ortopeda częstochowa

lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
Wolności 34
Częstochowa

Moje osobiste odczucia są takie, że to najlepszy lekarz tej specjalizacji w mieście. Podejście do pacjenta miłe i przyjazne, a do tego fachowa opieka.

lekarz Mariusz Radecki

Medyk Centrum, Częstochowa
Wolności 34
Częstochowa

Lekarz z dużą wiedzą w swoim fachu. Dzięki niemu mój tata uniknął endoprotezy kolana na którą oczekiwał od 3 lat. Po wykonanym przez doktora zabiegu dolegliwości ustąpiły, choć początkowo muszę przyznać byliśmy sceptyczni, ponieważ nikt wcześniej nie zaproponował ojcu takiego rozwiązania. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dziękuję bardzo i polecam innym osobom z podobnymi problemami.

Opinia dodana przez: kriss

lekarz Jacek Niski

None
ulica Chorzowska 26
Częstochowa

Pan Jacek Niski jest kompetentnym i bardzo doświadczonym lekarzem.Przeprowadzona operacja w szpitalu na Parkitce przebiegła bez komplikacji, w moim przypadku szybko odzyskana sprawność nogi .
Posiadł umiejętność łagodzenia stresu u pacjenta, odpowiednie dozowanie informacji o przebiegu procesu leczenia. Co ważne uprzejmy , chętny do niesienia pomocy pacjentowi, poświęcając czas i uwagę.Bardzo serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym tego ortopedę.

Opinia dodana przez: EAK

lekarz Sławomir Kożuch

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
Częstochowa

Gorąco polecam tego lekarza , dokładnie wykonał usg i zbadał nasze dziecko, był miły i szczegółowo odpowiadał na pytania.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Grzegorz Morawski

Ortopeda   (+2 więcej)

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
Częstochowa

Trafiłam do szpitala ze złamaniem ręki.Pan doktor Grzegorz Morawski w przeciągu 10 minut przyszedł obejrzeć moją rękę.Obsługiwał mnie z szacunkiem i uczuciem lekarskim.Wytłumaczył mi grzecznie co mi co się stało z moją ręką.Jego obsługa bardzo mi się podobała za co mu gorąco dziękuje.

Opinia dodana przez: paulina

lekarz Bartłomiej Krawczyk

Przychodnia okulistyczna
al. Aleja Pokoju 1
Częstochowa

Zostałam odesłana od innego ortopedy do doktora Krawczyka ze względu na jego szeroki zakres wiedzy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona miły, cierpliwy lekarz,a jak wiadomo to rzadkość w tej branży. Dokładnie wszystko mi wytłumaczył. Oby jak najwięcej takich lekarzy.
Naprawdę polecam!

Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Jacek Ociepka

Ortopeda   (+1 więcej)

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
Częstochowa

Lekarz z powołania, kompetentny, oddany pacjentowi, rzeczowy, sumienny. Jest bardzo dobrym specjalistą w ortopedii kolana czego sama doświadczyłam.

Opinia dodana przez: Teresa
Ortopeda Częstochowa lek. med. Artur Gap

lek. med. Artur Gap

Ortopeda

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
Częstochowa

fachowiec, trafiłem przypadkowo na badanie usg. Doktor tylko spojrzał na nogę i stwierdził zerwanie ścięgna Achillesa. Badanie usg tylko to potwierdziło. ( dla porównania lekarz w szpitalu we Włoszech stwierdził że ścięgno jest całe tylko miesień jest nadwyrężony)

Opinia dodana przez: wojtek

dr n. med. Witold Radzioch

Ortopeda   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Klara
Wały Dwernickiego 43/45
Częstochowa

lekarz z powołania dobrze diagnozuje. Fantastycznie się z nim rozmawia, ma czas dla pacjenta i z to go cenię.

Opinia dodana przez: Zenon

lekarz Włodzimierz Makuch

Ortopeda   (+1 więcej)

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
Częstochowa

świetny lekarz. jak się człowiek leczy na nfz ma normalne podejście. lekarz z powołania. nie trzeba iść prywatnie

Opinia dodana przez: Damian