Neurolog Radom

Bat - Med
ul. Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Jestem pacjentką dr. Berbeckiego juz dluźszy czas korzystam z zabiegow medycyny estetycznej efekty sa cudowne szczerze polecam

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
ulica Aleksadrowicza 1
26-600 Radom

Co wiecej pisac o pani dr czlowiek ANIOŁ pelne zainteresowanie pacjentem wszelka pomoc zlecanie potrzebnych badan wspanialy czlowiek polecam w 100% pozdrawiam

Opinia dodana przez: Ewa

Prywatny Gabinet Reumatologiczno- Internistyczny
Focha 12/7
26-600 Radom

Bardzo dobry neurolog, poświęca czas pacjentowi, wszystko wytłumaczy, miły i rzetelny. jako jedyny poznał się na mojej rzadkiej chorobie i szybko ją zdiagnozował, a teraz prowadzi mnie i mój stan jest coraz lepszy. Polecam

Opinia dodana przez: Aldona

POLMED
ulica Okulickiego 76
26-600 Radom

Dziękuję pani dr ze zyje bo to ona uratowała. Mi życie. Bylam w ciężkim. Stanie kiedy. Trafilam do pani dr mialam czste napady. Padaczki tracilam przytomność.. Polecam każdemu. Pania. Doktor. Jest najlepsza

Opinia dodana przez: Ela

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALDENT-M"
Sandomierska 10
26-600 Radom

Serdecznie polecam. Do pani doktor trafilam z bólem kręgosłupa. Diagnoza została postawiona bardzo szybko . Uzyskała odpowiedzi ma wszystkie pytania ale tez wsparcie . Bardzo się cieszę ze trafilam na Panią Doktor . Naprawdę bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Klaudia

Przychodnia Słoneczna w Radomiu
Staroopatowska 1a
26-600 Radom

Bardzo dobry lekarz, konkretny, czułam od początku i jak się również finalnie okazało byłam pod bardzo fachową i kompleksową opieką medyczną od samego początku do końca leczenia. Podkreślę, że wizyty były na NFZ.

Opinia dodana przez: XY

Swietny lekarz wspanialy mily ale ma swoje male wady poelcam bardzo

Swietny lekarz wspanialy mily ale ma swoje male wady poelcam bardzo

Wośnicka 32a lok. 8
26-600 Radom

Pani doktor bardzo stara się pomóc, robi dokładny wywiad i kieruje na badania, które mogą pomóc w postawieniu diagnozy.

NZOZ LR SALUS AEGROTI
25 Czerwca 81
Radom

Super lekarz ,bardzo mi pomógł,wyrozumiały ,duża wiedza zrozumienie chorego ,umie słuchać duży plus ,Nie odwala po łebkach!! Oby wszyscy tacy byli!!!! Poświęca dużo czasu pacjentowi.POLECAM

Opinia dodana przez: Andrzej

Radom

Bardzo dobry lekarz jeden z lepszych ,leczę córkę już 7 lat u Pani doktor i nie spotkałam się nigdy z jej złym nastrojem,zawsze miła ,uśmiechnięta ,doradzi a jak potrzeba to obsunie.Tak powinno być .Super lekarka.Pozdrawiam.Mama pacjentki.