lekarz Lidia Popławska

Onkolog, Internista

Bardzo profesjonalna, kompetentna p. doktor. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi. W pełni polecam.

W takim poważnej chorobie najgorsza rzeczą jaka nam się trafiła była wizyta u Pani doktor. Na każdej wizycie tylko nas zbywala nie potrafiła dopilnować podstawowych obowiązków. Zwodzila nas ponad 3 miesiące kazała czekać na wyniki badań których wogole nie zleciła jak się okazało później. Dużo by pisać na ten temat. Nie polecam radze omijać szerokim łukiem.

Pani Doktor Popławska to lekarz multidyscyplinarny o niezwykle szerokiej medycznej wiedzy ogólnej, a przy tym niesamowity człowiek o ciepłym, pełnym zrozumienia, ludzkim podejściu do pacjenta. Lekarz z powołaniem, z prawdziwego zdarzenia. To szczęście być pod opieką Pani Doktor, która dzięki swojej wiedzy daje poczucie bezpieczeństwa, a dzięki postawie ułatwia swym podopiecznym często tak trudną wędrówkę po świecie choroby. Pani Doktor, dziękuję :-) Magda S

Pani Doktor, dziękuję :-)
Magda S

Pani doktor jest kompetentna, budząca zaufanie a przy tym ciepła, sympatyczna,cierpliwa. Dziękuję Pani Doktor !

Pani Doktor jest wspaniałym człowiekiem, emanującym ciepłem.Rozmowa z nią daje poczucie bezpieczeństwa,a wiedza medyczna sprawia,że człowiek po pierwszej wizycie nabiera pełnego zaufania. Pani Doktor jest lekarzem całkowicie godnym polecenia.