Lekarze Tarnów

Chirurg dziecięcy

chirurgii dziecięcej
Karpacka 11
33-100 Tarnów

Świetny fachowiec. Zabieg przeprowadzony szybko i sprawnie. Lekarz godny zaufania, objaśnia przyczyny i konsekwencje przeprowadzonego zabiegu. Miły, serdeczny człowiek. Super podejście do małego pacjenta. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Wiesława Zieńczuk

al. Solidarności 29
33-100 Tarnów

zawsze jak mam problem z oczkami mojego dziecka idę do pani Z.Mój synek jest niepełnosprawny boi się lekarzy ponieażczęsto musiał byc w szpitalu. Pani doktor zawsze była miła cierpliwie tłumaczyła dziecku co będzie się działo. Polecam ją z czystym sumieniem szczególnie jak macie problem z dziećmi. Nawet gdy nie byłam zarejestrowana przyjęła nas bez problemu

dr n. med. Marek Skura

Kardiolog

ulica Goldhammera 12/7
33-100 Tarnów

Jednym słowe..doskonały lekarz..chodziłem z arytmią 4 lata wizyty na NFZ...zmieniłem lekarza na pana dr.Marka i od czterech lat nie mam już arytmii...dalej chodzę na wizyty kontrolne i nie polecam chodzić na placówki NFZ bo niestety ale lekarze nie leczą tylko tłumią chorobę...
Opinia dodana przez: Mirek B.

dr n. med. Józef Płanik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "VITADENT"
WIELKIE SCHODY 4
33-100 Tarnów

Wspanialy lekarz i wspanialy czlowiek. Wyleczyl moja mame z ciezkiego schorzenia, niezwykle kompetentny, ludzki, godny najwyzszego polecenia. Jeden z najlepszych lekarzy jakiego poznalam w zyciu. Jestem nieskonczenie wdzieczna
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Jerzy Patroński

Jagiełły 179
33-100 Tarnów

Korzystam z usług Pana Patrońskiego juz kilka lat i jestem zadowolona. Pan doktor reaguje na każde zgłaszane przeze mnie objawy, poświęca uwagę, zleca potrzebną diagnostykę. Jest uprzejmy, delikatny, bezpośredni a przy tym wszystkim taktowny i myślę - kompetentny. Polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka

Dorota Różycka

Gabinet Stomatologiczny
Rynek
33-100 Tarnów

super stomatolog wiele lat doświadczenia kontakt z najnowsza wiedzą w klinikach Warszawy polecam

lekarz Jacek Rybczyk

ulica Kościuszki 37
33-100 Tarnów

Super Doktor.Widać,że stara się pomóc choremu.W tym ciężkim covidowym czasie jeszcze dobro zwycięża.

Józef Bossowski

RTG, Stomatolog

al. Solidarności 29
33-100 Tarnów

wyrywałam u niego ósemke.panicznie sie balam ale wizyta mile mnie zaskoczyla.zrobil to szybko i bezbolesnie.nawet sie niezorietowalam szczerze mowiac.jest nieco szorstki jesli chodzi o osobowosc ale wazniejsze od tego sa umiejetnosci :) polecam

lekarz Wanda Cmunt

Dermatolog

Jagiełły 10
33-101 Tarnów

Moim zdaniem jeden z lepszych dermatologów w Tarnowie. Leczę się u niej kolejny rok, zawsze jest miła, uprzejma i słucha pacjenta. Nie daje recepty na wiele leków, woli dać próbki na leki, których stosowanie zaleca, jeśli się sprawdzą.
Jednym słowem POLECAM. Pan Doktor miły, długo i dokładnie bada, poświęca pacjentowi czas. Później stawia diagnozę i tłumaczy. Jestem pozytywnie zaskoczony.
Opinia dodana przez: Dominik

dr hab. n. med. Andrzej Maciejczak

Neurochirurg

Specj.Szpital.im Św.Łukasza
33-100 Tarnów

Ciężko jest mi uwierzyć w niektóre opinie pacjentów. Uważam że to Profesor z prawdziwego powołania niosący pomoc innym . Przy każdej operacji lekarz podaję jakie jest ryzyko jak i żadna operacja nie daje 100 % szans . Moja wizyta u Pana Profesora ma odbyć się 11 października za co jestem ogromnie temu Panu wdzięczna bardzo się mecze żyję z dnia na dzień ektopia migdalkow mozdzku plus objawy zespołu chiarego wszystko ...
Opinia dodana przez: Marlena Lewandowska

lek. dent. Anna Mleczko

Schilera
33-100 Tarnów

Przez lata chodziłam do tej Pani. Miła nad wyraz, czasami infantylna w obyciu. Wydawało mi się że jest w porządku specjalistą dopóki nie poszłam do innego. U Pani Ani zawsze bolało. Nie wiem czy oszczędza na znieczuleniu czy jest niedelikatna ale teraz leczenie zębów nie wiąże się ze stresem. No i raz pod koniec leczenia zęba powiedziała mi że dopiero zrobiła mi kanał... to mnie wkurzyło, że nie wiedziałam tego ...

lekarz Karol Włodarczyk

Seksuolog, Ginekolog położnik

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Byłem u Pana doktora jakieś 4 miesiące temu (wizyta u ANDROLOGA). Zbadał. I tyle. Do końca nawet nie mogę powiedzieć żeby zbadał, ale od początku: 1. Była to moja pierwsza i OSTATNIA wizyta u Pana doktora. 2. Wizyta miała trwać "tyle ile będzie potrzeba" niestety - po jakiś 40 minutach, lekarz skończył wizytę, bo czeka następny pacjent. 3. Wywiad lekarski - praktycznie brak. Był to MONOLOG, do którego lekarz nie ...
Opinia dodana przez: Janke

lekarz Hanna Felis-Zyguła

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinet lekarski Ginekologiczno-Położniczy Hanna Felis-Zyguła USG
Rogoyskiego 34
33-100 Tarnów

Pani doktor najlepsza do prowadzenia ciąży! Osoba z ogromnym doświadczeniem, rzeczowa, a przy tym ciepła i serdeczna. Ceniona w Starym Szpitalu za swoją fachowość. Dzięki Pani doktor czułam się bezpiecznie w czasie pierwszej ciąży, mogłam do niej zadzwonić o każdej porze, kiedy pojawiał się jakiś problem. Dzięki niej mój synek urodził się w porę w drodze cesarskiego cięcia (spadające tętno), ponieważ Pani doktor szybko oceniła w przeciwieństwie do lekarza, który ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bogdan Litwora

Neurochirurg

Szpital Specj. im. Św.Łukasza w Tarnowie
33-100 Tarnów

Świetny specjalista. Szybki termin na leczenie operacyjne. Lekarz rzeczowy, dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Odpowiada szczegółowo na każde pytanie. Jest to lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Mimo ogromnego strachu pacjenta potrafił tak opisać przebieg operacji, że osoba niezdecydowana zdecydowała się na operację po jednej wizycie. Operacja uwolniła Mamę od wielu ograniczeń za co serdecznie dziękujemy Panu Doktorowi.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Grabczyńska

RES MEDICA
Tarnów

Chodzę do Pani dr od ponad 20 lat nie zamienię na innego w życiu . Będąc w szpitalu potrafiła zadzwonić zapytać jak się czuje i w ogóle . nigdy nie odmówiła przyjęcia dużo bym mogła wymieniać 😊 . Polecam z całego ❤️

lekarz Roman Korczak

ulica Długa 25/1
33-100 Tarnów

bardzo dobry lekarz, mily, doswiadczonyi rzetelny. zawsze ma czas dla swoich pacjentow polecam Go wszystkim!!
Opinia dodana przez: julia

lek. dent. Mariusz Ciurla

ulica Kasprowicza
33-100 Tarnów

przed laty-korzystałam (ja i moja rodzina) -z pomocy pana doktora... -Do tej pory wspominam bardzo pozytywnie i pod każdym względem . teoretycznie -super-!!a praktyka pokazała że załozone plomby jak i leczenie-przetrwały bez komplikacji, do dzisiejszego dnia-a minęło bardzo wiele lat . Polecam z całą odpowiedzialnością....i wyrażam wdzięczność za okazywaną nie jeden raz pomoc .

lekarz Grzegorz Kowalewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Bardzo nie przyjemny lekarz, niestety trafiłam na niego podczas porodu który skończył się cesarka, Pan doktor nie uprzejmy, nie delikatny byłam nim przerażona

Barbara Wełnowska

Pułaskiego 10
33-100 Tarnów

Bardzo fajna i mila pani polecam🙂zna sie na swoim fachu🙂dobre podejscie do pacjenta mozna isc bez obaw