dr n. med. Michał Mielniczuk

3,1
3,1
3,2
2,9

Stanowczo nie polecam tego lekarza.Leczyłem się u niego kilka lat na przerost prostaty. Informowałem ze jestem z grupy wysokiego ryzyka ze względu na kilka przypadków tej choroby w rodzinie. Jego badania palcem per rectum zawsze trwały 1-2 sekundy. Uspokajał mnie że mam tylko łagodny przerost i nie ma sensu robić innych badań. Gdy poszedłem do innego urologa ten po zbadaniu per rectum które trwało kilkanaście sekund przeraził się stanem mojej prostaty i czym prędzej wysłał na USG per rectum a stamtąd czym prędzej na biopsję która wykazała nowotwór złośliwy w jego najbardziej agresywnej odmianie i w stanie już niestety zaawansowanym. Stanowczo nie polecam tego lekarza. Na pacjenta średnio przeznacza 2-3 minuty. Gdybym nie poszedł do innego urologa wykończyłbym się.

Kompetentny lekarz,dobry specjalista o bogatym doświadczeniu,o czym mogę powiedziec jako pacjent urologiczny/prostata/.Bardzo dziękuję za przeprowadzoną operację prostaty i leczenie.Jerzy.

Beznadziejny lekarz.W przychodni w Nowym Bytomiu pacjentów przyjmuje taśmowo. Na pacjenta przeznacza około 2 minut czasu. Jego badania układu moczowego to fikcja. Nie potrafił u mnie zdiagnozować poważnej choroby.Odradzam stanowczo.

Beznadziejny lekarz.W przychodni w Nowym Bytomiu pacjentów przyjmuje taśmowo.
Nie potrafił u mnie zdiagnozować poważnej choroby.Odradzam stanowczo.

Znaleziono u mojego ojca coś na nerce udaliśmy się właśnie do tego lekarza i od pierwszej wizyty do dnia operacji wycięcia nerki upłynęło mnie więcej 1 miesiąc wszystko dobrze się skończyło lekarz wszystko fajnie wytłumaczył co i jak zdecydowanie polecam

1. Przyjmuje taśmowo pacjentów, co przekłada się na jakości wizyt. Parę osób przede mną mówiło, że nie wyjaśnił im niczego i nic nie przepisał, tylko dał termin na następny rok. 2. Brak wyjaśnienia problemu, cytuję: "poszukaj w internecie". 3. Wyśmianie pytania skierowanego do doktora. Kompletny brak profesjonalizmu i strata czasu. Nie polecam!

2. Brak wyjaśnienia problemu, cytuję: "poszukaj w internecie".
3. Wyśmianie pytania skierowanego do doktora.

Kompletny brak profesjonalizmu i strata czasu. Nie polecam!

Wspaniały Bardzo Dory l kompetentny lekarz.

Wspaniały Bardzo Dory l kompetentny lekarz.

witam jesli pan doktor czyta te komentarze to mam dwie uwagi albo pora wymienic sprzet usg albo okulary. w styczniu 2010 bylam na prywatnej wizycie ( po ataku kolki nerkowej) pan doktor stwierdzil ze juz wszystko w porzadku mialam kamienie nerkowe i zeszly skasowal 100zl i na tym zakonczyl wizyte poniewaz dalej bolala mnie nerka poszlam na nastepny dzien na kolejne usg z nfz i jakie bylo moje zdziwienie jak dowiedzialam sie ze mam na tej nerce kamien 5,5 mm czy to blad czy totalna olewka pacjenta? niestety pan doktor ...

w styczniu 2010 bylam na prywatnej wizycie ( po ataku kolki nerkowej) pan doktor stwierdzil ze juz wszystko w porzadku mialam kamienie nerkowe i zeszly skasowal 100zl i na tym zakonczyl wizyte poniewaz dalej bolala mnie nerka poszlam na nastepny dzien na kolejne usg z nfz i jakie bylo moje zdziwienie jak dowiedzialam sie ze mam na tej nerce kamien 5,5 mm czy to blad czy totalna olewka pacjenta? niestety pan doktor na prywatnej wizycie nie pofatygowal sie zeby dac mi zdjecie z usg wiec teraz nie moge dochodzic swoich praw bo nie mam zadnego dowodu zycze wszystki zdrowie ep

stwierdzenie żylaków powrózka, skierowano na zabieg, leczenie po zabiegu, i w końcu po raz 2 jestem ojcem.... polecam lekarza

bardzo polecam Pana doktora. rozpoznał u mnie chorobę nerek, zaniedbaną przez niewłaściwą diagnozę postawioną przez lekarza rodzinnego. od razu na 1 wizycie można wykonać badanie usg, Pan doktor zadaje szczegółowe pytania i potrafi rozpoznać chorobę. wizyta warta pieniędzy które trzeba zapłącić. polecam

wspanialy lekarz,wyleczyl mojego ojca z raka prostaty,gdy nikt nie chcial mu pomoc,polecam