międzychód

Tomasz Kot

Anestezjolog

Międzychód

Świetny diagnosta, bardzo dobre podejscie do pacjenta, opanowany,cierpliwy, wzbudzający zaufanie.

lekarz Małgorzata Wilk-Jędrusik

Dermatolog

Międzychód

Bardzo fajny i dobry lekarz. Miła i uprzejma osoba. Jasno i rzeczowo wszystko tłumaczy. Do tej pory jej zalecenia pomogły mi na wszystkie moje problemy. Polecam.

Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Oksana Sobstyl

None
Sikorskiego 20
Międzychód

Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna pani doktor. Tworzy wokół siebie atmosferę zaufania i poczucia bezpieczeństwa.
Szybko zapomnicie państwo o bólu ...

Szybko zapomnicie państwo o bólu u dentysty a rwanie zęba stanie się przyjemnością.
Niecodzienna uprzejmość, troskliwa opieka i gotowość do pomocy sprawiają,
że bez obaw wraca się do gabinetu mając pewność, że oddajemy się w dobre ręce.
Tak właśnie wyobrażam sobie stomatologa z powołania. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Opinia dodana przez: Darek

lekarz Marcin Włodarczyk

Internista   (+1 więcej)

Międzychód

Bardzo dobry specjalista,polecam wszystkim którzy mają problemy pulmonologiczne,naprawdę super lekarz!

Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Łukasz Rotnicki

Międzychód

Pan doktor jest kompetetna,wyrozumiała osoba dla pacjenta. Wysłucha odpowiednio omawianej sprawy z uwagą i podejmuje konkretne, przemyślane działania. Nie obawiałam się poddac wykonania zabiegu w jego rękach. Pan doktor bardzo dobrze miejscowo znieczulil, wogóle nie czułam uklucia i dalszych wykonywanych czynności, skończywszy na zakladaniu szwów.
OBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH LEKARZY JAK PAN DOKTOR !!!
Życzę dalszego powodzenia w życiu zawodowym. Sonia Górzyńska.

Opinia dodana przez: Sonia

lekarz Dariusz Siwiński

Chirurg ogólny

Międzychód

Lekarz godny polecenia.Cierpliwy,uprzejmy,a co najważniejsze bardzo kompetentny.Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Małgorzata Harasymczuk

Bardzo dobry lekarz...
Super podejście do malego pacjenta...
Żadko spotykane żeby lekarz tak dobrze opisał chorobę i leczenie.
Polecam.
Pozdrawiam...

Bardzo dobry lekarz...
Super podejście do malego pacjenta...
Żadko spotykane żeby lekarz tak dobrze opisał chorobę i leczenie.
Polecam.
Pozdrawiam...

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Kałużny

Chirurg ogólny

Międzychód

Pan doktor bardzo mi pomógł, nieprzyjemny zabieg zaproponował w krótkiej narkozie, gdzie inni chcieli robić to na "zywca" lub w miejscowym. wszytko robione w ramacj NFZ. Jestem wdzięcznym i zadowolonym pacjetem:)Podczas dochodzenia po zabiegu przechodząc pytał czy wszytko dobrze itp. Naprawdę dobry lekrz i człowiek. POLECAM!!!

lekarz Piotr Borsukiewicz

Internista   (+1 więcej)

Gwardii Ludowej 26
Międzychód

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

lekarz Janusz Kowalski

Pediatra

17 Stycznia 31

Znakomity lekarz.
Leczę się u dr Kowalskiego od małej. Zawsze trafnie mnie diagnozował i leczył bardzo rzadko za pomocą antybiotyków. ...

Znakomity lekarz.
Jak najbardziej polecam! To fachowiec wśród lekarzy :)

Opinia dodana przez: Julia