Logopeda 2

Gabinet Terapii Logopedycznej i Refleksologicznej
ul. Mazowiecka 2/26
59-220 Legnica

Serdecznie polecam! Osoba godna zaufania, kompetentna, a przede wszystkim podjęła działania z moim dzieckiem w momencie ostatecznym. Niestety w przedszkolu cały czas utwierdzano mnie w przekonaniu, że wszystko jest zgodnie z rozwojem mojego dziecka. Teraz jesteśmy wreszcie na etapie ogromnych postępów.

Opinia dodana przez: Wiktoria

Beskidzka 2 lok. 4
59-220 Legnica

Po terapii u innego logopedy nie widzieliśmy żadnych efektów terapeutycznych. Postanowiliśmy poszukać pomocy dla naszego dziecka gdzie indziej. Trafiliśmy wówczas do Pani Marii Barańskiej. Od początku zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni tak skrupulatnym i szczegółowym podejściem do diagnozy. Pani Logopeda na każdych zajęciach, poprzez wykonywanie różnych ćwiczeń, pracowała razem z dzieckiem do momentu, kiedy dziecko poprawnie będzie je wykonywać. Następnie otrzymywaliśmy różnorodne, ciekawe materiały, zachęcające dziecko do pracy w domu, a tym samym do utrwalania materiału. To właśnie tutaj dziecko nauczyło się czytać i co ważne chętnie sięga po nowe lektury. Profesjonalizm, kompleksowe podejście do tematu oraz praktyka pozwalają na osiągnięcie pożądanych efektów. Dziękujemy.

Gałczyńskiego 2

Zdecydowanie polecam tego Specjalistę. Ma bardzo dużą wiedzę i potrafi w sposób nieszablonowy podejść do zaburzeń pacjenta. Czasami nawet na bieżąco w czasie zajęć wymyśla ćwiczenia i zabawy, żeby tylko zachęcić dziecko do współpracy, a jak wiemy 4-latki nie zawszą są chętne, zwłaszcza jak coś im nie wychodzi. Bardzo polecam - ze wiedzę i kreatywność :)

Opinia dodana przez: S.

Gabinet logopedyczny
ul. Konstruktorów 62/2
65-001 Zielona Góra

Opinię o Pani Ani usłyszałam od koleżanki, która jest bardzo zadowolona z postępów jej dziecka po terapii. Zdecydowałam nie czekać na wizytę u logopedy na NFZ i umówiłam się z Panią Anią. Polecam wszystkim którzy chcą, by ich dziećmi zajął się kompetentny i dobry terapeuta! I niepotrzebnie bałam się kosztów bo są konkurencyjne. Dziękuję Pani Aniu!

Przedszkola Publiczne nr 3, 2, 5, 1

21-010 Łęczna

Jestem zadowolona ze współpracy z Panią logopedą. Dzieci ją lubią. Jak ktoś współpracuje, to wszystko da się zrobić. Cudów nie robi, jak często rodzice oczekują. Jedyny minus to to, że ma mało czasu, ale zawsze przyjmie, choć na chwilkę. Ja polecam!

Opinia dodana przez: Weronika

Marta Baj

Wizyty domowe, Logopeda dziecięcy

Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl
ul Mickiewicza 28/30
Gdańsk

Pani miła i ładnie się uśmiecha, ale umiejętność odpowiedzi na pytania już nie taka dobra. Odniosłam wrażenie, że uśmiechem i miłym podejściem próbuje zatuszować swoją niewiedzę. Zupełnie nie wiedziała jak podejść do mojego dziecka i nie umiała postawić konkretnej diagnozy. Na szczęście znalazłam pomoc gdzie indziej. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Anna

Żelazków
62-817 Kalisz

Chodziliśmy do Pani Ani na naukę "k" i "g". Moja córcia jest bardzo nieśmiała, ciężko współpracuje z obcymi. Wspaniale trafiliśmy! Metody, które ma ta logopeda do pracy z małymi dziećmi są niezawodne. Dosłownie dziecko nie chciało wychodzić z zajęć! Zresztą mnie też bardzo się podobało i wprowadziłam te same zabawy w domu. Polecam - efekty widać po pierwszych zajęciach.

Opinia dodana przez: Alicja W.

Mobilingua
Żory os. 700-lecia
44-240 Żory

Ja niestety nie jestem zadowolona z efektywności pracy tej Pani.

Ja niestety nie jestem zadowolona z efektywności pracy tej Pani.
Przede wszystkim jest niepunktualna co do umówionych godzin wizyty natomiast trzeba odbierać dziecko wcześniej niż powinna trwać wizyta. Pomimo że jest dla dzieci przyjemna czasem mam wrażenie że się za bardzo "cacka", przyjmuje kilkoro dzieci na raz więc uważam że nie poświęca wystarczająco czasu każdemu z dzieci.Wizyty odbywają się 2 razy w miesiącu i jeszcze w niepełnym wymiarze (zaznaczam że nie są to wizyty prywatne być może dlatego tak podchodzi do sprawy?)Prywatny koszt wizyty u tej Pani wynosi 60zł czyli Pani się ceni...

Opinia dodana przez: hanyska hanyska

centrum stymulacji rozwoju psychoruchowego oraz szkoleń 602243663

59-220 Legnica

Nie zgadzam sie z ta opinia.uzyskalam duza pomoc.wskazano problem dziecka i gdzie dalej badac synka.z powodu malych finansow i tak moglam przychodzic na terapie.pozniej rowniez dzieki pomocy p.basi dostalam pieniazki na konto synka.polecam zangazowanie w pomoc p.basi.

Opinia dodana przez: ania

Kościuszki 2 lok. 1
48-130 Kietrz

Polecam z czystym sumieniem! Poświęciła mi dużo czasu choć problem był mały. Suuuper!!!!