lekarz Leszek Juszczyk

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG, RTG

Pan doktor leczył mnie w szpitalu Ujastek razem z jego kolegami na Ginekologi uratowali moje dziecko, polecam również doktora Gołąbka , Dr. Nawara i jeszcze jedną panią doktor której nazwiska niestety nie pamiętam, świetny zespól jeżeli będziecie miały kiedyś kłopoty z ciążą to tylko Ujastek

Jak dla mnie super, byłam przez doktora operowana. Poważna operacja ale poszło ekstra. Fajne poczucie chumoru ale też budzi respekt i potrafi wzrokiem postawić na baczność.

może i dobry specjalista,ale liczy się tylko "kasa" albo pacjentką jest 19letnia "ciacho"

po przeprowadzonej przez niego kilka lat temu operacji ktorą spieprzył i mnie cyganił że zrobił ją dobrze mam takie powikłania że jestem już po 4 kolejnych operacjach i z diagnozą nieuleczalnej choroby. gdyby tę operację wykonał dobrze to by nie doszło do takiego stanu mojego zdrowia.jedna z lekarek mi ostatnio powiedziała że powinnam go zaskarżyć za to co zrobił.chyba posłucham jej rady. dalekim łukiem omijać tego lekarza bo już po jego operacjach kilka kobiet leczy się na onkologii.

Nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Prowadził moją pierwszą ciążę, która była zagrożona. Wszystko się udało. Dzidzia ma 2 latka. Teraz jestem drugi raz w ciąży i znowu coś jest nie tak. Ale ufam że dzięki doświadczeniu doktora i tym razem wszystko się ułoży.

Jako lekarz dobry fachowiec,spokojny,rzeczowy wszystko tłumaczy. Potwierdzam to co napisała poprzedniczka Pani wpracująca na recepcjii os.Oświecenia niemiła,robi łaskę że w ogóle siedzi i zapisuje na termin zero uśmiechu podejścia do klienta.

Jako lekarz dobry fachowiec,spokojny,rzeczowy wszystko tłumaczy.

genialny chirurg, wirtuoz skalpela. Polecam tego lekarza, świetny i kompetentny specjalista. Kulturalny w podejściu do pacjentki.Jak choroba nie leży w jego zakresie leczenia to szczerze mówi, a nie udaje że leczy i może pomóc, naciągając na koszty wizyt i stratę nieraz cennego czasu, co często zdarza się innym lekarzom. Polecam go szczerze.

Przez nie kompetencję i lenistwo tego pseudo lekarza moje dziecko mogło umrzeć. A ja się zastanawiałam po co temu człowiekowi ochroniarz w poczekalni.

lekarz jest swietny i goraca go polecam. mam jedno "ale" na os. oswiecenia gdzie przyjmuje prywatnie ma okropna i niesympatyczna recepcjonistke!!!! nie rozumiem dlaczego taki dobry ikompetentny lekarz trzyma taka osoba na stanowisku?????

Mily, spokojny, solidny czlowiek. Dobry specjalista. Podejmuje trafne decyzje, w moim przypadku o zalozeniu szwu z powodu otwierania sie szyjki. Lekarz z klasa.