Stomatolog Białystok

PRIMADENT
Witosa 36 lok. 120
Białystok

Lekarka ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Tłumaczy zrozumiale, językiem przystępnym dla laika. Pełna kultura leczenia i fachowość.

Opinia dodana przez: Urszula

Świetny profesjonalista , rzetelny , życzliwy , pogodny .Dr. Robert Radłowski to poczucie zaufania i bezpieczeństwa . Z dotychczas napotkanych stomatologów a żyję już trochę lat , lekarz który bierze pod uwagę indywidualne przypadki i ma wspaniałe podejście do pacjenta .

Opinia dodana przez: Grażyna

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

None
Rybnika 40
Białystok

Polecam jak najbardziej leczę obecnie zęby pierwszy raz spotkałam profesjonalistę polecam dokładność fachowość znawca swojego fachu

Opinia dodana przez: ana

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego
ulica M.C. Skłodowskiej 24 a
Białystok

Jestem zadowolony z wizyty. Bardzo dobre podejście do pacjenta, duży plus za zaangażowanie, dokładność. Chirurg godny polecenia.

Opinia dodana przez: Robert

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgii Ogólnej Ortopedia i Traumatologia
ulica Ireny Białówny 11
Białystok

Sprawna i profesjonalna obsługa. Duże zdolności w zakresie komunikacji interpersonalnej. Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i troski o moje problemy stomatologiczne :) Bezboleśnie przeprowadzony zabieg zachęca do ponownej wizyty bez obaw o jej przebieg. Zaangażowanie i wspólpraca z asystentką dopełnia obrazu profesjonalisty. Bardzo, bardzo dziękuje. Z czystym sumieniem polecam ! !

Opinia dodana przez: Aga

Snarska Ewa. Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna

Białystok

Z całego serca polecam panią doktor :-) Ma wyjątkowe podejście do pacjenta, jest niezwykle dokładna, a przy tym delikatna. Wizyta w gabinecie jest dla mnie przyjemnością. Pani doktor z ogromną cierpliwością tłumaczy, objaśnia i zaleca. Polecam!

Opinia dodana przez: Ewelina

None
Brukowa 28 A/1
Białystok

Pani Kasia najlepszym stomatologiem u jakiego byłam! Do gabinetu 1dentysta trafiłam dzięki siostrze, która również jest wierną pacjentką. Nigdy nie miałam problemu z umówieniem się na wizytę, zdarzyło się nawet że Pani Kasia czekała na mnie "po godzinach" gdy zadzwoniłam z pytaniem kiedy najwcześniej mogę wpaść bo boli mnie ząb. Pani Kasia leczy zęby porządnie, nie ma mowy o konieczności robienia poprawek jak u niektórych dentystów. I co najważniejsze- zna się na rzeczy, potrafi nie tylko wyleczyć zęby, ale też wytłumaczyć przyczyny konkretnych problemów. A dodatkowo- jest baaardzo sympatyczną osobą! Polecam każdemu!

Opinia dodana przez: Kamila

Bohaterów Monte Cassino 13A lok. 3
Białystok

Polecam w 100%. Bardzo dobrze wykonane wypełnienia, bardzo uprzejma.

Polecam w 100%. Bardzo dobrze wykonane wypełnienia, bardzo uprzejma.

Prywatny Gabinet Lekarski
Transportowa 12 lok. U7
Białystok

Poza bardzo przemiłą jak i wysoce wyspecjalizowana obsługą która znajduje się „Gabinecie Uśmiechu” , cenie sobie profesjonalność, solidność,a przede wszystkim podejście do pacjenta, duża dawka informacji o przebiegu leczenia połączona z nadzwyczajną precyzyjnością oraz dbałością o wszelki komfort pacjenta, daje uczucie w pełni zadowolenia z wszelakich zabiegów stomatologicznych jakie zostają w tym gabinecie wykonywane. W dalszej drodze współpracy pozostaje mi tylko życzyć dalszych powodzeń zawodowych jak i prywatnych a nade wszystko uśmiechu wszystkich pacjentów gabinetu dr. Joanny E-t

Opinia dodana przez: Olivia