Protetyk Stomatologiczny

Wolny termin: jutro o 10:00. Sprawdź inny. # 1
Protetyk stomatologiczny Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Katowice

Dr Puchała to lekarz z powołania.Ogromna wiedza, dokładność,sumienność i tak zalety można wymieniać bez końca.To jedyny lekarz, który sprawił, że po raz pierwszy od 27 lat wiem jak to jest jak żaden ząb nie boli a to z kolei spowodowało, że za kilka miesięcy będę mamą:):)Przykre jest to, że mamy wciąż za mało takich lekarzy jak Doktor Puchała.Polecam!!!!!

Opinia dodana przez: Ewelina
Protetyk stomatologiczny Kraków lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
Kraków

LEKARZ GODNY ZAUFANIA I POLECENIA. KONRETNY, RZECZOWY I PROFESJONALNY. ZAWSZE MIŁY I DELIKATNY. POLECAM

lek. stom. Izabella Klimek

Gabinet Stomatologiczny
ul. Kronikarza Galla 22 / 3
Kraków

Wolny termin: 19 Sty o 09:00. Sprawdź inny. # 4
Protetyk stomatologiczny Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina
Protetyk stomatologiczny Bydgoszcz lek. dent. Mariusz Pankowski

lek. dent. Mariusz Pankowski

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
Bydgoszcz

Dobry stomatolog. Szukałem dla mojego taty lekarza który umiałby podejść kompleksowo i przy tym nie za drogo. Wyjaśnione i wycenione leczenie na które ojciec się zgodził i jest zadowolony. W jego imieniu dziękuję doktorowi Pankowskiemu bo tu go znalazlem i potwierdzam inne opinie.

Protetyk stomatologiczny Warszawa lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2

Za dotychczasową wykonaną prace bardzo Doktorowi dziękuje. Życzę sukcesów w dalszej pracy oraz zdrowia. pacjent

Opinia dodana przez: ed

lek. dent. Marek Moszyk

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
Poznań

Niewielu chyba w Polsce takich specjalistów. Kompetentny, życzliwy no i bardzo sympatyczny ;))))))

Protetyk stomatologiczny Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
ul. Żeromskiego 1, lok. U9

Rewelacyjny stomatolog. Zawsze mówię że o dentyści od spraw beznadziejnych. Mają też dentystę dla dzieci więc można leczyć się cała rodzina . nowa lokalizacja jest jak najbardziej na plus. Gabinety bardzo dobrze wyposażone a personel zawsze uśmiechnięty i pomocny.

Opinia dodana przez: anna

lek. stom. Anna Gałązka - Wójcik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Famildent Centrum Stomatologii
Dożynkowa 13 A/lokal U1
Lublin

co tu pisać , dziecko było bardzo zadowolone z wizyty, co jest wręcz niemożliwe, a jednak u pani doktor nietrudno o taką reakcję

Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny. # 10
Protetyk stomatologiczny Katowice lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Katowice

Panie Doktorze bardzo dziekuję za wsparcie,kompetencje,uprzejmość,troskę o to aby nic nie bolało.Cały zabieg przebiegł faktycznie bez bólu i stresu a ja należę do osób wyjątkowo panikujących.Polecem wszystkim Doktora Kowalczyka naprawdę godny polecenia lekarz.Dziękuję również całemu wspaniałemu personelowi.Na zadane pytania Panie odpowiadały z uśmiechem na twarzy przy czym bardzo kompetentnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: barbara