Lekarze Tarnów

mgr Andrzej Rusek

Rehabilitant

Rogoyskiego 34
33-100 Tarnów

Pan Andrzej jest bardzo miły i kulturalny. Wszystko dokładnie wyjaśnia i stara się pomóc. Poświęca w 100% swoją uwagę dla pacjenta. Bardzo miła atmosfera i z miłą chęcią wraca się do tego miejsca. Daje zalecenia do domu. Nie naciąga na kolejne wizyty jeśli nie ma ku temu powodu. Polecam odwiedzić to miejsce!!! Polecam pana Andrzeja 🙂

lekarz Jerzy Otfinowski

Krakowska 202
Tarnów

Najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam,poza tym wspanialy czlowiek .Idac na operacje powiedzialam:Panie doktorze niech Pan robi co potrzeba mam do Pana 100proc zaufania. Teraz mam nie 100 proc. ale 1000 proc. zaufania..Polecam bardzo!!!!!!
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Joanna Bartlewicz-Wójcik

Chirurg naczyniowy

33-100 Tarnów

Do Pani Dr Joanny trafiłam na podstawie bardzo dobrych opinii znalezionych w internecie i wcale nie żałuję wręcz przeciwnie bardzo jestem zadowolona . Pani Dr jest bardzo sympatyczną , przemiłą osobą, jest lekarzem bardzo konkretnym, posiadającym ogromną wiedzę.Jej podejście do pacjenta jest na najwyższym poziomie -pełen profesjonalizm.Jestem po operacji laserem narazie jednej nogi i jestem ogromnie zadowolona . Poprostu efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Noga exstra a najważniejsze bez bólu.Bardzo ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Mieczysław Nowakowski

Laryngolog dziecięcy

ulica Krasińskiego 6A
33-100 Tarnów

Polecam tego specjaliste. Przyjal moja coreczke w sobote, zrobil dokladny wywiad,wszystko wytlumaczyl , chetnie odpowiada na pytania. Wizyta trwala 45minut. Oby wievej bylo takich lekarzy.

lek. dent. Aleksandra Faber-Gacoń

ulica Nowy Świat 10/1
33-100 Tarnów

Profesjonalna, uprzejma, bardzo konkretna , wizyty zawsze odbywają się o czasie . Wizyty zawsze bezbolesne nawet przyjemne . Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Patrycja

Agnieszka Wojtarowicz

Laryngolog

szpital wojewódzki
Tarnów

Wspaniała Pani Doktor, dokładna i rzeczowa a przy tym miła i przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Szczegółowo omawia przebieg leczenia oraz cierpliwie odpowiada na pytania i wątpliwości. Bardzo polecam Panią Doktor, oby więcej takich specjalistów.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Grzegorz Musiał

Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego
al. Matki Bożej Fatimskiej 2
33-100 Tarnów

Profesjonalizm, zaangażowanie, uprzejmość Te trzy cechy skrótowo obrazują podejście lekarza P. G. Musiała do mnie jako pacjenta podczas pobytu na SOR w Cieszynie Dziękuję !!!
Opinia dodana przez: Rudolf

lekarz Maria Czyżycka

Buczka 37
33-100 Tarnów

Miła, kompetentna pani doktor, tłumaczy spokojnie, bada dokładnie. Super podejście do dzieci i rodziców.
Opinia dodana przez: Gabriela

lek. dent. Aleksandra Jurek

Gabinet Stomatologiczny
Zaczarnia 153b
Tarnów

Dzisiaj byłam u p dok .Jurek jestem zadowolona super robota i byłam bardzo zdziwiona ,ze przy leczeniu zeba prawie zasnełam na fotelu tak delikatnie to robi a tak sie bałam.

mgr Barbara Środulska

Logopeda

33-100 Tarnów

Najlepszy logopeda na jakiego trafiliśmy z córką. Jest bardzo kompetentna i ma świetne podejście do dzieci. Córka uwielbia Panią Środulską, świetnie się z nią bawi, dużo przy tym się ucząc.
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Małgorzata Skomin

Gabinet Stomatologiczno - Protetyczny Małgorzata Skomin
Krakowska 15
Tarnów

Profesjonalizm godny podziwu! Bardzo miła atmosfera, bezbolesne leczenie, dobre ceny. Polecam! Wizyta u Pani Dr to przyjemność:)
Opinia dodana przez: nn

lekarz Jacek Gacoń

Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego
ulica M. B. Fatimskiej 2
33-100 Tarnów

Wspaniały lekarz, miły ,sympatyczny. Wykonywał mi dwa ciężkie zabiegi koronarografii i angioplastyki. Doskonały kontakt podczas zabiegu. Dziękuję Panie Doktorze, zawdzięczam Panu życie.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Paweł Oleksy

Chopina
33-100 Tarnów

Potwierdzam. Pacjent nie czuje się intruzem. Można uzyskać rzeczową, wyczerpującą odp. na pytania. Pan doktor jest wyrozumiały, cierpliwy i miły.

lekarz Maria Borys-Latała

Miejskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.
OS. OSIEDLE 25-LECIA PRL 3A
33-100 Tarnów

jako dziecko leczyłam sie u tej Pani doktor i mile wspominam jako jedyny pediatra 20 lat temu wyznała sie ze mam wade serca..i miala rację...już jako dorosła osoba przeszłam operację...pozdrawiam

lekarz Norbert Januszek

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Polecam. Dr serdeczny, miły i profesjonalny. Objaśnia, rozmawia, doradza. Nue spieszy się, nie zbywa- wysłucha do końca. Dla Tych, co się obawiają kontaktu z psychiatrą z powodów "obyczajowo- spolecznych"- Polecam się przełamać i dać sobie pomóc.

lek. dent. Justyna Szarkowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne UNO-MED
ulica Gumniska 11
33-100 Tarnów

Najlepsza Pani doktor stomatolog pod słońcem, pełen profesjonalizm, nic dodać cóż ująć ;-) Polecam na przyszłość, lepszej nie znajdziecie :)
Opinia dodana przez: Łukasz G..........

dr n. med. Jerzy Kiszka

Chirurg dziecięcy

33-100 Tarnów

Świetny lekarz. Dobrze diagnozuje, wypyta o wszystko, a potem wszystko dokładnie wytłumaczy. Przy tym fajne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Marzanna Chwaliszewska

Gabinet Okulistyczny Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska
Rogoyskiego 25 (wejście od PCK )
33-100 Tarnów

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu, bardzo polecam, bardzo dokladnie I dobra Cena jeszcze raz polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wioletta Tyrka-Łabno

ulica Wałowa 22
33-100 Tarnów

To wspaniały lekarz, ciągle rozwijający się z bardzo dużą wiedzą ,stawia trafne diagnozy, miła dla pacjentów, potrafi wytłumaczyć chorobę i jak z nią postępować, nigdy nie odmawia pacjentom. Wykonuje swój zawód bardzo konsekwentnie i z dużym zainteresowaniem pacjentem ,pogając także w innych problemach
Opinia dodana przez: Krystyna Witek Klich

Janusz Gieracki

Stomatolog, Protetyk

ulica Krasińskiego 6A
33-100 Tarnów

Bardzo dobry specjalista, sympatyczny, cierpliwy. Prawdziwy fachowiec, zna się na rzeczy. Dentysta z powołania. Polecam wszystkim.