Lekarze Stomatolog Białystok

lek. dent. Ewa Lachowska

Eva-dent
Kołłątaja 26
15-774 Białystok

Chciałbym serdecznie podziękować Pani dr Ewie za pomoc i umiejętne pokierowanie leczeniem mojego zęba. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maciej

lek. dent. Marcin Rutkowski

Komarowa 50
15-682 Białystok

Trafiłam do lekarza z polecenie i wiem że był to trafny wybór. Pan Doktor bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta.
Opinia dodana przez: Mariola

lek. dent. Joanna Safiejko

15-187 Białystok

Trafiłam niedawno do pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miłą i ciepłą osobą, leczenie przebiega szybko i sprawnie. Umówiłam się już na kolejną wizytę. Gorąco polecam panią doktor. Ania
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Barbara Bielawska

szpital MSWiA
Fabryczna 27
Białystok

Bardzo kompetentna, solidna i terminowa. Wykonane wypełnienia są estetyczne i starannie wykończone.
Opinia dodana przez: Zenon Gerent

lekarz Mirosława Badysiak-Siwicka

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Byłem u Pani stomatolog na kilku wizytach i jak do tej pory jestem zadowolony. Polecam tą osobę jak fachowca.
Czy bym go polecił? Z czystym sumieniem. Czy jest kompetentny? - jak najbardziej. A w dodatku świetnie tłumaczy jakie przygody w gabinecie mnie czekają. Szkoda, że takich lekarzy jest mało:-(
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Marzena Sulima

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ms-dental
Witosa 25 lok.5
15-660 Białystok

Jestem zadowolony z wizyt u Pani dr. Sulimy. Miła atmosfera,doradzi,wyleczy,zapobiegnie,wie co robi. Jak najbardziej na plus, polecam wszystkim. Ł.M.

Zyta Grygutis-Mroczkowska

Warszawska 81
Białystok

Polecam Pania Doktor ❤ Całe życie czekałam na taką stomatolog a panicznie boje sie dentysty Jest cudowna delikatna , spokojna ma niebiańskie podejście do pacjenta. Wyrozumiała i przede wszystkim 1000% profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Lucyna Mierzyńska-Ładny

Protetyk, Stomatolog

dentine STOMATOLOGIA
Parkowa 14/83
15-224 Białystok

Dr Lucyna Mierzyńska-Ładny jest stomatologiem, który został powołany do tego co robi. Żaden lekarz nigdy wcześniej nie ocenił tak kompleksowo moich potrzeb w aspekcie uzębienia. Profesjonalizm oparty na analizie przeprowadzonego badania,w celu ustalenia przyczyny problemu z opcją wyjaśnienia możliwych opcji jego rozwiązania.Estetyczne przeprowadzony proces leczenia.Obsługa miła i rzeczowa, wyjaśniająca wszelkie możliwe pojawiające się wątpliwości. Widać, że praca dla personelu Dentine jest pasją. Przyjeżdżam do Dentine specjalnie z Warszawy i nie ...
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Zofia Kostecka

Palmowa 21
15-795 Białystok

Chodze od lat do Pani Zofi i zawsze jestem zadowolona z całościowego podejścia do zdrowia. Ceny sa bardzo przystępne w porównaniu z innymi klinikami w mieście.
Opinia dodana przez: Ola

Barbara Urban

Stomatolog, Ortodonta

Białystok

Jestem bardzo niezadowolony z leczenia ortodontycznego u tej Pani. Po ponad 2 latach noszenia aparatu stałego i leczenia zgryzu otwartego (Pani doktor nie chciała usuwać ósemek) wada wróciła. W tym momencie muszę usunąć wszystkie ósemki i ponownie założyć aparat... Wizyty postrzegam jako stratę czasu i przede wszystkim pieniędzy.

Ewa Owczarzak

Wasilkowska 79
15-118 Białystok

Miło, uprzejmie, tylko co z tego? Zle zrobione leczenie kanałowe, temat odezwał się po latach i w efekcie jestem w trakcie ratowania tego zęba u innego specjalisty.

Irena Grodzka

Ortodonta, Stomatolog

Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Nr 1
Warszawska 57/6
15-062 Białystok

Jeśli potrzebujesz kompetentnego lekarza ortodonty absolutnie nie polecam tej pani !! Przedłuża noszenie aparatu, nie zna się na najnowszych możliwościach leczenia wad zgryzu. Po 2 latach od zdjęcia aparatu inny lekarz stwierdził, że trzeba aparat założyć ponownie. Więc 2 razy się zastanów, zanim rozpoczniesz leczenie u tej ortodontki.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Elżbieta Łuczaj-Cepowicz

Centrum Medyczne MEDIFOR
Mikołaja Kopernika 3A
15-377 Białystok

Dzień przed umówioną wizytą dzwoni z pytaniem, czy się zaszczepiłem na wiadomo co. Na moją odpowiedź, że nie (wyłącznie z grzeczności, bo notabene nie jest upoważniona do uzyskiwania takich informacji) odpowiedziała, że odwołuje wizytę. W mojej opinii podejście absolutnie nieakceptowalne, zwłaszcza u lekarza, dlatego przestrzegam wszystkich.
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Piotr Załęski

Żeromskiego 1B/7
15-345 Białystok

Dramat. Nie polecam. Niedbałe podejście , kiepski materiał, fachowiec do niczego . Przechwala się, że z całego świata ludzie protezy i mosty przybywają do niego robić....zapomina przy tym, że tylko dlatego, że taniej w Polsce niż np. w UK. Większość pacjentów pewnie potem tego żałuje....ale cóż...tak jak ja.
Opinia dodana przez: Barbara

Krystyna Dobrzyńska