lekarz Leszek Wawrzyniak

Endokrynolog

2,9
2,9

Mam nieprzyjemność leczyć się u tego Pana, niestety zastąpił on w mojej przychodni cudowną Panią doktor,i siłą rzeczy zostałam do niego przydzielona. Wizyta polega na tym że gdy przedstawiam objawy mojej choroby np. że puchną mi nogi ,on odpowiada że jemu też puchną i widocznie taka nasza uroda, podobnie gdy mówię że stale przybieram na wadze to dowiaduję się że w moim wieku to zupełnie normalne a wyniki mam według niego świetne. Poza tym faktycznie dużo mówi o sobie, ostatnio żalił mi się jaki to on biedny , tak mało zarabia że aby żyć na poziomie to musi tyrać na trzech etatach , że obiad w domu to ostatnio jadł w 80-tych latach, że jego koledzy ze szkoły co machali łopatami w górnictwie to już są na emeryturach ,a on ma jeszcze tyle lat pracy przed sobą i po co tyle się uczył , itp. Żal serce ściska ale co mnie to obchodzi ja nie jestem jego psychologiem tylko pacjentem i ja oczekuję uwagi. Wizytę ograniczam do prośby o receptę i uciekam. Nie polecam , to człowiek skupiony tylko na sobie i w dodatku arogancki.

Bardzo miły, sympatyczny, wyrozumiały i empatyczny lekarz, wszystko wyjaśnił bardzo dokładnie. POLECAM ; )

Ponad trzy miesiąe czekałam na wizytę do endokrynologa do Pana Wawrzyniaka w Centrum Medycznym Femina w Katowicach. W ustalonym terminie przybyłam o 30 minut wcześniej i usłyszałam przy wejściu jak recepcjonistka prosi aby pan dr. został w pracy, gdyż ma umówionych pacjentów. Wysiłki były daremne - lekarz oburzony opuścił placówkę w godzinach swojej pracy. Jak się okazało to do niego przybyłam wraz z córką. Zaproponwno mi inny kolejny oddalony termin do innego lekarza w mało dogodnym dla mnie terminie. Skandal !!!!! Wg uzyskanej informacji moja skarga na lekarza nie była pierwsza. Nie rozumiem jak można zatrudniać taką osobę, która lekceważy pacjentów i nie przestrzega dyscypliny pracy.

Dziwię się, czytając negatywne opinie poniżej. Sama leczę się u tego Pana już od kilku lat i jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żeby był nieuprzejmy lub zniecierpliwiony. Zawsze dokładnie wszystko tłumaczy, uwzględnia moje zdanie i ewentualne wątpliwości, a przy tym jest bardzo grzeczny. Osobiście jestem bardzo zadowolona.

Tragiczna pomyłka. brak szacunku dla pacjenta,arogancja. Brak kultury osobistej. Lekarz niezainteresowany stanem zdrowia pacjenta.5 minut i"wynosić" się. Terapia zalecona przez lekarza spowodowała gwałtowny nawrót choroby. Krytykuje innych lekarzy, kwestionuje ich wiedzę i kompetencję. Stanowczo odradzam.

Bez kometarza-brak mi słów, zamias kostrukrywnej diagnozy otrzymałem reprymendę i poczenie że z błachostkami nie traci się czasu specjalist. Moja argumentacja i suchestie lekarza kierującego były dla niego bez znaczenia.

Byłam raz na wizycie u Pana doktora, był sympatyczny, wzbudzał zaufanie, udzielił mi porad na których mi zależało. Polecam wszystkim pacjentom którzy mają problemy z tarczycą.Pozdrawiam i życzę zdrowia.

bardzo niesympatyczny, wyśmiewczy i zachowujący się jakby pozjadął wszystkie rozumy

A ja jestem bardzo zadowolona. Byłam już na kilku wizytach u tego Pana - zawsze był wobec mnie uprzejmy, bardzo dokładnie przeprowadzał wywiad, pytał też o masę innych rzeczy zw. z moim zdrowiem. Poza tym cierpliwie i dokładnie tłumaczył, co oznaczają określone wyniki badań i co można z tym zrobić dalej. Nie mam najminejszych zastrzeżeń i szczerze polecam tego lekarza.

Nie mam najminejszych zastrzeżeń i szczerze polecam tego lekarza.

70 zł poszło w piach. Nie dość, ze ten "lekarz" nie zlecił mi odpowiednich dodatkowych badań kompleksowych ani jakichkolwiek w sumie, to jeszcze zbagatelizował moje inne problemy zdrowotne, o których mu wspomniałem (nie wymienię jakie). Tak jak w poprzednich wypowiedziach, przytoczył przykład swojego syna (porównując mnie do niego) i na dodatek jeszcze używał PRZEKLEŃSTW, co mnie oburzyło maksymalnie. To jest doktor nauk medycznych z takim podejściem i kulturą osobistą? To jakieś nieporozumienie. Zdecydowanie go odradzam i polecam wyżej ocenianych. Pozdrawiam wszystkich chorych i życzę zdrowia!