poroniłam w 12 tyg ciązy a pani doktor twierdziła ze wszystko jest gdy poszłam do niej z bolącym podbrzuszem a jak się okazało 6 tyg nosiłam płód w sob e

OBY TAKICH LEKARZY BYŁO JAK NAJWIĘCEJ :-). BARDZO DUŻO CZASU POŚWIĘCA DLA PACJENTA. LEKARZ IDEAŁ PO PROSTU :-)

Powiem po prostu: wow! Wiadomo, wizyta u ginekologa do przyjemnych nie należy, ale u pani dr można poczuć się komfortowo. Bardzo uprzejma, wszystko tłumaczy, pyta o dolegliwości. Polecam

Gdzie przyjmuje Pani doktor prywatnie?? czy mogę prosić o dokładny adres Pani doktor? I jaki jest koszt wizyty?

Najlepsza ginekolog jaką znam( a byłam u wielu w moim życiu)i najczęściej polecana jako lekarz z prawdziwego zdarzenia. Osoba która nie liczy sie z zarobkiem lecz ze zdrowiem pacjenta. Dowodem na to jest fakt, że zamiast wysyłac swoich pacjetów notorycznie do prywatnego gabinetu, gdzie zarobek jest wiekszy, radzi im by przychodzili do przychodni bo zostaną potraktowani tak samo. Pani Lidia zajmuje sie kazdym pacjentem równie dobrze, bardzo często kosztem prywatnego czasu. Jestem jej pacjentką i wiem również ze moge zadzwonic o kazdej porze dnia i nocy, a pani doktor mi pomoze. Jesli ktos ma jakies negatywne uwagi to ja radzilabym spojrzec na sporą część lekarzy ginekologow, ktorzy popelniaja błedy notorycznie, traktujac pacjentow przedmiotowo, jako źródło zarobku i bez szacunku.

Jestem pacjentką Pani doktor, jest relacyjna a nie u jednego ginekologa byłam z racji tego,że mam swoje lata+. Pacjenta traktuje indywidualnie, wszystko analizuje dokładne,doradza. To jest lekarz na właściwym miejscu i oby wszyscy byli tacy to wszystkim leczyłoby się lepiej i skutecznej. PO prostu wzór lekarza

Jest naprawdę super! Nigdy nie byłam u lepszej ginekolożki!. Jest przemiła i kompetentna! A to wystarczy :)

Miła, wzbudzająca zaufanie, ale nic więcej. W moim przypadku zła diagnoza, którą w porę udało się zweryfikować u innego lekarza uratowała mnie przed niepotrzebnym bólem, stresem związanym z zaleconym zabiegiem a nawet pewnego rodzaju okaleczeniem. Nie polecam tej lekarki!

Może i pani Adamczyk jest miła i sympatyczna, ale to naprawdę mało istotne przy błędnej diagnozie, która mogła skutkować dalszą destrukcją narządów, a przecież są badania, które mogą wykluczyć bądź też potwierdzić domniemane zmiany. Dobrze, że mam głowę na karku i sama dowiedziałam się i poddałam takiemu badaniu co w 100% wykluczyło zmiany sugerowane przez p. ginekolog. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

Bardzo miła,troszke może rozkojarzona,lub może przemęczona przez co trzeba pilnować samemu o wykonywaniu potrzebnych badan np prowadząc ciąze a takze o recepcie na jakis lek co chcielismy na początku wizyty a na koncu zostal zapomniany poza tym jak najbardziej ok,najlepsza ginekolog jaką znam a byłam juz u paru