Urolog Ruda Śląska

Urolog Ruda Śląska lekarz Paweł Stelmach

MAXMEDIS Prywatna Przychodnia Specjalistyczna
Sieronia 6
Ruda Śląska

Bardzo oddany swojej pracy, ciepły i godny zaufania. Nowoczesnie podchodzi do sprawy, gdyby dać doktorowi możliwości jakie oferują zachodnie bądź skandynawskie szpitale w mojej ocenie jest w stanie wiele zdziałać. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Sandra

FUNDACJA UNIA BRACKA
ulica Kokota 172
Ruda Śląska

Świetny lekarz. Wyleczył mnie szybko z mojego wstydliwego problemu. Bardzo mu za to dziękuję. Oby takich było więcej.- Dziękuję

Opinia dodana przez: Irena

lekarz Tomasz Koszutski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

None
Dąrbrowskiego 16/2
Ruda Śląska

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !

Opinia dodana przez: Anna

None
Dąrbrowskiego 16/2
Ruda Śląska

Kompetentny lekarz,dobry specjalista o bogatym doświadczeniu,o czym mogę powiedziec jako pacjent urologiczny/prostata/.Bardzo dziękuję za przeprowadzoną operację prostaty i leczenie.Jerzy.

Opinia dodana przez: jerzy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Unia Bracka sp. z o.o.
ulica Kokota 172
Ruda Śląska

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33