dr n. med. Michał Mielniczuk

Urolog, USG

2,9

Beznadziejny lekarz.W przychodni w Nowym Bytomiu pacjentów przyjmuje taśmowo. Na pacjenta przeznacza około 2 minut czasu. Jego badania układu moczowego to fikcja. Nie potrafił u mnie zdiagnozować poważnej choroby.Odradzam stanowczo.

Beznadziejny lekarz.W przychodni w Nowym Bytomiu pacjentów przyjmuje taśmowo.
Nie potrafił u mnie zdiagnozować poważnej choroby.Odradzam stanowczo.

Stanowczo nie polecam tego lekarza.Leczyłem się u niego kilka lat na przerost prostaty. Informowałem ze jestem z grupy wysokiego ryzyka ze względu na kilka przypadków tej choroby w rodzinie. Jego badania palcem per rectum zawsze trwały 1-2 sekundy. Uspokajał mnie że mam tylko łagodny przerost i nie ma sensu robić innych badań. Gdy poszedłem do innego urologa ten po zbadaniu per rectum które trwało kilkanaście sekund przeraził się stanem mojej prostaty i czym prędzej wysłał na USG per rectum a stamtąd czym prędzej na biopsję która wykazała nowotwór złośliwy w jego najbardziej agresywnej odmianie i w stanie już niestety zaawansowanym. Stanowczo nie polecam tego lekarza. Na pacjenta średnio przeznacza 2-3 minuty. Gdybym nie poszedł do innego urologa wykończyłbym się.

Kompetentny lekarz,dobry specjalista o bogatym doświadczeniu,o czym mogę powiedziec jako pacjent urologiczny/prostata/.Bardzo dziękuję za przeprowadzoną operację prostaty i leczenie.Jerzy.

1. Przyjmuje taśmowo pacjentów, co przekłada się na jakości wizyt. Parę osób przede mną mówiło, że nie wyjaśnił im niczego i nic nie przepisał, tylko dał termin na następny rok. 2. Brak wyjaśnienia problemu, cytuję: "poszukaj w internecie". 3. Wyśmianie pytania skierowanego do doktora. Kompletny brak profesjonalizmu i strata czasu. Nie polecam!

2. Brak wyjaśnienia problemu, cytuję: "poszukaj w internecie".
3. Wyśmianie pytania skierowanego do doktora.

Kompletny brak profesjonalizmu i strata czasu. Nie polecam!

Znaleziono u mojego ojca coś na nerce udaliśmy się właśnie do tego lekarza i od pierwszej wizyty do dnia operacji wycięcia nerki upłynęło mnie więcej 1 miesiąc wszystko dobrze się skończyło lekarz wszystko fajnie wytłumaczył co i jak zdecydowanie polecam

Wspaniały Bardzo Dory l kompetentny lekarz.

Wspaniały Bardzo Dory l kompetentny lekarz.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM."LECZYŁEM" SIĘ U NIEGO W PORADNI PUBLICZNEJ, ZAŁATWIAŁ 57 PACJENTÓW W CIĄGU 1,5 GODZINY.BARDZO NIE MIŁY I NERWOWY JAK SIĘ O COŚ GO PYTA, WRĘCZA TYLKO SWOJE WIZYTÓWKI DO PRYWATNEGO GABINETU (ul. Dąbrowskiego w Rudzie Śląskiej Wirku)BYŁEM TAM- WIZYTA 130 ZŁ.+ BADANIE 50 ZŁ. O MOJEJ CHOROBIE WYDAŁ ZŁE DIAGNOZY. U MIELNICZUKA LICZY SIĘ TYLKO KASA A PACJENTÓW TRAKTUJE JAK ŚMIECI.

jeśli w ciągu 1,5 godziny w przychodni przyjmuje 50 pacjentów. To ile czasu każdemu poświęca,niekiedy mam wrażenie że jest niemową.Pamiętajmy,że nie każdego stać na wizyty prywatne (co sugeruje wręczając wizytówkę swojego gabinetu),a i tam się myli w diagnozie -tyle tylko,że jest bardziej komunikatywny.Jeżeli na państwowej praktyce ma szkodzić chorym,lepiej żeby tego zaprzestał dla własnego sumienia (?) i dla złożonej ileś tam lat temu przysięgi

wspanialy lekarz,wyleczyl mojego ojca z raka prostaty,gdy nikt nie chcial mu pomoc,polecam

chodze do doktora od kilku lat.mam przewlekłą chorobę,zawsze jestem dobrze przyjety ,zbadany,poinformowany i czuję się świetnie.polecam.