Lekarze Tarnów

lek. dent. Piotr Solak

ulica Krasińskiego 6A
33-100 Tarnów

Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista.Posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Jest niezwykle kompetentny i bardzo dokładny. Cechuje Go bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko cierpliwie i fachowo wyjaśni. Jest przy tym osobą kulturalną, życzliwą i sympatyczną.Leczenie u Pana Doktora to czysta przyjemność. Bez bólu i strachu. Wszystko na najwyższym poziomie. Szczerze,z serca wszystkim polecam.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Mariusz Budzyń

Eudomed
33-100 Tarnów

Lekarza poleciła mi znajoma. Zdecydowanie przyłączam się do wszystkich dobrych opinii tutaj. Doskonały specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, przyjemna atmosfera w gabinecie ( pomimo tego, że była to wizyta na fundusz;))
Opinia dodana przez: Mimi

lek. stom. Maciej Dorosz

Maciej Dorosz
Konarskiego 11
Tarnów

Również szczerze polecam dr. Dorosza. Gdy konkretnie spuchło mi dziąsło, jako jedyny zaoferował wizytę na drugi dzień z rana, reszta oczywiście albo nie miała terminów, albo na hasło "nowy pacjent" odkładała słuchawkę. Dlatego za samo podejście w tej konkretnej sytuacji w przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług p. Dorosza. Jeśli dodać do tego naprawdę przystępne ceny w stosunku do innych stomatologów, u których za samo tylko przekroczenie progów ich pięknych, ...
Opinia dodana przez: Łukasz

Agnieszka Nowak

ulica Pułaskiego 91
33-100 Tarnów

Z Panią doktor mieliśmy do czynienia dopiero pierwszy raz, ale od razu mogę powiedzieć, że jest wspaniałą osobą z super podejściem do dzieci. Pierwszy raz miałam do czynienia z tak empatycznyn i zaangażowanym lekarzem pediatrą. Pomimo tego, że Pani doktor nie mogła nam pomóc, trafnie skierowała nas do lekarza specjalisty- polecając godne zaufania osoby, abyśmy mogli kontynuować diagnostykę. Na pewno z synkiem Kubą, będziemy wracać do Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Anna Gąsiorek

Laryngolog dziecięcy

MEDICO Gabinet Laryngologiczny
ul. Pułaskiego 25
33-100 Tarnów

Nawiązanie ciepłego kontaktu z małym pacjentem to połowa sukcesu. Pani doktor świetnie to potrafi. Doświadczony lekarz , bezbłędna diagnoza. Specjalista godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Agnieszka Szwiec-Obal

Lekarz rodzinny

ALERGO-MED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Spółka z o.o.
ulica PCK 26
33-100 Tarnów

Bardzo miła i empatyczna Pani dr.Poświęca pacjentowi maksymalną ilość czasu.Cierpliwie słucha co pacjent ma do powiedzenia na temat swoich dolegliwości.Nie zbywa.Serdecznie Polecam Panią dr.

lekarz Jacek Kawecki

Anestezjolog

Krakowska 15
32-800 Tarnów

Bardzo zyczliwy, usmiechniety, wszystko dokladnie wytlumaczy, ma swietne podejscie do czlowieka. Przed zabiegiem staral sie mnie uspokoic, poniewaz bardzo sie denerwowalam. Dziekuje lek. Kaweckiemu i calemu zespolowi za swietna atmosfere oraz profesjonalizm podczas zabiegu. Pozdrawiam i zycze samych sukcesow w pracy i w zyciu prywatnym. :)

lekarz Renata Kuczkowska

Neurolog

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Od dwóch lat leczy mnie Pani Dr. To włąsnie Pani Dr. słusznie podejrzewając skierowała mnie do Kliniki na botaniczna ,gdzie zdiagnozowano to co Pani Dr.podejrzewała.Od tamtego czasu jestem pod stałą opieką P.Doktor . Oczywiście choroba postępuje, ale w znacznie wolniejszym tempie. Bardzo kompetentna osoba, miła i szczerze oddana pacjentowi Nigdy nie spotkałem sie z przejawami zniecierpliwienia. Nawet nie będąc zrejestrowany na dany dzień - poproszona P.Dr. o przyjecie nigdy nie ...
Opinia dodana przez: jerzy47

Tomasz Czechowicz

ulica Mościckiego 158
33-100 Tarnów

Pan Doktor wyrywał mi 2 górne ósemki , szybko ,bez problemów i komplikacji , bez bólu po ustąpieniu znieczulenia , szybko i skutecznie .Domagałam się recepty na ewentualne środki przeciwbólowe i przeciwzapalne ale były kompletnie niepotrzebne .
Opinia dodana przez: Anna

prof. dr hab. n. med. Ireneusz Kotela

Traumatolog, Ortopeda

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
33-100 Tarnów

Godny polecenia specjalista. Wyleczył moje chore kolano i dzięki niemu nie muszę chodzić o kulach, czy poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Tomasz Bazański

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Doktor Tomasz to nasz ulubieniec. Cała rodzina się leczy u niego. Mój teść Andrzej z żoną Magdaleną. Z tego co mi opowiadali, to badanie jest perfekcyjne, bez problemu, nic nie dolega. Żona Andrzeja nie krzyczy i nie gryzie. To wielki sukces. Ja też jestem zachwycony, czekałem pod drzwiami i podsłuchiwałem, co doktor robi, okazało się, że przenikliwie bada, póżniej mnie poprosił i powiedział, że jak chce, to dostanę skierowanie razem ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Mariusz Czyżycki

Buczka 37
33-100 Tarnów

Z przyjemnością polecam lekarza Mariusza Czyżyckiego.Cechuje go m.innymi: wnikliwość w badaniu,grzeczny stosunek do chorego i jego rodziny, wrażliwość,rzetelnie prowadzona dokumentacja.

lekarz Jarosław Zgajewski

Przychodnia Rodzinna nMedica
PARKOWA 2
33-100 Tarnów

pełen profesjonalizm, kompleksowe podejście do pacjenta, szybkie podjęcie decyzji, mam pełne zaufanie do tego lekarza
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wiesław Olechowski

Neonatolog, Pediatra

ALERGO-MED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Spółka z o.o.
ulica PCK 26
33-100 Tarnów

Gdyby nie Pan doktor nie wiem co by było z moją córką. Urodziła sie poważnie chora i tylko dzięki niemu jest teraz zdrową . Gorąco polecam.............

lekarz Przemysław Kopeć

Endokrynolog

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
33-100 Tarnów

Z powodu złego leczenie przez poprzednią lekarkę miała straszne problemy zdrowotne i zajściem w ciążę. Zaczęłam szukać innego lekarza Tego Lekarza Poleciła mi znajoma moje mamy. Właśnie dr. Kopeć powiedział mi na czym polega moja choroba i wyjaśnił jej przebieg dobrał dawkę leku i uregulowała mi tarczyca po 1,5 roku leczenia zaszła w ciążę i w trakcie niej również Pan doktor dobrze się spisał pod względem leczenia. Jest bardzo rzetelnym ...

lek. dent. Bożena Bocheńska

Prywatny Gabinet Lekarski
Powstańców Warszawy
33-100 Tarnów

Bardzo sympatyczna Pani.Córka się nie stresowała, szybko i nie za drogo, ale fachowo!! Na pewno będę polecać znajomym.

lekarz Halina Kostyk

Laryngolog

Krakowska 120b
33-100 Tarnów

Wielu lekarzy mogło by się od tej Pani nauczyć jak traktuje się pacjenta... Jak najbardziej polecam!

lekarz Piotr Knap

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Dr Tomasz Knap, to lekarz, który sprawia, że chce się żyć. Jeśli ktoś straci wiarę w kompetencje, profesjonalizm serdeczność, zrozumienie lekarza, którego opiece się poddał, koniecznie musi poznać pana doktora Knapa. Polecam .
Opinia dodana przez: Maria Seregiet

lekarz Marek Latała

Ordonówny 7
33-100 Tarnów

Polecam tego lekarz ,byłam 8 raz w ciąży i 7 razy poroniłam, bałam się że nie dam rady donosić to dziecko ale Doktór Marek zrobił wszystko i teraz mam corke co ma 8,5 lat DZIĘKUJE

dr Marta Sowińska

USG

gabinet prywatny
Asnyka 4
33-100 Tarnów

Świetny lekarz!!Wielokrotnie korzystałam z porady Pani doktor i wszystkim polecam (nie tylko znajomym).Doskonały specjalista, z ogromną kulturą, taktem, wzbudzająca zaufanie pacjenta. Poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi i z niemal "aptekarską" dokładnością - i co ważne - cierpliwością wyjaśnia chorobę i metody leczenia. Wszystkim Państwu polecam.