Pediatra Rumia

Centrum Medyczne IMED
Katowicka 14
Rumia

Rewelacja! Mimo, że to żona chodzi z dziećmi do lekarza to i mi zdarza się bywać, najczęściej razem. Tym razem musiałem się wybrać sam z 6 letnim synem, bo w domu szpital. Tak miłego a jednocześnie profesjonalnego traktowania jeszcze chyba nie spotkałem a mamy trójkę dzieci. Mimo późnej godziny uśmiech, dokładne zbadanie i wyczerpująca informacja dla rodzica. Ustna oraz pisemna, nic się nie zapomni! Dziękujemy!

Opinia dodana przez: Tata z Szymkiem

wizyty domowe
Marynarska 23
84-230 Rumia

Moje dzieci uwielbiają Pana Dr! Jest przesympatyczny, kompetentny, zawsze dobrze diagnozuje i pomaga. Przyjeżdża również do nas-rodziców i do dziadków (wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z usług) Przyjeżdża o rożnych porach dnia nawet jak jest b. zmęczony po ciężkich dyżurach, zawsze znajduje dla nas czas. POLECAMY!

ps kiedyś nawet jednego dnia był u nas na wizycie a następnego rano przyjechał po mocz żeby oddać do badania ... nie wiem czy są jeszcze tacy lekarze?

Centrum Medyczne IMED
Katowicka 14
Rumia

Przede wszystkim zadaje pytania i słucha, a potem po badaniach diagnozuje. U dwóch innych Pan, u których byłam z synem standardowa diagnoza - kolka, leczenie - kłaść na brzuszku. Pani doktor obstawia dyshezje niemowlęca i wypisała skierowanie, którego nie wypisały poprzednie Panie. Bardzo przyjemna w obyciu, delikatna przy badaniu niemowlaka.

Opinia dodana przez: Kalina

Jana III Sobieskiego 10a
84-200 Rumia

Lekarz bardzo kompetentny, ale prywatnie dość drogi,ogólnie polecam.

Lekarz bardzo kompetentny, ale prywatnie dość drogi,ogólnie polecam.

dr Marek Lemka

Wizyty domowe, Alergolog

Derdowskiego 24 pok.102
84-230 Rumia

Dokładnie bada dziecko, konkretny, rzeczowy. Jestem bardzo zadowolona. Byłam z dwoma synami w dwóch różnych przypadkach koniecznych do zdiagnozowania. W obu przypadkach obeszło się bez antybiotyków z mądrą poradą, odpowiednimi suplementami diety. Dzieci są cały czas zdrowe. Polecam

Opinia dodana przez: Milena

Hutnicza 12

Polecam dr. Mikulską jest uprzejmą osobą wzbudziła moje zaufanie

Polecam dr. Mikulską jest uprzejmą osobą wzbudziła moje zaufanie

Rumia

Byłam kilka razy z synem i tej lekarki i muszę przyznać że najbardziej mi pomogła. Natomiast nie mam dobrego zdania o Pani Chladny bo skompromitowała się kiedy pokazałam morfologię syna ze szpitala z innego województwa bo trafił tam z silnymi zaparciami i anemią ocenioną przez ordynator szpitala jako złą natomiast Pani Chladny stwierdziła że są dobre te wyniki dopiero moje spojrzenie jak na... zmusiło ją do zlecenia ponownych badań krwi. Nigdy więcej do tej pani.A właściwą diagnozę postawiła inna młoda lekarka okazało się że szkodzi i zapycha mleko syn odżył.

Paderewskiego 8
84-230 Rumia

Jest bardzo dobrym lekarzem bardzo długo leczył moje dzieci które mają już po 18 lat i 16.

lekarz Jolanta Wolska

USG, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SALUBRE
Gdańska 17A
84-230 Rumia

Do doktor Wolskiej chodzę już od dawna. Jest świetnym lekarzem. Wielokrotnie pomagała mi w chorobie. Nie mam żadnych zastrzeżeń, na dodatek nie rozumiem negatywnych opinii nadopiekuńczych mamuś, które wielokrotnie można oglądać w przychodni.

Przychodnia Lekarska
Piłsudskiego 48A
84-230 Rumia

Zdecydowanie nie polecam tego pediatry. Na wizytach szczepiennych opowiadałam o zachowaniu córki, że wygina się do tyłu tworząc literę C, wyglądało to niebezpiecznie i nieco dziwnie - nawet dla matki, która ma jedno dziecko - Pani doktor stwierdziła, że wszystko jest dobrze, że jest silna. Pomimo jej oceny poszliśmy do innego pediatry - okazało się, że ma zespół napięcia mięśniowego, więc udaliśmy się na rehabilitację. Mało tego córeczka często oddawała stolce o dziwnej konsynstencji ze śluzem co również przekazałam lekarzowi, zlekceważyła to i ponownie udaliśmy się do lekarza - prywatnie - zrobiliśmy szereg badań i okazało się, że ma gronkowca, gdyby nie ten lekarz i nie mój upór moja córeczka dalej byłaby chora !!!!! Bardzo ważne jest by pediatra był kompetentny. A takim lekarzem Pani Mikulska zdecydowanie nie jest.

Opinia dodana przez: Justyna