Ortodonta Kraków

Ortodonta Kraków lek. stom. Weronika Rabczak

PLUS-DENT dentysta Kraków, ortodonta
Łużycka 42/48
30-653 Kurdwanów, Kraków

Na pewno zostanę u pani doktor na dłużej. Przypadkiem trafiłam do gabinetu, z polecenia ale warto było. Jestem po 2 wizytach i jestem w pełni zadowolona. Spełnia oczekiwania na 100%

Ortodonta Kraków lek. dent. Katarzyna Dziuba-Osikowicz

Ortodoncja i Stomatologia Całe i Białe
Daliowa 3

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Osobiście się podpisuję po poniższymi opiniami i uważam, że jest godna polecenia innym osobom, szczególne tym którzy mają obawy przed wizytami u stomatologa.

Wolny termin: jutro o 15:45. Sprawdź inny. # 3

Ortodonta Kraków lek. stom. Alina Drozd

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

kompetentna, uprzejma, super fachowiec, no i piękna Pani doktor
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tak pięknie zrobione zęby !!!!

kompetentna, uprzejma, super fachowiec, no i piękna Pani doktor
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tak pięknie zrobione zęby !!!!

Anna Zalewska

Ortodonta, Stomatolog

św. Benedykta 10

Świetne podejście do pacjentów,Pani Doktor ma ogromna wiedzę i niesamowitą cierpliwość, a wyniki leczenia doskonałe. Polecam każdemu.

Opinia dodana przez: Ela

Prywatny Gabinet Lekarski
Szybka 37 lok. 1a

bardzo kompetentny lekarz i przemiła osoba

bardzo kompetentny lekarz i przemiła osoba

Kraków

SZCZERZE POLECAM, SZCZERZE POLECAM. JESTEM WITOLD I MÓWIĘ CO NA JĘZYK POPADNIE. SZCZERZE POLECAM, SZCZERZE ZĘBY, BO SZCZERBATY JESTEM. WITOLD SZCZERBATY. I CO CIĘ TO OBCHODZI? ZAZDROŚCISZ? PODAJ CENNIK BO KAMIL SIĘ PYTA?

Opinia dodana przez: WITOLD, ŁUKASZ.
Ortodonta Kraków lek. stom. Olga Olszowy

studium stomatologii estetycznej
Pawia 12 lok. 1

Początkowo ciężko o termin ale potem ok. Potwierdzam poprzednie opinie bardzo sympatyczna i kompetentna ortodontka. Po zdjęciu aparatòw dobrze wybieliła mi zęby i wymieniała stare na prześliczne nowe plomby. Polecam wszystkim ktòrzy chcą mieć troskliwego dobrego a przy tym przesympatycznego lekarza ! Pozdrawiam Zuzanna.