Lekarze Ortopeda Poznań

Traumatolog, Ortopeda

Moti Med Gabinety Lekarskie
Stanisława Barańczaka 1c/51
60-537 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

lek. med. Henryk Grudniewicz

Ortopeda, Traumatolog

Grudniewicz Henryk, lek. med. Spec. Ortopeda. Gabinet Ortopedyczny
Królewska 22
60-685 Poznań

Klinika Atros jest godna polecenia. Wszystkie czynności przed operacją zostały wykonane bardzo sprawnie Sama operacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek. Pani anestezjolog też godna pochwały. Wszystko jak w rodzinie , obsługa pań pielęgniarek super. Jestem bardzo zadowolona z wykonania zabiegu, a także z atmosfery panującej w klinice.😁
Opinia dodana przez: M.O.

lek. med. Maciej Leciejewski

ulica Ignacego Prądzyńskiego 15/7
61-527 Poznań

Doktor Leciejewski to lekarz który bardzo dobrze i kompetentnie podchodzi do pacjenta widać w nim troskę o twoje zdrowie jak i chęć jak najlepszej a przede wszystkim skutecznej pomocy. Pomoc pana doktora przywróciła mi wiarę w dobrych i życzliwych lekarzy. Mogę do polecić z czystym sumieniem i podziękować za udzielenie mi pomocy.
Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Aleksander Koch

Centrum Medicover Malta
Abpa. A. Baraniaka 88
61-131 Poznań

Kompetentny lekarz. Uprzejmy. Rozwiewający wątpliwości rodziców. Super porozumiał się z 6 latkiem - wielu lekarzom brakuje tej umiejętności.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Piotr Ogrodowicz

60-201 Poznań

Pan drPiotr Ogrodowicz to lekarz, który budzi zaufanie ,z racji kompetencji i sympatię związaną z kulturą bycia .Wierzę ,że mój bark zrośnie się jak należy. Dobra opinia o Rehasporcie nie jest przesadzona. Barbara Miczko-Malcher
Opinia dodana przez: Barbara Miczko

dr n. med. Witold Dudziński

60-201 Poznań

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie. Kompleksowo zajął się moim problemem. Polecam serdecznie.

lekarz Wojciech Słowiński

60-201 Poznań

Nie bede sie rozpisywala o tym jak przebiegala wizyta, czy Pan Doktor był wystarczająco miły i ( choć był), to co na końcu najważniejsze, to to, że moja stopa, po zerwanych dwóch więzadłach, ktore operował Pan dr Wojciech Słowiński, poza sladen nacięcia funkcjonuje jakby nigdy nic jej nie dolegało. Troche z opoznienieniem ale ze 100% pewnoscia sprawnej stopy bardzo dziekuje za pomoc i sprawnie przeprowadzona operacje. Z wyrazami uznania dla ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Łukasz Bartochowski

60-201 Poznań

Najlepszy!!!Polecam z całego serca.A Panu Doktorowi dziękuję za powrót do życia po udanej operacji przepukliny kręgosłupa 💪💪💪/maj 2018/
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Stawniak

Chirurg ogólny, Ortopeda

60-201 Poznań

Doskonały lekarz. Od wielu lat leczy mojego tatę (a nie jest on łatwym pacjentem):) Z ogromną cierpliwością i życzliwością podchodzi do pacjenta. Wszystko szczegółowo tłumaczy. Jego diagnozy są zawsze trafione, a leczenie skuteczne. Zarówno podejście jak i sposób leczenia jest holistyczny. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Traumatolog
                                       dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Traumatolog, Ortopeda

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Ortopeda
                                       lek. med. Jędrzej Kosmowski

lek. med. Jędrzej Kosmowski

Centrum Medicover Plac Andersa
Plac Andersa 5
61-894 Poznań

Z przykrością muszę stwierdzić, że czas spędzony podczas wizyty u Pana doktora, jest czasem straconym .. wizyta trwała zaledwie 5 minut.... Nic nie zostało wyjaśnione, brak dokładnego wywiadu, brak zainteresowania moja dolegliwością, bez chęci na wysłuchanie co mam do powiedzenia, bez dokładnej analizy wcześniej wykonanych badań. Nie polecam, strata czasu... Wizyta rodem jak z NFZ. Co prawda otrzymałam skierowanie na RM, ale zostałam poinformowana że najlepiej będzie jak po otrzymanym ...
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Tomasz Owczarski

60-201 Poznań

korzystałem pierwszy raz z usługi tego lekarza . Już od pierwszego kontaktu z Nim odniosłem bardzo dobre wrażenie . Jest szczery w swojej diagnozie i nie obiecuje cudów ale stara się pomóc pacjentowi nawet kosztem swoich dochodów . Poddałem się u p.doktora zabiegowi leczenia zwyrodnień stawów kolanowych metodą komórek macierzystych . Jest to metoda stosowana w Polsce od niedawna i brak jeszcze szerokiej opinii na ten temat nawet w kręgach ...
Opinia dodana przez: adam weicher

dr n. med. Andrzej Krynicki

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Medicover Plac Andersa
Plac Andersa 5
61-894 Poznań

Nie polecam. Odniosłam wrażenie że lekarz kompletnie nie zainteresowany pacjentem. Badania z jego strony zero. Jak boli to najlepiej przepisać lek przeciwbólowy.

dr n. med. Tomasz Kotwicki

60-201 Poznań

Wspaniały lekarz wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Przeprowadził operację kręgosłupa mojemu synowi. Syn miał skoliozę, wadę wrodzoną kręgosłupa - półkręg. Przed operacją syn miał garb na plecach, natomiast po operacji zyskał nową sylwetkę, plecy ma wyprostowane i stał się wyższy o około 3-4cm. Nie spodziewałam się aż tak dużej pozytywnej zmiany po operacji kręgosłupa, wydawać by się mogło to niemożliwe. Polecam Pana Profesora Tomasza Kotwickiego wszystkim rodzicom dzieci z podobnymi ...

dr hab. n. med. Przemysław Lubiatowski

60-201 Poznań

Najlepszy lekarz ortopeda jakiego spotkałem w swoim życiu! Szczerze polecam wszystkim pacjentom. Profesjonalista w każdym calu. Wysoka kultura osobista. Badanie, rozpoznanie i diagnoza przeprowadzone wzorcowo! Miałem operowany lewy bark, skomplikowany przypadek. Profesjonalna operacja, opieka i rehabilitacja. Mogę stwierdzić, że uratował moje dalsze funkcjonowanie osobiste i zawodowe. Jeśli chodzi o specjalizację stawu barkowego, to w Polsce "guru". Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Wojtek

dr n. med. Joanna Wałecka

60-201 Poznań

Nie polecam. Pani nieuprzejma, sarkastyczna. Pacjent przychodzi z problemem a ona generalnie mówi, ze wszystko jest ok i zapewne mam dużo stresu a poza tym jestem stary wiec boli. Nie, nie jestem stary i mam bardzo zbalansowane życie i jedyne co mi przeszkadza to bol stawów, z którym sobie nie radze. Zamiast płacić za wizyty u tej Pani to już lepiej przez kilka miesięcy kupować w tej kwocie leki przeciwbólowe.

dr n. med. Robert Spławski

Chirurg ortopeda