Neurolog Radom

dr n. med. Jerzy Berbecki

Bat - Med
ul. Sedlaka 4/6/8
Radom

Jestem pacjentką dr. Berbeckiego juz dluźszy czas korzystam z zabiegow medycyny estetycznej efekty sa cudowne szczerze polecam

dr Małgorzata Sobieraj

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
ulica Aleksadrowicza 1
Radom

Co wiecej pisac o pani dr czlowiek ANIOŁ pelne zainteresowanie pacjentem wszelka pomoc zlecanie potrzebnych badan wspanialy czlowiek polecam w 100% pozdrawiam

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jadwiga Waldek

POLMED
ulica Okulickiego 76
Radom

Dziękuję pani dr ze zyje bo to ona uratowała. Mi życie. Bylam w ciężkim. Stanie kiedy. Trafilam do pani dr mialam czste napady. Padaczki tracilam przytomność.. Polecam każdemu. Pania. Doktor. Jest najlepsza

Opinia dodana przez: Ela

lekarz Jarosław Kozłowski

Przychodnia Słoneczna
Staroopatowska
Radom

Bardzo dobry lekarz, konkretny, czułam od początku i jak się również finalnie okazało byłam pod bardzo fachową i kompleksową opieką medyczną od samego początku do końca leczenia. Podkreślę, że wizyty były na NFZ.

Opinia dodana przez: XY

lekarz Dariusz Szewczyk

Chirurg ogólny, Neurolog

Swietny lekarz wspanialy mily ale ma swoje male wady poelcam bardzo

Swietny lekarz wspanialy mily ale ma swoje male wady poelcam bardzo

lekarz Maria Pietraś-Tęcza

Wośnicka 32a lok. 8
Radom

Pani doktor bardzo stara się pomóc, robi dokładny wywiad i kieruje na badania, które mogą pomóc w postawieniu diagnozy.

lekarz Marzena Sułecka-Mazurek

NZOZ LR SALUS AEGROTI
25 Czerwca 81
Radom

Super lekarz ,bardzo mi pomógł,wyrozumiały ,duża wiedza zrozumienie chorego ,umie słuchać duży plus ,Nie odwala po łebkach!! Oby wszyscy tacy byli!!!! Poświęca dużo czasu pacjentowi.POLECAM

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Anna Witucka-Tuzimek

Radom

Bardzo dobry lekarz jeden z lepszych ,leczę córkę już 7 lat u Pani doktor i nie spotkałam się nigdy z jej złym nastrojem,zawsze miła ,uśmiechnięta ,doradzi a jak potrzeba to obsunie.Tak powinno być .Super lekarka.Pozdrawiam.Mama pacjentki.

lekarz Danuta Ciechanowicz-Jasztal

Skłodowskiej-Curie 11/13 lok. 20
Radom

jak na radom to rewelacja, bardzo miła i uprzejma. diagnoza potwierdzona, widać, że się przejmuje i interesuje dzieckiem

lekarz Elżbieta Pałka

Fałata 3
Radom

Ogromnie jestem wdzięczna pani dr.nareszcie ktoś na tyle lekarzy co byliśmy syn doczekał się prawidłowej diagnozy.Gorąco polecam