Stomatolog Kielce

lek. dent. Jarosław Chromiak

Massalskiego 6
Kielce

Bardzo dobry, profesjonalny dentysta, wyleczył mi zęba, którego 5 innych wcześniejszych dentystów nie potrafiło, szczerze polecam każdemu.

lek. dent. Jarosław Gąszcz

Gabinet Stomatologiczny Gąszcz Jarosław

Kielce

Pierwszy raz miałam wyrywanego zęba i to 8, bardzo się bałam, wizyta trwała 10 min, a po zabiegu zero opuchlizny i powikłań, bardzo dobry lekarz, naprawdę polecam, super podejście do pacjenta

Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Bartosz Biskup

Stomatolog dziecięcy

Gabinet prywatny

Kielce

Kompetentny, uprzejmy i szczerze zainteresowany dobrem pacjenta fachowiec. Polecam gorąco.

lek. dent. Małgorzata Giedyk

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Giedyk
Pl. Wolności 8/12a
Kielce

Lekarz ze znakomitym podejściem do pacjenta.Doradzi wytłumaczy Polecam z czystym sumieniem.

lek. dent. Izabela Łojewska

Kielce

Pani doktor jest przesympatyczna i kompetentna! Poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi, robi wszystko dokładnie, nie ma mowy o fuszerce. Gabinet też profesjonalnie wyposażony, sama pani doktor dba o higienę, co jest bardzo ważne. Serdecznie polecam!

lek. dent. Agnieszka Piwońska-Sternak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

AGBO-DENT Gabinet stomatologiczny
Warszawska 151
Kielce

Pani dr jest dentystą na dobrym poziomie więc serdecznie polecam i podaję Wam nr do rejestracji tel. 604216165

lek. dent. Emil Połowniak

None
Nałkowskiej 2A/42
Kielce

Swietny lekarz pod kazdym wzgledem! Polecam z calego serca, leczy sie u Pana doktora cala nasza Rodzina i wielu znajomych.

lek. dent. Iwona Żmuda

None
Konopnickiej 5
Kielce

Bardzo fachowa i miła osoba, leczy dokładnie, dba o komfort pacjenta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci - mnóstwo cierpliwości, ale też stanowczości i poczucia humoru. Pani doktor można na 100% zaufać.

Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Piotr Parzyszek

Gabinet "Luxdent" S.C. Piotr Parzyszek Marta Parzyszek
ul. Żelazna 43
Kielce

100% pozytyw! Usunięcie zdrowego zęba trwało dosłownie chwilke! Bez stresu i bólu. Zdecydowanie polecam! :)

Opinia dodana przez: Kinia

lek. dent. Andrzej Wawrzoła

Gabinet Dentystyczny

Kielce

Uczciwy i rzetelny stomatolog. Dobry kontakt z pacjentem, tłumaczy procedurę leczenia. Nowoczesny gabinet i sprzęt.