Lekarze Tarnów

lek. dent. Dominika Musiał

Miejskie Centrum Stomatologiczne
Chemiczna 12
33-100 Tarnów

Według mnie najlepszy lekarz w Tarnowie pod względem profesjonalizmu jak i podejścia do pacjenta . Mega dentystka .
Opinia dodana przez: Bogdan Smoleń

lekarz Bernadeta Kawa

Rehabilitant

Długa 23
33-100 Tarnów

Miła. kompetentna, pełna empatii i zrozumienia dla chorej osoby . Polecam wizytę u Pani doktor. Z poważaniem Stanisław
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Krystyna Sośniak

Chirurg dziecięcy

33-100 Tarnów

Cudowna, ciepła i baaaaaaaaaardzo kompetentna pani doktor!!! Polecam wszystkim Rodzicom. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy akurat do pani Sośniak. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Edikus

lekarz Małgorzata Belcarska-Szulecka

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Świetna Pani doktor, leczymy sie całą rodzina od kilkunastu lat. Kompetentna, uprzejma. Goraco polecam

lekarz Mariusz Majewski

33-100 Tarnów

Profesjonalny,kompetentny jako lekarz i w mojej ocenie bardzo dobry,wyrozumiały,cierpliwy jako człowiek.Mam do dr Majewskiego pełne zaufanie. To jest "mój lekarz".Serdecznie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Bernadetta

lek. dent. Beata Maziarska

Gabinet Stomatologiczny Maciej Maziarski
Rogoyskiego 19/2
33-100 Tarnów

Wspaniały lekarz . Dobro pacjenta na pierwszym miejscu, bardzo zaangażowana, empatyczna, zna się doskonale na tym co robi a co najważniejsze jest wspaniałym człowiekiem . Polecam z całego serca .
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ashenafi Seyoum

Radiolog

33-100 Tarnów

Doktor najwyższego uznania i zaufania. Fachowiec w swojej specjalności. Niezwykle precyzyjnie wykonujący opisy materiałów radiologicznych, bardzo dociekliwie wnika w chorobę pacjenta. Jego diagnoza jest trafna w 100%. Ma bardzo delikatne i przyjazne usposobienie do pacjenta co ma olbrzymie znaczenie w psychice chorego. Pozdrawiam Doktora - pacjentka Barbara

lekarz Leokadia Chrobak

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Ostrogskich 3
33-100 Tarnów

Polecam serdecznie. Najlepszy pediatra. Indywidualne podejście do każdego, bardzo sympatyczna Pani. Skarb
Opinia dodana przez: Marynka

lekarz Wacław Pokrywka

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Tarnowie
pl. DWORCOWY 6
33-100 Tarnów

Pan ordynator oddziału Neurochirurgi w Mielcu, na którym przebywałem, to lekarz profesjonalista, miły i szanujący każdego pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Marian

lekarz Anna Bugdalska

ulica Wojtarowicza 41/22
33-100 Tarnów

Numer 1 lekarzy dla dzieci w Tarnowie. Polecam to mało powiedziane.Jeśli dziecko kaszle,ma gorączkę,panują wirusy i wszyscy lekarze przypisują schemat to trzeba zmienić lekarza i udać się do Pani doktor Bugdalskiej.
Opinia dodana przez: PAWEŁ

lekarz Łukasz Goliński

Pulmonolog

33-100 Tarnów

Fanfastyczne podejście , komplet informacji o przebiegu choroby . W niespodziewanej sytuacji pacjenta lekarz znajduje czas na poradę i leczenie . Udostępnia pryw. numer tel., gdy nie może rozmawiać oddzwania . Moja ocena celująca .

lekarz Renata Zięba

Pulmonolog, Pediatra

Urszulańska 15/2
33-100 Tarnów

Od kilku lat mam dwóch synow pod stałą kontrolą u Pani doktor. Trafiona diagnoza u młodszego po wizytach u kilku poprzednich lekarzy...niektorzy z nich żerują tylko jak wydrzeć najwięcej kasy za badania,lub zero podejścia przy badaniu spirometrii u 5-latka. Obecnie syn ma 16 lat,czuje sie bardzo dobrze nie jest leczony antybiotykami przy zwykłym katarze... Starszy, lat 19 na odczulaniu(podobnie jak i młodszy) z powodu nasilenia alergii. Obecnie nie maja praktycznie ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Aleksandra Florek

ALERGO-MED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Spółka z o.o.
ulica PCK 26
33-100 Tarnów

Bardzo kompetentny specjalista z dobrym podejściem nie tylko do dzieci:) Mila i ciepla osoba z pasja-polecam.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Bogdan Łosicki

33-100 Tarnów

To MISTRZ na pierwszy rzut oka powierzchowniak za to glebia duszy i wiedzy to pelny patriotyzm lekarski. To jeden z niewielu w tej branzy------ pozdrawiam MD
Opinia dodana przez: maurycy

lekarz Zbigniew Cholewa

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

33-100 Tarnów

Bardzo kompetentny i staranny w stawianiu diagnozy a także metodyki leczenia . W moim przypadku znaczna poprawe osiągnął po dwóch dniach od zastosowaniu metody systemu transdermalnego
Opinia dodana przez: jerzy47

lekarz Krzysztof Orczyk

Anestezjolog

33-100 Tarnów

Bardzo dobry i oddany pacjentowi lekarz Z wdzięcznością za troskę Małgorzata Gębala Godny polecenia lekarz

mgr inż. Lucyna Wrońska-Kłósek

Optometrysta

VENI VIDI
Gumniska 3/2
33-100 Tarnów

Pierwszy raz doświadczyłam tak profesjonalnego badania wzroku, a przy okazji w totalnie luźnej i sympatycznej atmosferze. Dodatkowo otrzymałam odpowiedzi i wyjaśnienia na wszystkie moje pytania dotyczące zdrowia oczu. Podczas dobierania oprawek również pełen luz, swoboda, zabawa i cenne wskazówki. Czułam się naprawdę zaopiekowana. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Kamila

mgr Agata Musiał

Dietetyk

Gabinet Dietetyczny Agata Musiał
Mickiewicza 7
Tarnów

Mam bardzo dobre wrażenia po pierwszej wizytcie. Pani Agata zadawała szczegółowe pytania zarówno o moje preferencje żywieniowe jak i o dolegliwości, które mnie dotyczą. Zaleciła mi zrobienie dodatkowych badań, aby mieć pewność w czym jest problem. Wydaje mi się,że patrzy na organizm bardzo całościowo i bardzo mi to odpowiada. Na dodatek jest bardzo miłą i energiczną osobą i dzięki niej uwierzyłam,że uda mi się schudnąć, a przede mną jeszcze dużo ...
Opinia dodana przez: Gośka

lekarz Kamil Gierek

33-100 Tarnów

Wspanialy czlowiek kompetentny i z wielkim powolaniem. Jestem naprawde mile zaskoczona po dzisiejszej wizycie na Sorze w Tarnowie. Wiecej takich lekarzy przez duze L.
Opinia dodana przez: wiola

lek. dent. Małgorzata Oleksy

Chopina
33-100 Tarnów

Bardzo polecam Panią Doktor. Fachowe podejście. Bardzo miła i co najważniejsze - nie jest dentystą-sadystą :) Cała moja rodzina leczy zęby u Pani Doktor i wszyscy zgodnie twierdzimy, że nie pójdziemy do innego dentysty. Jeszcze raz bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Danuta