neurolog radom

dr n. med. Jerzy Berbecki

Bat - Med
ul. Sedlaka 4/6/8

Bardzo dobry specjalista.
Miły, kulturalny i przede wszystkim skuteczny.

Bardzo dobry specjalista.
Miły, kulturalny i przede wszystkim skuteczny.
Bardzo wnikliwie analizował mój rezonans kręgosłupa i cierpliwie mi wszystko wyjaśniał. Od razu widać że ma bardzo dużą wiedzę, Nie zamienię tego lekarza na żadnego innego, chociaż teraz muszę do niego jechać wiele kilometrów.

Opinia dodana przez: Barbara

dr Małgorzata Sobieraj

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
ulica Aleksadrowicza 1

Witam
Do Pani doktor trafiłem na oddział z pogotowia, otrzymałem odrazu profesjonalną pomoc.
Pani doktor skierowała mnie odrazu na ...

Witam
Pani doktor skierowała mnie odrazu na dodatkowe badania
min. tomografia komputerowa potem rezonans magnetyczny.

Czekając w kolejce na wizyte, byłem zaskoczony czemu tak dużo osób chce się leczyć u dr. Małgorzaty Sobieraj Maciąg.

Słyszałem nawet opinie że to lekarz z powołania a nawet niektórzy pacjenci nazywają Panią dr Judym

DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO

PO SOR ____

lekarz Jadwiga Waldek

POLMED
ulica Okulickiego 76
Radom

Dziękuję pani dr ze zyje bo to ona uratowała. Mi życie. Bylam w ciężkim. Stanie kiedy. Trafilam do pani dr mialam czste napady. Padaczki tracilam przytomność.. Polecam każdemu. Pania. Doktor. Jest najlepsza

Opinia dodana przez: Ela

lekarz Jarosław Kozłowski

Przychodnia Słoneczna
Staroopatowska
Radom

Bardzo dobry lekarz, konkretny, czułam od początku i jak się również finalnie okazało byłam pod bardzo fachową i kompleksową opieką medyczną od samego początku do końca leczenia. Podkreślę, że wizyty były na NFZ.

Opinia dodana przez: XY

lekarz Dariusz Szewczyk

Neurolog   (+1 więcej)

Swietny lekarz wspanialy mily ale ma swoje male wady poelcam bardzo

Swietny lekarz wspanialy mily ale ma swoje male wady poelcam bardzo

lekarz Maria Pietraś-Tęcza

Wośnicka 32a lok. 8
Radom

Pani doktor bardzo stara się pomóc, robi dokładny wywiad i kieruje na badania, które mogą pomóc w postawieniu diagnozy.

lekarz Marzena Sułecka-Mazurek

NZOZ LR SALUS AEGROTI
25 Czerwca 81
Radom

Super lekarz ,bardzo mi pomógł,wyrozumiały ,duża wiedza zrozumienie chorego ,umie słuchać duży plus ,Nie odwala po łebkach!! Oby wszyscy tacy byli!!!! Poświęca dużo czasu pacjentowi.POLECAM

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Anna Witucka-Tuzimek

Radom

Bardzo dobry lekarz jeden z lepszych ,leczę córkę już 7 lat u Pani doktor i nie spotkałam się nigdy z jej złym nastrojem,zawsze miła ,uśmiechnięta ,doradzi a jak potrzeba to obsunie.Tak powinno być .Super lekarka.Pozdrawiam.Mama pacjentki.

lekarz Danuta Ciechanowicz-Jasztal

Skłodowskiej-Curie 11/13 lok. 20
Radom

jak na radom to rewelacja, bardzo miła i uprzejma. diagnoza potwierdzona, widać, że się przejmuje i interesuje dzieckiem

lekarz Elżbieta Pałka

Fałata 3
Radom

Ogromnie jestem wdzięczna pani dr.nareszcie ktoś na tyle lekarzy co byliśmy syn doczekał się prawidłowej diagnozy.Gorąco polecam