Urolog Ruda Śląska

Urolog Ruda Śląska lekarz Paweł Stelmach

MAXMEDIS Prywatna Przychodnia Specjalistyczna
Antoniego Sieronia 6
41-700 Ruda Śląska

Bardzo oddany swojej pracy, ciepły i godny zaufania. Nowoczesnie podchodzi do sprawy, gdyby dać doktorowi możliwości jakie oferują zachodnie bądź skandynawskie szpitale w mojej ocenie jest w stanie wiele zdziałać. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Sandra

FUNDACJA UNIA BRACKA
ulica Kokota 172
41-700 Ruda Śląska

Pan Dr Andrzej Kupilas to świetny specjalista, uprzejmy, życzliwy, wykonujacy swoją pracę z dużym zaangażowaniem. Potrafi wysłuchać pacjęta i potrafi postawić trafna diagnozę.
Godny polecenia.
Stanisław z Raciborza

Godny polecenia.
Stanisław z Raciborza

Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Tomasz Koszutski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Dąrbrowskiego 16/2
41-710 Ruda Śląska

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !

Opinia dodana przez: Anna

Dąrbrowskiego 16/2
41-710 Ruda Śląska

Kompetentny lekarz,dobry specjalista o bogatym doświadczeniu,o czym mogę powiedziec jako pacjent urologiczny/prostata/.Bardzo dziękuję za przeprowadzoną operację prostaty i leczenie.Jerzy.

Opinia dodana przez: jerzy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Unia Bracka sp. z o.o.
ulica Kokota 172
41-706 Ruda Śląska

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska