Ortopeda Gliwice

Zbigniw Kosowski

Gliwice

Nie traktuje pacjenta przdmiotowo.Polecam wszystkim tego specjalistę.

Nie traktuje pacjenta przdmiotowo.Polecam wszystkim tego specjalistę.

Andrzej Baryluk

Gabinet Baryluk Andrzej

Gliwice

Super lekarz: kompetentny, bardzo pracowity, bardzo dobrze zorganizowany, z pomysłami na udoskonalanie metod leczenia poprzez innowacje, przyjazny (wręcz przyjacielski) dla wszystkich pacjentów (a szczególnie dla seniorów). Lekarz o bardzo wysokim poziomie kultury osobistej. Oby takich lekarzy było więcej.

Opinia dodana przez: Ewa Maria

lekarz Łukasz Lubelski

Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Fizjoterapii "FIZJOFIT"
ul. Zygmuntowska 84
Gliwice

Specjalista godny polecenia. Trafiłam do dr Lubelskiego przypadkowo, z bólem, dolegliwością leczoną wcześniej w znanej klinice - gdzie zdiagnozowano - do operacji. Po zastosowaniu leczenia przez Pana
Doktora, mogę swobodnie pracować i zapomniałam, że bolała mnie ręka. Za profesjonalizm i zaangażowanie
dr. Lubelskiemu bardzo dziękuję i szkoda że nie wszyscy lekarze tak podchodzą do pacjenta. Lidia

lekarz Aleksander Knapik

Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED"
ulica Różana 7
Gliwice

To jest naprawdę lekarz który rozumie pacjenta i traktuje pacjentów z szacunkiem z całego serca go polecam

Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

Lekarz sądowy, Lekarz sportowy

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

Krzysztof Domagała

Gliwice

Polecam pana doktora ofiarom narządu ruchu, leczę się już od kilku lat (bo stale mam nowe wypadeczki i choróbki) i czuję się zrozumiana, wytłumaczona, zaopiekowana, godna polecenia jest też intuicja a także sprawność manualna przy niemiłych zabiegach, uśmiech i empatia doktora są również wiele warte.

Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Ludwina Machała

Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medi-Spatz"
Mikołowska 25
Gliwice

SUPER LEKARZ .TAKICH WIĘCEJ. OD RAZU PANI DOKTÓR POZNAŁA SIĘ NA CHOROBIE.FACHOWO WYKONAŁA ZABIEGI .JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z JEJ LECZENIA.

Opinia dodana przez: WŁODEK

lekarz Jakub Hawranek

NZOZ Medicus
ulica Lelewela 1/1
Gliwice

Szczerze mówiąc trudno mi ocenić kompetencje Pana Doktora po jednej wizycie, aczkolwiek muszę faktycznie przyznać, że jeśli chodzi o jakość kontaktu, ilość poświęconego czasu oraz dostosowanie leczenia do planów rodzinnych - oceniam wysoko. Skuteczność zaleceń będę mogła ocenić za czas jakiś (wczoraj byłam na wizycie), myślę jednak że absolutnie warto 'zaryzykować' choć jedną wizytę ;)

Opinia dodana przez: MG

dr Beata Spólnicka

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
Gliwice

Jestem pacjentką Pani doktor i wiele Jej zawdzięczam .W przebiegu leczenia innego schorzenia przewlekłego,na które cierpię doszło do pewnych powikłań ,na które pani dr zwróciła szybko uwagę ,zdiagnozowała i odpowiednio pokierowała do leczenia .Mój ,,przypadek"był wyjątkowo nietypowy i tylko lekarz z szeroką wiedzą i otwartym umysłem mógł tak szybko podjąć odpowiednie postepowanie.Pragnę zaznaczyć,że była osobiście bardzo zaangażowana i pomagała mi we wszystkim,bo przebrnięcie przez nasz system służby zdrowia wymaga takiej pomocy.Oby wszyscy lekarze tacy byli.

Opinia dodana przez: Marta Kwiatkowska

dr n. med. Adam Horzela

Chirurg ogólny, Ortopeda

Gliwice

Gorąco polecam.Pan dr bardzo pomógł mojej mamie (ból barku),po pierwszej wizycie (masaż +zastrzyk ) jest ogromna poprawa.Jedziemy drugi raz.

Opinia dodana przez: Ilona