Ortopeda Częstochowa

Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
Wolności 34
Częstochowa

dzięki lekarzowi, nie muszę od razu iść na operację jak twierdzili inni. Mam ciekawe zalecenia do których się stosuję, zobaczymy co dalej, jestem pod kontrolą Pana Suchmiela i chodzę na planowane wizyty. Jestem zadowolony, choć czasem może jego podejście personalne jest nieco dziwne, ale uprzejme. Czasem ma jakiś swój żart/humor. Ważne, że jest dobry w tym co robi i dobrze, że każdemu mogę polecić tą opinią lekarza. PLus za możliwość umówiniea wizyty on-line choć nieco trzeba poczekać

Opinia dodana przez: Łukasz

Medyk Centrum, Częstochowa
Wolności 34
Częstochowa

Lekarz z dużą wiedzą w swoim fachu. Dzięki niemu mój tata uniknął endoprotezy kolana na którą oczekiwał od 3 lat. Po wykonanym przez doktora zabiegu dolegliwości ustąpiły, choć początkowo muszę przyznać byliśmy sceptyczni, ponieważ nikt wcześniej nie zaproponował ojcu takiego rozwiązania. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dziękuję bardzo i polecam innym osobom z podobnymi problemami.

Opinia dodana przez: kriss

None
ulica Chorzowska 26
Częstochowa

Pan Jacek Niski jest kompetentnym i bardzo doświadczonym lekarzem.Przeprowadzona operacja w szpitalu na Parkitce przebiegła bez komplikacji, w moim przypadku szybko odzyskana sprawność nogi .
Posiadł umiejętność łagodzenia stresu u pacjenta, odpowiednie dozowanie informacji o przebiegu procesu leczenia. Co ważne uprzejmy , chętny do niesienia pomocy pacjentowi, poświęcając czas i uwagę.Bardzo serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym tego ortopedę.

Opinia dodana przez: EAK

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
Częstochowa

Gorąco polecam tego lekarza , dokładnie wykonał usg i zbadał nasze dziecko, był miły i szczegółowo odpowiadał na pytania.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Grzegorz Morawski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
Częstochowa

Trafiłam do szpitala ze złamaniem ręki.Pan doktor Grzegorz Morawski w przeciągu 10 minut przyszedł obejrzeć moją rękę.Obsługiwał mnie z szacunkiem i uczuciem lekarskim.Wytłumaczył mi grzecznie co mi co się stało z moją ręką.Jego obsługa bardzo mi się podobała za co mu gorąco dziękuje.

Opinia dodana przez: paulina

Przychodnia okulistyczna
al. Aleja Pokoju 1
Częstochowa

Zostałam odesłana od innego ortopedy do doktora Krawczyka ze względu na jego szeroki zakres wiedzy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona miły, cierpliwy lekarz,a jak wiadomo to rzadkość w tej branży. Dokładnie wszystko mi wytłumaczył. Oby jak najwięcej takich lekarzy.
Naprawdę polecam!

Opinia dodana przez: Kasia

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
Częstochowa

Lekarz z powołania, kompetentny, oddany pacjentowi, rzeczowy, sumienny. Jest bardzo dobrym specjalistą w ortopedii kolana czego sama doświadczyłam.

Opinia dodana przez: Teresa
Ortopeda Częstochowa lek. med. Artur Gap

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
Częstochowa

fachowiec, trafiłem przypadkowo na badanie usg. Doktor tylko spojrzał na nogę i stwierdził zerwanie ścięgna Achillesa. Badanie usg tylko to potwierdziło. ( dla porównania lekarz w szpitalu we Włoszech stwierdził że ścięgno jest całe tylko miesień jest nadwyrężony)

Opinia dodana przez: wojtek

dr n. med. Witold Radzioch

Lekarz sportowy, Ortopeda

Centrum Medyczne Klara
Wały Dwernickiego 43/45
Częstochowa

lekarz z powołania dobrze diagnozuje. Fantastycznie się z nim rozmawia, ma czas dla pacjenta i z to go cenię.

Opinia dodana przez: Zenon

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
Częstochowa

świetny lekarz. jak się człowiek leczy na nfz ma normalne podejście. lekarz z powołania. nie trzeba iść prywatnie

Opinia dodana przez: Damian