dr n. med. Michał Mielniczuk

Urolog, USG

2,9

stwierdzenie żylaków powrózka, skierowano na zabieg, leczenie po zabiegu, i w końcu po raz 2 jestem ojcem.... polecam lekarza

Powiem ogólnie. Beznadziejny. Leczył mojego ojca na raka pęcherza moczowego przez 8 miesięcy, a okazało się, że to nie rak, a przetoka z jelit do pęcherza. Przez 8 miesięcy wykonywał zabiegi medyczne (wlewki z tzw. "hemią") na szpitalnym sprzęcie pobierając za to nie małe opłaty min. 200zł za zabieg.Liczy się dla niego tylko zysk, a nie pacjęt. Omijajcie jego gabinet na ul. Dąbrowskiego w Rudzie Śląskiej Wirku szerokium łukiem. Nie polecam także oddziału urologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Bytomiu, gdzie pracuje ten Pan Doktor.

Bardzo dobry lekarz nie bede sie rozpisywac bo kazdy ma swoje zdanie ja mam takie ze jest dobry w tym co robi.

bardzo polecam Pana doktora. rozpoznał u mnie chorobę nerek, zaniedbaną przez niewłaściwą diagnozę postawioną przez lekarza rodzinnego. od razu na 1 wizycie można wykonać badanie usg, Pan doktor zadaje szczegółowe pytania i potrafi rozpoznać chorobę. wizyta warta pieniędzy które trzeba zapłącić. polecam

Niestety nie mogę polecić tego Pana. OK zdiagnozował że mam zapalenie prostaty, niestety podał antybiotyk tylko na 10 dni, mimo, iż wiadomo powszechnie, że w tym schorzeniu podaje się antybiotyki najkrócej 4 tygodnie jako profilaktykę przed zapaleniem przewlekłym stercza - na które ja teraz choruję. Wszyscy którzy chorują na tę przypadłość wiedzą że w początkowym okresie choroby można wyleczyć ją całkowicie - podając długo antybiotyki. Wiedza ta jest powszechna, niestety nie dla Pana dr.

zostalam bardzo zle potraktowana uslyszalam ze gdyby pan doktor mial kazdemu zlecic rozbijanie kamieni w panstwowej placowce to by zbankrutowal mozna to robic sobie prywatnie jak ktos ma zyczenie nie polecam absolutnie

Ja jestem zadowolony z leczenia u dr Mielniczuk. Mam wszystko wytłumaczone, mam leki, wiem jak radzić sobie z rakiem który mi się "przyplątał".Czuje sie bezpiecznie . Dr nalezy do osób który leczy i ciało i dusze, POLECAM

Polecam. Dobry fachowiec, po ludzku potraktował i leczył mojego ojca, którego leczenia nie chciał sie nikt podjąć.

witam jesli pan doktor czyta te komentarze to mam dwie uwagi albo pora wymienic sprzet usg albo okulary. w styczniu 2010 bylam na prywatnej wizycie ( po ataku kolki nerkowej) pan doktor stwierdzil ze juz wszystko w porzadku mialam kamienie nerkowe i zeszly skasowal 100zl i na tym zakonczyl wizyte poniewaz dalej bolala mnie nerka poszlam na nastepny dzien na kolejne usg z nfz i jakie bylo moje zdziwienie jak dowiedzialam sie ze mam na tej nerce kamien 5,5 mm czy to blad czy totalna olewka pacjenta? niestety pan doktor ...

w styczniu 2010 bylam na prywatnej wizycie ( po ataku kolki nerkowej) pan doktor stwierdzil ze juz wszystko w porzadku mialam kamienie nerkowe i zeszly skasowal 100zl i na tym zakonczyl wizyte poniewaz dalej bolala mnie nerka poszlam na nastepny dzien na kolejne usg z nfz i jakie bylo moje zdziwienie jak dowiedzialam sie ze mam na tej nerce kamien 5,5 mm czy to blad czy totalna olewka pacjenta? niestety pan doktor na prywatnej wizycie nie pofatygowal sie zeby dac mi zdjecie z usg wiec teraz nie moge dochodzic swoich praw bo nie mam zadnego dowodu zycze wszystki zdrowie ep

Miałam okazje spotkać się z tym lekarzem i nie polecam gdyż nie był nawet wstanie wykryć u mnie zaawansowanej choroby (wodonercza) i z kwitkiem odesłał mnie do domu, gdybym nie trafiła do innego lekarza dziś byłabym bez nerki. ODRADZAM