Lekarze Zduńska Wola

Fizjoterapeuta, Masażysta

Reha Nord
dojazd do pacjenta
98-220 Zduńska Wola

Jestam bardzo zadowolona z rehabilitacji przeprowadzonej przez tego Pana. Miałam problem z kręgosłupem lędźwiowym i już po pierwszej wizycie poczułam się lepiej.

lekarz Dariusz Nowak

przychodnia
Łaska 43
98-220 Zduńska Wola

Super specjalista. Traktuje ludzi z szacunkiem. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie na bloku operacyjnym.

lekarz Małgorzata Szałapska

Diabetolog, Pediatra

MEDICUS Zduńska Wola
ulica Spacerowa 1

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr hab. n. med. Sławomir Graczyk

Hetmańska 76
98-220 Zduńska Wola

Polecam dra Graczyka! Jest to świetny specjalista, lekarz z powołaniem, kompetentny i rzeczowy, komunikatywny i ciekawy człowiek, z dużym poczuciem humoru. Wytłumaczy w czym rzecz bez krępującego dopytywania. Wzbudza ogromne zaufanie i nawet panie, którym wydaje się, że mają jakiś wstydliwy problem, nie powinny czuć się skrępowane na wizycie. Ja miałam niedawno wykonaną krioterapię szyjki macicy, zdecydowałam się na ten nieinwazyjny zabieg ze względu na mało komfortowe plamienia oraz starania ...

lekarz Maciej Hilczer

Endokrynolog, Pediatra

ulica Iwaszkiewicza 4f
98-220 Zduńska Wola

Wspaniały przyjaciel i wspaniały lekarz moich dwóch córek - teraz już bardzo dorosłych! Oby jeszcze długo ordynował!
Opinia dodana przez: Andrzej Konstantynowicz

lekarz Dariusz Ziółkowski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Medest Prywatny Gabinet Lekarski Dariusz Ziółkowski
Kościelna 1
98-220 Zduńska Wola

Lekarz godny polecenia,gdy odciąłem palec dłoni, wizytę-poradę oceniam bardzo dobrze.Również pozostałe wizyty pełne zrozumienia i fachowej porady.
Bardzo dobry Stomatolog. Leczę i kontroluję siebie oraz moje 2 córki u Pani Doktor - jestem bardzo zadowolony. Był czas ,że przez 13 lat bałem się stomatologa i nie odwiedzałem gabinetu stomatologicznego łykając pigułki. Dziś wiem ,że są stomatolodzy którzy potrafią pomóc eliminując jakiś nadmierny ból i strach. Polecam Panią Wągrowską !!!

lekarz Wojciech Jędrysiak

Psychiatra

NZOZ EUROMED
ulica Łaska 23
98-220 Zduńska Wola

Lekarz jest kompetentny, konkretny, zaangażowany i wnikliwy. Zaproponowane leczenie pozwoliło mi pozbierać się, by przy kolejnej wizycie jeszcze bardziej efektywnie omówić problematyczne zagadnienia. Polecam. Leczenie skuteczne. Sympatyczna atmosfera w gabinecie.

lek. dent. Rafał Bator

Gabinet stomatologiczny Rafał Bator
Komisji Edukacji Narodowej 4
98-220 Zduńska Wola

BARDZO DOBRY STOMATOLOG. KOMPETENTNY, DOKLADNY, UPRZEJMY. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.......................

lekarz Jacek Owczarek

przychodnia
Łaska 43
98-220 Zduńska Wola

Wspaniały człowiek i lekarz... cóż więcej pisać? Gdyby było więcej takich lekarzy, którzy niezależnie czy przyjmują prywatnie czy na NFZ z takim poświęceniem, przejęciem, życzliwością, uwagą i dokładnością przyjmują pacjentów - świat byłby o wiele piękniejszy.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

Bis-Med
Szadkowska 25
Zduńska Wola

Jestem zawiedziona dzisiejszym zachowaniem Pana doktora. O ile kilkanaście lat temu nie mogłam powiedzieć nawet jednego złego słowa na Jego temat, bo wtedy miałam okazję Go poznać ( usuwał znamiona mojej córce), tak dziś poznałam Go zupełnie z innej strony. Oczywiście w gabinecie prywatnym dalej uprzejmy, życzliwy natomiast poza nim tj. w szpitalu okazuje się, że Pan doktor ma zupełnie inne oblicze. To, że ktoś jest lekarzem nie oznacza, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Grzegorz Fiedeń

Medycyna estetyczna

Medico
Zduńska Wola

bardzo sympatyczny człowiek, robił mi przeszcze pwłosow na zakolach. jestsem zadowolony, już wszystko się właściwe zagoiło i wygląda normalnie. (w sensie,że nie widać,że to był przeszczep włosów)
Opinia dodana przez: J.K.

Przemysław Trzciński

98-220 Zduńska Wola

Polecam zawsze ma czas na wyjaśnienie wszystkiego pacjentce gdyby nie Pan Doktor dziś bym nie była szczęśliwa mamą Dziękuję

lekarz Łukasz Wojtysiak

98-220 Zduńska Wola

Wspanialy lekarz specjalista , bardzo powaznie podchodzi do dolegliwosci choroby u pacjenta , fachowiec pierwszej klasy ! Polecam caly zespol kardiologi inwazyjnej w Sieradzu !
Opinia dodana przez: Franek

lek. dent. Agnieszka Bakies-Gortat

Lux-Dent
Sieradzka 14 B
98-220 Zduńska Wola

Z całego serca polecam Panią doktor. Dziękuję za profesjonalną opiekę, zaangażowanie, stały kontakt w razie potrzeby. Leczenie delikatne, bezstresowe, wszystko dokładnie wyjaśnione. Polecam zabieg wybielania zębów u Pani doktor- również na najwyższym poziomie 🙂
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Zbigniew Melon

Hetmańska 76
98-220 Zduńska Wola

Był moim pierwszym ginekologiem (do 23 roku życia) i podczas wizyt na których u niego byłam (oczywiście prywatnie) traktował mnie strasznie przedmiotowo; nie zrobił mi ani jednego badania usg, ponieważ w międzyczasie nie byłam w ciąży; nie zbadał mi ani razu piersi (chyba nie muszę nikomu przypominać, że są to dwa z trzech standardowych typów badan podczas wizyty u ginekologa). Poza tym nie był zbyt rozmowny, nic nie tłumaczy (np. ...

lekarz Dariusz Płoszaj

Lekarz medycyny ratunkowej

98-220 Zduńska Wola

Jestem kolegą - sąsiadem z klatki schodowej. Z przykrością zawiadamiam, że dn. 2016 02 21 dr Dariusz Płoszaj zmarł. Tak więc dalsza Jego obecność na tym portalu staje się bezprzedmiotowa
Opinia dodana przez: Włodzimierz

Witold Szabłowski

98-220 Zduńska Wola

Wcale nie dziwię się, że widzę tyle bardzo dobrych opinii na temat dr Szabłowskiego. Wybrałam się do Pana Doktora na wizytę do przychodni w Zduńskiej Woli, bo kolega bardzo mi go polecał. Raczej myślałam, że operację kolana będę robić w Warszawie (bo tam mieszkam i już nawet zdążyłam być u kilku lekarzy). Jednak po wizycie u dr Szabłowskiego stwierdziłam, że jeśli ktoś ma naprawiać moje kolano to tylko on. To ...

lekarz Anna Gabrysiak-Zawada

Laryngolog

98-220 Zduńska Wola

Dziękuje za usunięcie migdałków ,nie można powiedzieć widziałem że, starała się Pani.... Pozdrawiam - Pacjent Hubert.

lekarz Włodzimierz Stolarczyk

98-220 Zduńska Wola

prowadzil mi dwie ciąże i w obu przypadkach sprawdzil sie w 100%. nie ciągnie kasy z pacjentek i nie czeka się godzinami w kolejkach. bardzo mily i kompetentny lekarz. polecam
Opinia dodana przez: ola