Protetyk Gliwice

Chirurg stomatolog, RTG

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
Gliwice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina

lek. dent. Mariola Karłowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
Wójtowa Wieś, Gliwice

Stomatolog godny polecenia, trafiłam do niej z tzw. beznadziejnym przypadkiem, z którym inni nie umieli sobie poradzić. Wszystko skończyło się dobrze i od kilku lat w raz z rodzina korzystamy z usług tej Pani i jak do tej pory jesteśmy b.zadowoleni

Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Tomasz Walawender

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

B dental
Chemiczna 3
Stare Gliwice, Gliwice

Wszytko pięknie ładnie, ale poświęcenie czasu dla pacjenta to minimalizm ... ważne aby szybko i jak najwięcej zębów na raz zrobić - dla mnie podejście czysto na kasę

lek. dent. Joanna Kulisz

SAN-MED sp. z o.o.
ulica Kozielska 61
Gliwice

Pani Kulisz uratowała mi życie -dziekuję. Mega uczciwa ,sympatyczna,cierpliwa,i naprawdę dobra w tym co robi. Gorąco polecam.

Małgorzata Warchoł

Chirurg stomatolog, Protetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
Gliwice

Moja 3 letnia córeczka dzięki Pani doktor chętnie chodzi do stomatologa. Atmosfera, podejście do tak młodej pacjentki zasługuje na umieszczenie tutaj pozytywnego komentarza. Dziękuję Pani doktor:)

Katarzyna Gąska-Pachońska

None
ulica Centaura 23/2
Gliwice

Polecam jeżeli ktoś rzeczywiście chce wyleczyć swoje zęby! a co do ceny to powiem tak: jakość kosztuje!!!

lek. dent. Grażyna Wiśniewska

Zwycięstwa 45/2
Gliwice

Miałem nieprzyjemność korzystać kiedyś z usług tego pożal się boże dentysty. Założyła mi plombę światłoutwardzalną , a ta , w pół godziny po wyjściu z gabinetu rozmazała mi się na podniebieniu(!!!!!!) Taki to magik był z tej pani stomatolog.
Zastanawiałem się wtedy czy nie skierować skargi na nią do Izby Lekarskiej oraz żeby sprawdzono jej kwalifikacje.Pozostała mi tylko po niej pamiątka w postaci schrzanionej górnej dwójki (powtórne zakładanie plomby) i wściekłość mojej żony , której ZEPSUŁA cztery zęby !!