Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Ortopeda Nałęczów

dr n. med. Jarosław Kłębukowski

24-150 Nałęczów

Zanim wyraziłem opinie, zapoznałem się regulaminem i nie jest ona pisana pod wpływem emocji. Wyrażam duże uznanie dla pracy Pana dr Jarosława Kłębukowskiego, który po raz drugi operował moją mamę. W wyniku obu operacji odzyskała odzyskała sprawność stawów kolanowych. Może normalnie funkcjonować. Potwierdzam wysokie kompetencje i fachowość doktora Kłębukowskiego.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Zbigniew Dajewski

arthros
kasztanowa,6
Nałęczów

Wspaniały lekarz. Bardzo empatyczny, kompetentny. Świetny specjalista. Gdyby wszyscy lekarze byli jak doktor Dajewski społeczeństwo miało by lepsze nastawienie do służby medycznej.
Opinia dodana przez: Elżbieta
Dr Krzysztof Gawęda jest najwyższej klasy ortopedą, przy tym bardzo przystępny - dusza człowiek, prawdziwy artysta w swoim zawodzie. Trafiłam do Doktora w opłakanym stanie - całkowicie zdeformowane kolano, noga krótsza o 10 cm, ból nieopisany. Dodać trzeba, że mam 75 lat i osteoporozę. Zabieg endoprotezoplastyki kolana był piekielnie skomplikowany. Oto wynik: swobodnie chodzę, nie mam bólu, wreszcie wysypiam się, 100% satysfakcji jednym słowem Dr Gawęda podarował mi drugie życie. ...
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Leszek Ciuba

24-150 Nałęczów

Doktor Ciuba to ortopeda na wysokim poziomie!!!!!!!! odwiedziliśmy wielu w lublinie specjalistów którzy przepisywali leki które nie dawały żadnej poprawy. Za każdym razem dodatkowo wydawaliśmy pieniądze - bezskutecznie. Dopiero Dr Ciuba poznał się na zdjęciu wykrył przyczyne i postawił trafną diagnoze. Moja mama dzięki niemu chodzi. Dziekuje

lekarz Jarosław Wojtiuk

24-150 Nałęczów

Perfekcyjny Specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jestem po 2 operacjach i śmiało mogę powiedzieć, że efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Trzeba mieć wyjątkowy talent, żeby tak świetnie radzić sobie z trudnymi przypadkami.
Opinia dodana przez: Lidia J.

lekarz Krzysztof Doroszewski

24-150 Nałęczów

Porażka nie lekarz - omijać szerokim łukiem. Lekarz nie wykonał podstawowych badań, diagnostyki, ani nie obejrzał nawet przyniesionego RTG, nie spytał o przyjmowane leki. Swoją diagnozę oparł na 'tyknięciu' palcem w mięsień i spytaniu "czy tu boli". Uwagi pacjenta i historię choroby (diagnozę innych specjalistów) ignoruje, a na koniec wszystkim jak leci zaleca "lampę solux" i sól iwonicką. Zdecydowanie czas na emeryturę.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Cezary Łapiński