psycholog

mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA
ul. Pułaskiego 19/3
Katowice

Pani Kasia jest super terapeutką :) Pomogła mi odzyskać wiarę w siebie, akceptację siebie i pomogła dotrzeć do pokładów radości jakie w sobie uwięziłem :) Dziękuję i bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Łukasz
Psycholog Warszawa mgr Marta Dymowska

mgr Marta Dymowska

Targówek, Warszawa

Super Psycholog. Kompetentna osoba i godna zaufania. Moge polecic kazdemu kto szuka pomoc i najlepszych rozwiazan.

Opinia dodana przez: SABINA
Psycholog Warszawa mgr Karolina Jarosz

mgr Karolina Jarosz

INZPIRO
Sienna 72

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Karoliny. Dzięki niej poradziłam sobie z nawracającą depresją i lękiem. Wcześniej leczyłam się u róznych specjalistów, ale żaden nie pomógł mi tak jak ona. Bardzo mądry, ciepły psycholog, osoba pełna zrozumienia i zaangażowana w pomoc pacjentowi. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Janina
Psycholog Lublin mgr Małgorzata Łagoda

mgr Małgorzata Łagoda

Gabinet Labolatorium Psychotechniczne
ul.Krasińskiego 2/28
Lublin

Sympatyczna Pani psycholog, czasem ciężko się dodzwonić ale oddzwania. Można polecić do współpracy.

Wolny termin: 4 Paź o 14:00. Sprawdź inny. # 5
Psycholog Siemianowice Śląskie mgr Renata Pajda

mgr Renata Pajda

Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji KORE
ul. Walentego Fojkisa 8
Michałkowice, Siemianowice Śląskie

Godzina, to trochę mało, ale mimo to jestem zadowolony. Polecam usługę u tego terapeuty- psychologa.

Opinia dodana przez: Dariusz Bor
Psycholog Warszawa mgr Gabriela Maligłówka

mgr Gabriela Maligłówka

Targówek, Warszawa

Bardo dobry specjalista w tej dziedzinie. Szczegółowo tłumaczy wszystkie niejasności i zawsze dobrze doradzi. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Jestem zadowolona!

Psycholog Warszawa mgr Marta Osińska-Białczyk

mgr Marta Osińska-Białczyk

Psycholog   (+2 więcej)

Targówek, Warszawa

Kompetentna, życzliwa i bardzo ciepła osoba. Dzięki niej w kilka miesięcy udało mi się uporać z depresja. Polecam

Opinia dodana przez: Jacek
Psycholog Warszawa mgr Sebastian Maciejewski

mgr Sebastian Maciejewski

Targówek, Warszawa

super podejście do pacjenta, jestem w trakcie i wszystko przebiega bez zarzutu, widać efekty! jestem bardzo zadowolona! ;)

Psycholog Legionowo mgr Marta Górska

mgr Marta Górska

ANIMA. CENTRUM USŁUG MEDYCZNYCH
RYCERSKA 2B
Legionowo

Przyłączam się do powyższych opinii , a od siebie chcę podziękować Pani za wsparcie i ogromną psychiczną pomoc jakiej mi Pani udzieliła. Pokierowała mnie Pani do najbardziej trafionych specjalistów - jako jedyna z psychologów przy moich objawach somatycznych zaproponowała wykonania szeregu badań - nawet internista był pod wrażeniem Pani kompetencji i wiedzy. To jaką Pani ma postawę do pacjenta , jaki szacunek i jak była Pani wsłuchana w moje trudności jest dla mnie godne podziwu.
Będę Panią polecała wszystkim!

Opinia dodana przez: Weronika
Psycholog Bydgoszcz dr Maja Łoś

dr Maja Łoś

Gabinet psychologiczny PO-MOC
Ugory 2/9
Szwederowo, Bydgoszcz

Dzięki pomocy p. Mai przeszedłem przez trudny okres w moim życiu. Obiektywne spojrzenie i wyjaśnienie mojego problemu pozwoliły mi ujrzeć jego przyczynę. Rozmowy przeprowadzane w miły sposób pozwalają być bardziej otwartym ze swoimi problemami a po ich zakończeniu zawsze moje samopoczucie było lepsze. Zaangażowanie w rozwiązanie danego problemu również jest bardzo dobrym atutem. Bardzo szczerze polecam.