Psychiatra Olsztyn

godna polecenia jest bardzo mila i profesjonalna

godna polecenia jest bardzo mila i profesjonalna

al. Aleja Wojska Polskiego 19/2
Olsztyn

Jedna z najlepszych lekarzy na jakich trafiłam, nie zrobi z ciebie wariata, można jej powiedzieć o wszystkim

Opinia dodana przez: Roma

Niepubliczny Ortopedyczny Zakład Opieki Zdrowotnej nr 55. Ambulatorium artroskopowe
al.Wojska Polskiego 80
Dajtki, Olsztyn

Nic dodać, nic ująć - oceniam na 5. Zawdzięczam jej życie. Świetna, kompetentna lekarka. A przede wszystkim z sercem.
Ania.

Ania.

Opinia dodana przez: Anna

Kopernika 46A
Olsztyn

Konkretny lekarz psychiatra. Bez dystansu do pacjenta. Dobry kontakt. I nie nerwowy, mimo ze ja lubię pomarudzić i popytać o wiele rzeczy. Tak już mam. Polecam

Opinia dodana przez: Joanna D

Dworcowa 24 lok. 14
Dajtki, Olsztyn

Serdecznie polecam Panią Doktor,naprawde potrafi rozmawiać z pacjentem,potrafi profesjonalnie leczyć cierpiącego człowieka nie tylko lekami ale także słowami,bardzo się ciesze że akurat trafiłem do Dr Bienieckiej-Pozdrawiam:)

Opinia dodana przez: Michał

Dajtki, Olsztyn

Jaki jest nr telefonu do Dr aby było można się umówić na wizytę i gdzie Pani Dr przyjmuję. PILNE.!!!

Opinia dodana przez: dorota

Rataja 50 lok. 5
Dajtki, Olsztyn

Przepraszam,ale omyłkowo kliknęłam nie na to nazwisko co chciałam.Nie korzystałam z porad tego lekarza.A niestety opnii nie dawało się usunąć.

Opinia dodana przez: izabelka6 izabelka6

al. Wojska Polskiego 39
Dajtki, Olsztyn

Lekarz,który potrafi postawic na nogi osobę cierpiàcà w kilka dni .

Lekarz,który potrafi postawic na nogi osobę cierpiàcà w kilka dni .

kard. Wyszyńskiego 5h lok. 9
Dajtki, Olsztyn

bez komentarza,raczej sam powinien się leczyć,ja przychodzę o pomoc a on mi proponuje szpital,nic nie pomógł,powiedział ze nie jest w stanie mi pomóc,a przyszłem z depresją

al. Aleja Wojska Polskiego 19/2
Olsztyn

Podczas wizyty spotkałam się z arogancją i lekceważącym podejściem. Pan Żyśko był zarozumiały i wywyższał się. Obrażał mnie i poniżał. Spowodował u mnie myśli samobójcze. Zdecydowanie odradzam pana leczenie u pana Żyśko.

Opinia dodana przez: Daria