Neurolog Bydgoszcz

Szpital Dziecięcy Bydgoszcz

Bydgoszcz

Świetny specjalista i świetny człowiek. Jeszcze z takim lekarzem się nie spotkałam (dodam na NFZ ) . Pełen profesjonalizm a do tego przemiła. Ma super kontakt ze swoimi "małymi" pacjentami .

Opinia dodana przez: Malgorzata

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy
Powstańców Warszawy 5
Bydgoszcz

Taki lekarz to w tych czasach rzadkość.Kompetentny,uważnie słucha pacjenta i poświęca mu czas.Dociekliwy,szuka przyczyny choroby a nie maskuje jej objawy.Bardzo miły.Godny polecenia !

Opinia dodana przez: Paaaat

NIEAKTUALNE
Moczyńskiego 3
Bydgoszcz

5 dla tak wysmienitego lekarza to za malo powinno byc 10 ....dziekuje pani za opieke szczere serce I pomoc....dzieki pani moje dzieciaki sa zdrowe..I bardzo mile wspominaja..

Opinia dodana przez: Beata Kuczynska

lekarz Jacek Kordalski

Neurolog dziecięcy, Pediatra

None
Żmudzka 26A/47
Bydgoszcz

Świetny specjalista,znający się na swojej pracy lekarz polecam.Bardzo dobre podejście do małego pacjenta.

Opinia dodana przez: Aneta

None
ulica Bogusławskiego 20
Bydgoszcz

Polecam P. Doktor bardzo miła i fachowa obsługa . Super podejście i nie lekceważy pacjenta. Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Jowita

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Neurolog

Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Józefa Sułkowskiego 58a
Bydgoszcz

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.

Opinia dodana przez: M.

Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Bydgoszcz

Cudowny lekarz, świetny fachowiec, dobry, pogodny i życzliwy człowiek. Migreny to był mój kłopot, który skutecznie utrudniał funkcjonowanie. A teraz ich już nie mam, świetne uczucie, które zawdzieczam dr. Lisewskiemu. Zbadal, postawił diagnozę i jestem wolna od bólu. Dziękuję. Mówiłam, że Pan mi pomoże. POLECAM!!!!

Opinia dodana przez: Agnieszka

Zaangażowana i oddana pacjentom, którym poświęca dużo czasu i uwagi, co w dzisiejszych czasach jest wyjątkowe! Wnikliwie prowadzi diagnostykę w oparciu o badania i wywiad, przed rozpoczęciem procesu leczenia. Cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Otwarta i przyjazna w relacjach. Szczerze polecam - wspaniały lekarz!

Opinia dodana przez: Hanna

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
Bydgoszcz

Bardzo sympatyczny, kompetentny i dokładny Specjalista. Wszystko wtłumaczyła, dokładnie zbadała. Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Marta

poradnia neurologiczna GRYF-MED
ul.wojska polskiego 46
Bydgoszcz

Polecam, kompetętna Pani Doktor,miła, sympatyczna poświęcająca dużo czasu pacjętowi.