kraków

lek. dent. Dariusz Wilisowski

NZOZ Centrum Stomatologii Luxdentica Dariusz Wilisowski
ul.Przemiarki 23 lok 5
Kraków

LEKARZ GODNY ZAUFANIA I POLECENIA. KONRETNY, RZECZOWY I PROFESJONALNY. ZAWSZE MIŁY I DELIKATNY. POLECAM

Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatologia Świątkowska- Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
ul.Ignacego Krasickiego 30/84
Kraków

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Opinia dodana przez: Joanna
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Małgorzata Ornatowska

lek. med. Małgorzata Ornatowska

Medycyna estetyczna

Bona Dea Centrum Dermatologii Estetycznej
ul. Wodociągowa 47
Krowodrza, Kraków

Jestem pacjentką p. doktor od ponad roku i zamierzam nią zostać przez kolejne lata. Nie oczekuję cudów i gruszek na wierzbie ale rzetelnej wiedzy i zdrowego rozsądku, zwłaszcza tam, gdzie mnie samej trudno o obiektywizm. Wszystkie zabiegi, którym się poddałam zostały wykonane z dbałością o moje zdrowie i z zachowaniem najwyższej staranności ze strony p. doktor. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie zaobserwowałam znużenia czy irytacji na twarzy p. Ornatowskiej, po zabiegu zawsze odpisuje na sms-y z pytaniami lub oddzwania. Nie tylko nie "wciska" zabiegów ale wręcz od niektórych odwodzi, mówiąc uczciwie, że przy takim problemie efekt będzie mniej niż marny. Za to cenię pani Małgorzatę Ornatowską - za wiedzę, skromność i wyjątkową uczciwość.

Opinia dodana przez: Marta
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Chirurg stomatolog   (+1 więcej)

INGLOT Implantologia i Stomatologia Estetyczna
ul. Fiołkowa 4/166
Kraków

Dołączam się do pozostałych pacjentów. Lekarz zna się na swoim fachu i umie spokojnie podjeść do pacjenta. Dobrze tłumaczył co będzie robione. Dla mnie nic dodać nic ująć, będę więc miał swojego stomatologa ! :) polecam

Stomatolog Kraków lek. dent. Agnieszka Miazga

lek. dent. Agnieszka Miazga

Stomatolog   (+1 więcej)

Miadent Studio
ul. Czajna 13b
Kraków

Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lek. stom. Magdalena Gromadka - Długosz

Centrum Stomatologiczne "VITADENT"
ul. Walerego Sławka 17
Kraków

Pani Doktor bardzo uprzejma i miła. Wytłumaczyła mi wszystko dokładnie - o chorobie i o całym leczeniu. Poświęca dużo czasu pacjentowi i do kompetencji również nie mam zastrzeżeń. Polecam

lekarz Rafał Ufnalewski

Ginekolog

None
Aleja Pokoju 27B/20A
Kraków

Bardzo uprzejmy, poświęca dużo czasu swoim pacjentkom. Delikatny i zawsze tłumaczy przebieg leczenia. Specjalista godny polecenia!

Ortopeda Kraków dr n. med. Tomasz Sorysz

dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortopeda

Ortoklinik
ul. Lubicz 25/16 (NAFTA)
Kraków

Bardzo dobry lekarz, polecę każdemu, nawet temu który stracił zaufanie do przedstawicieli tego zawodu, wysoka profesjonalność,kompetencja, niesamowity , kulturalny i bardzo przystępny człowiek przy tym bardzo konkretny i wzbudzający zaufanie. Polecam chorym i cierpiacy. Małgorzata z Krakowa

Wolny termin: jutro o 07:00. Sprawdź inny. # 9
Fizjoterapeuta Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Fizjoterapeuta   (+4 więcej)

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1
Kraków

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Wolny termin: 28 Kwi o 17:00. Sprawdź inny. # 10
Psychoterapeuta Kraków mgr Wioletta Guz

mgr Wioletta Guz

Psychoterapeuta

Ambulatorium Krakowskiej Szkoły Psychoterapii Psychoanalitycznej
ul. Mostowa 2/13
Kazimierz, Kraków

Rewelacja. Można przyjść z każdym problemem. Pani Wioletta potrafi słuchać, ale nigdy nie ocenia czy potępia. Naprawdę polecam!!!