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Diagnostyka"
ulica Pilotów 2
Kraków

Bardzo dobry lekarz, polecę każdemu, nawet temu który stracił zaufanie do przedstawicieli tego zawodu, wysoka profesjonalność,kompetencja, niesamowity , kulturalny i bardzo przystępny człowiek przy tym bardzo konkretny i wzbudzający zaufanie. Polecam chorym i cierpiacy. Małgorzata z Krakowa

Wolny termin: dzisiaj o 20:00. Sprawdź inny. # 9
Fizjoterapeuta Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Fizjoterapeuta   (+4 więcej)

Beauty & Health
ul. Księcia Józefa 81
Zwierzyniec, Kraków

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola

Ambulatorium Krakowskiej Szkoły Psychoterapii Psychoanalitycznej
ul. Mostowa 2/13
Kazimierz, Kraków

Średnia ocen: 5/5

Prawdziwa profesjonalistka w swym fachu. Wszyscy chcą chodzić do najlepszego specjalisty i ja swojego znalazłam :) super