włocławek

Ortodonta

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Poradnia Ortodontyczna
ul. Kaliska 104a
Włocławek

Pani doktor udało się wyprostować moje zęby. Rzeczowa fachowa obsługa i niezwykle miła atmosfera. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Grzegorz Józwiak

Neurochirurg

None
ul. Wieniecka 43/15

Średnia ocen: 5/5

polecam gorąco.lekarz z prawdziwego zdarzenia. naprawdę warto wybrac się do tego lekarza. Naprawde fachowiec pierwsza klasa

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Wojciech Cader

Internista   (+1 więcej)

pl. Wolności 17

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Widać, że jest doświadczony i kompetentny. Najpierw przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, potem zbadał. Wyróżnia się komunikatywnością, przy tym jest bardzo miły i cierpliwy. Polecam! :)

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Tomasz Kryszak

Przychodnia Lekarska "Annmed"
Ostrowska 27

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz, który zna się na rzeczy. Z pewnością będę go wszystkim polecać, bo naprawdę warto :)

Opinia dodana przez: Ktosik

lekarz Aleksandra Nowicka-Staniszewska

Pediatra

Poradnia Dziecięca
Olszowa 3

Średnia ocen: 5/5

Lekarz, który wie, co robi. Kapitalnie nawiązuje kontakt z dziećmi. Wszystko wytłumaczy. Cierpliwa, spokojna osoba o gołębim sercu i ogromnym potencjale wiedzy wiedzy. Życzę Pani Dr szybkiego powrotu do zdrowia. Dzieci czekają' rodzice również.

Opinia dodana przez: malgoskalady malgoska_lady

lek. med. Bogusława Antczak

Psychiatra

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "

Średnia ocen: 5/5

Same superlatywy...bardzo mi pomogła. Jest lekarzem kompetentnym, dobry kontakt z pacjentem. Ze szczerego serca polecam!

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Cezary Frątczak

Neurochirurg

Szpital Wojewódzki

Średnia ocen: 5/5

Jestem po operacji:rozpoznanie-wewnątrzoponowy guz kanału kręgowego.i jestem bardzo wdzięczna ze los mnie pokierował do doktora.czuje się dobrze,ł.Bardzo się bałam gdyż doktor uprzedzał ze mogą być komplikacje.Ale już w szpitalu pocieszali mnie że jestem w bardzo dobrych rękach.ze po jego operacjach nikt nie wracał.Jakże byłam szczęśliwa kiedy już wieczorem wstałam do ubikacji.Czuje jak znów chce mi się żyć. To niesamowite,ile strachu i taki efekt 5 dni po operacji.Wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Katarzyna Michorzewska-Konieczna

Internista

Szpital Wojewódzki

Średnia ocen: 5/5

Wyjątkowo rzetelny i rzeczowy człowiek. Zawsze można liczyć na zrozumienie i konkretne informacje. W dodatku ciepła i życzliwa osoba.

Opinia dodana przez: K

lekarz Tomasz Nagala

Wizyty domowe

Średnia ocen: 5/5

serdecznie polecam każdemu tego lekarza,jest świetny pod każdym względem.Wysłucha pacjenta jak należy,doradzi,pomoże przede wszystkim jest świetny w swoim zawodzie.Godny zaufania i uprzejmy.A pozytywem jest fakt,iż nie przyjmuje pacjentów na tzw.akord. Poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile wymaga dany przypadek.Polecam tego lekarza serdecznie.Nie będziecie żałować.

Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Piotr Wiśniewski

None
ulica Kaliska 94/2

Średnia ocen: 5/5

Doktora poleciła mi moja znajoma i jestem bardzo zadowolony. W końcu znalazłem profesjonalnego stomatologa. Konkretnie, dokładnie, no i czysto. Bardzo przestrzega zasad higieny-nie ma dotykania w rękawiczkach klamek, telefonu itd. co niestety miało miejsce w poprzednich gabinetach. Może sie nie wdzięczy do pacjenta, ale jest uprzejmy i precyzyjny. Polecam.

Opinia dodana przez: Adrian