Pulmonolog Katowice

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice

Pan Doktor, jest nie tylko dobrym lekarzem, ale również bardzo dobrym człowiekiem, który stara się zrozumieć każdego pacjenta i podchodzi do niego indywidulanie. Zdiagnozował u mnie chorobę płuc a zarazem zdiagnozował inne choroby i zrobił wszystko aby mi pomóc. Pan Doktor skierował mnie na dalsze leczenie ostrej niewydolności nerek. Bardzo dziękuje Panie Doktorze za wszystko.

Opinia dodana przez: Eryk

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Pan dr Lamch to specjalista z prawdziwego zdarzenia. Kompleksowe podejście do pacjenta, zaangażowanie i ilość poświęconego czasu, stawiają pana dr w ścisłej czołówce specjalistów z którymi miałem do czynienia. Niezwykle dokładny, ostrożny, bardzo profesjonalne podejście. Przy tym całkiem sympatyczny człowiek.

Dziękuje Panie doktorze.

Opinia dodana przez: Michał

ulica Wczasowa 5
40-694 Katowice

Wszystko co oznaczyłem powyżej jest godne polecenia.
Rzadko spotykane zajęcie się pacjentem.
Dziękuję.

Wszystko co oznaczyłem powyżej jest godne polecenia.
Rzadko spotykane zajęcie się pacjentem.
Dziękuję.

Opinia dodana przez: zenon

Medicover Centrum Bednorza
ul. ks. bp. Herberta Bednorza 2A
40-384 Katowice

Przesympatyczna Pani Doktor,widać że zna się na tym co robi. Nie śpieszy się i skrupulatnie zbiera wywiad. Wskazała mi konkretny kierunek działania, a moje życi z alergią jest obecnie dużo lżejsze. Szczerze polecam wszystkim :)

Opinia dodana przez: Julia

Katowice

Bardzo kompetentna i skuteczna lekarka! Dokładnie tłumaczy skąd biorą się objawy choroby i szczegółowo omawia sposób leczenia, ja dostałem nawet na piśmie cały plan leczenia mojej astmy. Dokładnie bada, pyta o inne choroby, cierpliwie odpowiedziala na wszystkie pytania które zadalem. Po przepisanych lekach już po 3 dniach wszystkie objawy ustąpiły choc wczesniej nie byłem w stanie przebiec nawet kilkudziesięciu metrow i się dusilem. Pani doktor jest przy tym zawsze mila i usmiechnieta. Jedyna wada to czasem dluga kolejka przed gabinetem. Serdecznie polecam!

Lompy 14
Katowice

Rewelacja! Kompetentna lekarka, która poświęciła nam dużo czasu, zapoznała się z wszystkimi badaniami, wypisami ze szpitala. Jako pierwsza ustaliła podłoże problemów. Spokojnie tłumaczy, podaje nazwy leków, które można używać i jak, a potem wszystko zapisuje, Gorąco Polecam

dr hab. n. med. Adam Barczyk

Alergolog, Internista

LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
40-086 Katowice

Dziękuję Panie doktorze za zaangażowanie, cierpliwość, dociekliwość. Mimo, że nie jest Pan laryngologiem, podał Pan diagnozę dokładnie, mimo innego zdania lekarza z "papierem" laryngolog.
Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Ewa

Alina Magner

Alergolog, Pulmonolog

Wojewódzka Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy

40-038 Katowice

Leczę się u Pani doktor już bardzo długo jest świetnym specjalistą i nic więcej nie trzeba dodawać.
Pozdrawiam

Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Monika

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

P.doktor w 2000r. nie był jeszcze profesorem. Leczył mojego męża

P.doktor w 2000r. nie był jeszcze profesorem. Leczył mojego męża
który trafił do tego lekarza o rok za późno. Tyle ile nam i mojemu mężowi pomógł Pan profesor to trudno w którkich słowach opwiedzieć. 1. nie jest bajkomówcą, nazywa rzeczy po imieniu, rodzinę przygotowuje, jeżeli widzi jaka jest sytuacja do najtrudniejszych chwil jakim jest zejście ojca, męża.
2.robi wszystko na co w danym czasie pozwala medycyna.
3.nigdy nie rezygnuje zawsze walczy o choćby 1 miesiąc przeżycia pacjenta do ostaniej chwili. Wdzięczna rodzina pacjenta.

dr Violetta Rosiek

Endokrynolog, Internista

Klinika Endokrynologii Dorosłych
Ceglana 35
40-514 Katowice

Lekarz godny polecenia, osoba miła,uprzejma i kompetentna. Poświęciła mi jako pacjentce sporo czasu, tłumacząc przebieg mojej choroby.Asia.