Nefrolog Poznań

NZOZ nad Matką i Dzieckiem

Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.

Opinia dodana przez: ania

Poznań

Super Pani Dr! Bardzo dobre podejście do chorego, skrupulatnie bada, dobrze wysłuchuje płuca, oskrzela.

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Polecam tego lekarza. Nigdy nie musiałam długo czekać na wizytę. Jestem zadowolona. Dzieci też chętnie do niego chodzą i nie boją się.

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Wspaniały lekarz.Bardzo miły człowiek z ogromem wiedzy. Z czystym sumienie naprawdę polecam na pewno zrobi wszystko by pomóc.

Prywatny Gabinet Lekarski
Lermontowa 14
60-461 Poznań

Doskonały człowiek. Pani doktor z powołania, która wkłada serce w to co robi. Polecam na 100% Szczerze mówiąc miałem wrażenie, że to się nie dzieje naprawdę. Ukłony dla Pani doktor

Opinia dodana przez: Grzegorz
Nefrolog Poznań prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, ...

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że
polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne
zaangażowanie w pracy.

Opinia dodana przez: zanzibar

Poznań

Zdecydowanie godna polecenia! Profesjonalizm w każdym calu, delikatna i czuła podczas badania. Polecam.

Opinia dodana przez: Lucyna

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
DOMINIKAŃSKA 4
61-762 Poznań

Wspaniały lekarz godny polecenia. Prawidłowa diagnoza i super podejście do pacjenta. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Magdalena

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Zdecydowanie polecam ! Leczy moje dziecko już jakiś czas i jesteśmy bardzo zadowoleni . Ma duże doświadczenie , cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Patrzy na pacjenta całościowo , dostrzega też inne problemy poza swoją specjalizacją .Jest miła i ciepła , potrafi nawiązać dobry kontakt z małym pacjentem i rodzicami . Jeszcze raz gorąco polecam :)

Opinia dodana przez: Anna