Lekarze Tarnów

Fizykoterapeuta

Gabinet Masażu i Fizykoterapii
Bema 5, 33-100 Tarnów
33-100 Tarnów

Fachowa obsługa, już po przekroczeniu progu do gabinetu można odczuć ulgę bardzo ciepłą i rodzinna atmosfera, holistyczne podejście do pacjenta.

lekarz Ewa Jasielska

Kardiolog

Szpital Specj. im T Szczeklika
33-100 Tarnów

Rzadko spotyka się lekarza z tak wysokimi kwalifikacjami,wiedzą zawodową,kompetencją w działaniu i bardzo mocno ugruntowaną predyspozycją do wykonywania zawodu.Można tylko życzyć, aby każdy pacjent spotykał na swojej drodze takich lekarzy jak Pani doktor Ewa Jasielska.Z wyrazami wdzięczności - były pacjent OIOM.

lekarz Marta Kozioł

Fizykoterapeuta

Zesp.Przych.specjalist
33-100 Tarnów

Uwierzylam ze nie jestem przezroczysta jak to emeryt.Pani doktor Marta Koziol zobaczyla we mnie chora osobe a nie staruszke.Tyle dobrej energii ile mi przekazala nie spotkalo mnie juz dawno .To nie tylko ogromna wiedza i szerokie kompetencje , ale tez zyczliwosc i troska o chorego.Ale mialam szczescie spotkac takiego CZLOWIEKA. Pani Doktor duzo duzo zdrowia i tylko radosnych , dobrych dni

lek. dent. Anna Górska

Prywatny Gabinet Lekarski
Sowińskiego 10 lok. 2
33-100 Tarnów

Najlepszy denstysta u jakiego leczyłem zeby. Profesjonalizm połączony z uprzejmością i życzliwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Jacek Stanula

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Rzeczowy, kulturalny i normalny. Przy tym b. dobry fachowiec. Zna się b. dobrze na leczeniu operacyjnym. I nie ignoruje pacjentów. Można z nim pożartować. Konkretny i dokładny. Polecam każdemu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Marek Chrobak

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Prowadził moje dwie problematyczne ciąże. Sumienny i bardzo dokładny lekarz.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Andrzej Boduła

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Dr n. med. Andrzej Baduła to uroczy i empatyczny lekarz o ogromnej kulturze osobistej i od razu wzbudzający zaufanie. Z ogromnym doświadczeniem, bada pacjenta sumiennie i dokładnie. Doradzi najlepsze rozwiązanie i skieruje na dalsze konsultacje, bo mówi, że są mądrzejsi od Niego. Jest bardzo przyjaznym i życzliwym Człowiekiem. Cieszę się bardzo, że trafiłam w Jego ręce. Wdzięczność tak trudno ubrać w słowa… DZIĘKUJĘ!... tak po prostu… myślę, że takie proste ...
Opinia dodana przez: Helena Ch.
Moim zdaniem to najlepsza stomatolog w Tarnowie. Pełen profesjonalizm, ogromna empatia i ludzkie podejście do pacjenta. Zęby świetnie zrobione, ale co najważniejsze i czego zawsze mi brakowało u innych lekarzy - tutaj dostałam wielką wyrozumiałość, empatię i wsparcie psychiczne! Jak mówiłam że boli to praca była przerywana natychmiast (nie było "już zaraz, wytrzymaj jeszcze", tylko natychmiastowo). Byłam też informowana o tym, co się będzie działo, o tym jakie będzie natężeniu ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Lucyna Dziadoń

Szpital specjalistyczny im T.Szczeklika
ul Szpitalna 3
33-100 Tarnów

Z czystym sumieniem mogę polecić panią L. Dziadoń jako kompetentnego i uprzejmego lekarza. Bada dzieci niezwykle starannie, zleca potrzebne badania, stawia trafne diagnozy i oczywiście wdraża skuteczne leczenie :) W stosunku do dzieci delikatna i ciepła. Już niestety kilka różnych chorób sprawiło, że musieliśmy odwiedzić z dziećmi zarówno poradnię chorób zakaźnych, jak i oddział szpitalny, i za każdym razem opieka pani dr była na najwyższym poziomie. Krótko mówiąc - lekarz ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Karolina Florek-Opioła

Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego
ulica M. B. Fatimskiej 2
33-100 Tarnów

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna osoba. Tłumaczy wszystkie zawiłości chorobowe tak, by pacjent to zrozumiał. Chodzę do niej wraz z dzieckiem już od jakiegoś czasu. Polecam innym pacjentom :)
Opinia dodana przez: Bożena

Ewa Kapłańska

Położna

im.Św. Łukasza
Tarnów

Pani Ewa to niezwykle ciepła osoba. Swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pozwala przejść najttrudniejsze chwile związane z porodem,połogiem,opieką nad Dzidziusiem...Dzieki jej oddaniu i wsparciu pomyślnie przeszłam poród.Wspierała mnie także w pierwszych dniach połogu,podczas karmienia piersią.Jestem Jej wdzięczna za wszystkie poświęcone nam chwile.Życzę wszystkim przyszłym Mamusiom takiej wspaniałej położnej.Milena

lekarz Jacek Wielgus

ul. Nowy Świat 39/2
33-100 Tarnów

jestem po wielkim wrażeniem , podejscie do mnie jako mamy pacjenta i do synka idealne , bardzo perfekcyjny lekarz .
Opinia dodana przez: MARZENA

lekarz Elżbieta Grobecka

Psychiatra

Centrum Medyczne AG-MED s.c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
OKRĘŻNA 4A
33-104 Tarnów

Najlepsza Pani Doktor jaką znam. Godna zaufania, Bardzo dużo mi pomogła. Pełen profesionalizm. Polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Małgorzata Kruczek-Głodek

Filia wyjazdowa Tarnów-Mościce
Kwiatkowskiego 8
33-101 Tarnów

Świetna Pani stomatolog. Zawsze wychodzę od niej zadowolona. Gorąco polecam :):):):):):):):):):):):):)
Opinia dodana przez: kaka

lekarz Tadeusz Tchórzelski

Internista, Reumatolog

PCK 8/3
33-100 Tarnów

Znakomity fachowiec, szkoda, że czas tak szybko ucieka. Prawdziwy dr Judym..............................................................................................
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Renata Burnagiel

Internista, Diabetolog

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Kiedy wszyscy lekarze, doktorzy i profesorowie medycyny dojrzeją do takiego traktowania pacjenta jak pani Renata Burnagiel powiem że medycyna dostrzegła pozycję pacjenta któremu służy a nie mamonę którą z niego wyciska.
Opinia dodana przez: Piter70@vp.pl

lek. dent. Małgorzata Skura-Kret

ALERGO-MED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Spółka z o.o.
ulica PCK 26
33-100 Tarnów

Z czystym sumieniem powiem -PROFESJONALISTKA w każdym calu ! - plus pełne zaangażowanie i serdeczne podejście do pacjenta. Najlepszy gabinet stomatologiczny w Tarnowie !.
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Anna Ożga

ulica Bema 5
33-100 Tarnów

Bardzo miła osoba, gabinecie czysto, sterylnie. Podejście bardzo profesjonalne. Ta Pani zna sie na rzeczy i widać, ze lubi swoja prace. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Kusak

Szpital specjalistyczny im T.Szczeklika
ul Szpitalna 3
33-100 Tarnów

Polecam lekarza jestem o urodzenia na wózku inwalidzkim lekarz ma złote serce poświęca się bardzo pacjentowi
Opinia dodana przez: Paweł Waśniowski

lekarz Ewa Ramżyńska

Onkolog dziecięcy, Pediatra

CenterMed Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Diagnostyczno-Lekarska
Plac Sobieskiego 2
33-100 Tarnów

Pani doktor bardzo profesjonalna, przeprowadziła dokładne badania, poświęca pacjentowi dużo uwagi, uważnie słucha, bardzo miła. Polecam :)