Lucyna Wnęk-Oleksy

Internista, Lekarz rodzinny

Empatyczne, kompleksowe i kompetentne podejście do pacjenta!

Empatyczne, kompleksowe i kompetentne podejście do pacjenta!

Bardzo niemiła, szorstka i oschla osoba . Atmosfera podczas wizyty napięta i niekomfortowa. Narzeka na swoją pracę podczas wizyty, na nadmiar obowiązków, ogólnie sprawia wrazenie osoby ze wszystkiego niezadowolonej i pretensjonalnej. Przedmiotowe podejście do pacjenta. Bardzo rzadko korzystam z wizyt, ale za każdym razem jest tak samo niemiło, że człowiek czuje się wręcz jak intruz. Postanowiłam ostatecznie zmienić lekarza. Wierzę że każdy inny lekarz będzie bardziej ludzki i uprzejmy..

Świetny, uczciwy i kompetentny lekarz. Bardzo dziękuję za leczenie mojej 90-letniej Mamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Andrzej W.

Andrzej W.

Konkretna porady tak potrzebne w ciężkiej chorobie. Tyle poświęconego czasu ile trzeba aby mieć pewność, że wszystko co możliwe jest robione. Wspaniały Człowiek. Dziękuje za wszystko dla mojej Mamy.

Konkretna porady tak potrzebne w ciężkiej chorobie.
Wspaniały Człowiek.
Dziękuje za wszystko dla mojej Mamy.