Lekarze Leżajsk

lekarz Paweł Zając

Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek.med. Paweł Zając specjalista ginekologii i położnictwa
ul. Skłodowskiej 4 b
37-300 Leżajsk

To już moja druga wizyta u tego lekarza więc spokojnie mogę napisać opinię i polecić dr Zająca. Miły, dobry człowiek z dużym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Eryk Bauer

Ginekolog, Ginekolog położnik

Praktyka lekarska Eryk Bauer
Mickiewicza 78
37-300 Leżajsk

Wizyty u Pana doktora przebiegały dobrze ale wszystko do czasu... Tydzień przed terminem porodu zaczęłam krwawić a więc udałam się do szpitala nad ranem położna mnie zbadała i stwierdziła że rozwarcie jest na jeden ciasny palec ale nic się nie dzieje to na salę . Rano była wizyta zostałam zbadana przez Panią ordynator powiedziala że nadal nic chociaż krwawilam a doktor stał obok i się śmiał że zobaczę jakie to ...

lekarz Krzysztof Rębacz

Prywtny Gabinet Oddził Gin-Poł Szpital Leżajsk
Giedlarowa 574
37-300 Leżajsk

Według mnie to najlepszy ginekolog w okolicy!!! Jest kompetentnym, doświadczonym, konkretnym i miłym lekarzem. Chodziłam do niego w pierwszej ciąży i wszystko przebiegało w porządku, na każdej wizycie pytał jak się czuję i odpowiadał na wszystkie moje pytania, dzięki niemu urodziłam zdrową, dużą i śliczną córeczkę:) niestety za namowom koleżanki poszłam do innego ginekologa w Leżajsku (podejrzewałam że jestem w ciąży i chciałam się upewnić a była to druga ciąża) ...

lek. med. Marta Zając

Dermatolog

Skłodowskiej 8/318
37-300 Leżajsk

Dobry i doświadczony lekarz znana jest z trafnych diagnoz polecam.Pani doktor posiada wiedzę też z innych dziedzin medycyny ,wizyta jest dluga Pani doktor tłumaczy i wyczerpująco informuje co do farmakodynamiki itp też można się doradzić telefonicznie Pani Doktor jest pod ,,ręką,,
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Barbara Tutka

Dermatolog

Skłodowskiej 8/318
37-300 Leżajsk

Pani doktor bardzo uprzejma.
Okazała zainteresowanie.
Przeprowadziła b.dokładny wywiad.
Poinformowała o planie leczenia i udzieliła informacji co do przapisanych leków.
Więcej takich lekarzy.
Dziękuję
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Krzysztof Sanakiewicz

Gastroenterolog, USG

NZOZ GASTRO-MED
Rynek 32
37-300 Leżajsk

Gorąco polecam. Pan doktor jest kompetentny, cierpliwy i bardzo pomocny.Bardzo delikatny w trakcie gastroskopii i kolonoskopii. Właściwie postawił rozpoznanie i nareszcie mogłam się wyleczyć ze swoich długotrwałych dolegliwości.
Opinia dodana przez: kimsan

dr n. med. Wojciech Biskup

Internista, Kardiolog

Burmistrzów Zawilskich 14
37-300 Leżajsk

Lekarz zrobił badanie, w kartę włożył bez opisu. Spóźnia się na wizyty. Ignoranckie podejście do pacjenta. Umówiona wizyta na 10:30 (wizyta prywatna), łaskawie pojawił się po 40 minutach.
Opinia dodana przez: Patrycja

Stanisław Tomas

Internista, Gastrolog

Prywatny Gabinet Lekarski Lek.med.tomas Stanisław Spec.chorób Wewn.i Gastroenterologi

37-300 Leżajsk

moj ojciec na oddziale tego pana ordynatora byl traktowany jak stary czlowiek ktoremu poswiecono minimum uwagi bo jest stary a czlonkowie rodziny jeszcze gorzej ten pan kazal sie wynosic I grozil wezwanie TV aby pokazac jak rodzina opiekuje sie osoba ktora trafila do szpitala I wymagala opieki tejze instytucji a do nowego szpitala trafila w stanie krytycznym z odlezynami I bez kontaktu a pan ordynator mysli ze tytul daje mu ...

lekarz Jacek Kopciewicz

Internista

Przychodnia w Leżajsku
Adama Mickiewicza 57
37-300 Leżajsk

Lekarza poleciła mi znajoma lekarka której ojca ,, postawił na nogi'' . Dogłębnie analizuje zgłaszane przez pacjenta dolegliwości i nadspodziewanie łączy je w całość, szuka przyczyny choroby a nie tylko lekami maskuje objawy . Stawia bardzo trafne diagnozy i leczy naprawdę skutecznie. Dziękuję jeszcze raz Panu Doktorowi, gdyby kiedykolwiek czytał Pan te słowa.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Maria Brola

Internista

Mickiewicza 101
37-300 Leżajsk

Bardzo jestem zadowolona. mialam nerwicę,która trwała ponad rok- chyba to był początek depresji, chodziłąm wczesniej do innych lekarzy, ale raczej mi nie pomogli. Tutaj od razu pani doktor wiedziała co zrobić, aby wróciła mi chęć do życia! już po dwóch -trzech miesiącach leczenia świat znowu był kolorowy:-)jestem JEJ bardzo wdzięczna. Od roku jest bardzo dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie. Również polecam!