ortopeda częstochowa

lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
Wolności 34
Częstochowa

Wspaniały lekarz. Pełny profesjonalizm. Ogromne doświadczenie zawodowe. Mam do niego całkowite zaufanie. Jestem już po udanej operacji prawego barku.

Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Mariusz Radecki

Medyk Centrum, Częstochowa
Wolności 34

Średnia ocen: 5/5

Lekarz z dużą wiedzą w swoim fachu. Dzięki niemu mój tata uniknął endoprotezy kolana na którą oczekiwał od 3 lat. Po wykonanym przez doktora zabiegu dolegliwości ustąpiły, choć początkowo muszę przyznać byliśmy sceptyczni, ponieważ nikt wcześniej nie zaproponował ojcu takiego rozwiązania. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dziękuję bardzo i polecam innym osobom z podobnymi problemami.

Opinia dodana przez: kriss

lekarz Bartłomiej Krawczyk

Ortopeda

Centrum Medyczne AMICUS sp. z o.o.
al.Pokoju 44

Średnia ocen: 5/5

Jako rodowita mieszkanka Radomska, jestem szczęśliwa , że lekarz o tak szerokiej wiedzy i kompetencjach przyjeżdża do naszego miasta. Jakiś czas temu operował mojego męża, który doznał poważnego urazu ręki. Operacja była skomplikowana i wymagała wielkiej precyzji. Pan doktor to majstersztyk ortopedii. Uważam , że to lekarz nowej generacji o zupełnie nowym, przyjaznym podejściu do pacjenta. Gorąco polecam. Renata .

Opinia dodana przez: Renata

lekarz Sławomir Kożuch

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a

Średnia ocen: 5/5

Gorąco polecam tego lekarza , dokładnie wykonał usg i zbadał nasze dziecko, był miły i szczegółowo odpowiadał na pytania.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Jacek Niski

None
ulica Chorzowska 26

Średnia ocen: 5/5

Polecam tego lekarza. Wg mnie to bardzo dobry specjalista. Lekarz z dużą wiedzą w swoim fachu. Polecam

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grzegorz Morawski

Ortopeda   (+2 więcej)

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1

Średnia ocen: 5/5

Trafiłam do szpitala ze złamaniem ręki.Pan doktor Grzegorz Morawski w przeciągu 10 minut przyszedł obejrzeć moją rękę.Obsługiwał mnie z szacunkiem i uczuciem lekarskim.Wytłumaczył mi grzecznie co mi co się stało z moją ręką.Jego obsługa bardzo mi się podobała za co mu gorąco dziękuje.

Opinia dodana przez: paulina

lek. med. Jacek Ociepka

Ortopeda   (+1 więcej)

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
Częstochowa

Lekarz z powołania, kompetentny, oddany pacjentowi, rzeczowy, sumienny. Jest bardzo dobrym specjalistą w ortopedii kolana czego sama doświadczyłam.

Opinia dodana przez: Teresa
Ortopeda Częstochowa lek. med. Artur Gap

lek. med. Artur Gap

Ortopeda

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
Częstochowa

fachowiec, trafiłem przypadkowo na badanie usg. Doktor tylko spojrzał na nogę i stwierdził zerwanie ścięgna Achillesa. Badanie usg tylko to potwierdziło. ( dla porównania lekarz w szpitalu we Włoszech stwierdził że ścięgno jest całe tylko miesień jest nadwyrężony)

Opinia dodana przez: wojtek

lekarz Łukasz Kopuliński

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
Częstochowa

Mam duże zaufanie do wiedzy i umiejętności Pana doktora , który operował mnie już dwukrotnie , wkrótce ? po raz trzeci. Wierzę mocno , że ból w końcu ustąpi. Miłe , serdeczne i sympatyczne traktowanie pacjenta , sprawia, że nawet operacyjne leczenie nie jest ,,bardzo przykre''. Polecam P. doktora wszystkim połamańcom
Wdzięczna pacjentka

Opinia dodana przez: Małgorzata S.

dr n. med. Witold Radzioch

Ortopeda   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Klara
Wały Dwernickiego 43/45
Częstochowa

lekarz z powołania dobrze diagnozuje. Fantastycznie się z nim rozmawia, ma czas dla pacjenta i z to go cenię.

Opinia dodana przez: Zenon