lekarz Łukasz Białek

Ortopeda

Ciekawe, że lekarz ten zdaje się, że jeszcze w trakcie specjalizacji ma więcej opinii niż nie jeden profesor z 40 letnim stażem pracy, prawie wszystkie wpisy elokwentne „na jedno kopyto”, niezły PR trzeba przyznać.. Ale ja nie o tym. W sumie lekarz jest OK jak na podkarpacką posuchę w dziedzinie ortopedii. Prywatnie wysłucha, robi USG, ale niestety nie wystawi żadnego skierowania z Profamili bo nie ma takich uprawnień i w sumie i tak trzeba przejść przez lekarza rodzinnego jak trzeba zrobić dodatkowe badania. No chyba, że ktoś ma dużo pieniędzy to sobie zapłaci za wszystko. Poza tym wydaje się, że lekko gwiazdorzy, a nieomylny nie jest... Ale generalnie jak wspomniałem może być.

Świetny fachowiec, bardzo miły, młody i sympatyczny człowiek. Trafna diagnoza, wysłucha dokładnie co się stało. Miałem stłuczone kolano z czego co chwila mi podchodziła krew do kolana które puchło. Kilka punkcji i podanie zastrzyku w staw pomogło i nie ma ani śladu po kontuzji. Na szczęście mogę już w 100 % ficzycznie działać :) Operował również mojemu koledze zerwane więzadło i nadzorował rehabilitację który po niespełna 5 miesiącach wchodził w trening piłki nożnej Takiego Lekarza to ze świeczką szukać Polecam z czystym sumieniem

Takiego Lekarza to ze świeczką szukać
Polecam z czystym sumieniem

Najlepszy ortopeda u jakiego byłem. Profesjonalna obsługa pacjenta - badanie lekarskie, USG w gabinecie i RTG na miejscu. Do tego karta z wizyty drukowana a nie nabazgrana odręcznie jak u poprzedników. Borykałem się z bólem kolana od dłuższego czasu (ok 7 miesięcy). Dostałem jasną informację na temat leczenia i rehabilitacji i teraz czuje się rewelacyjnie. Gorąco polecam Doktora i dziękuję za leczenie.

Gorąco polecam Doktora i dziękuję za leczenie.

A ja miałam zabieg półtora miesiąca temu na kolano, artroskopie. Od tej pory kolano przestało mnie całkowicie boleć. Chodziłam państwowo w Nowej Dębie i dostałam skierowania na wszystkie badania i rehabilitacje tylko oczywiście trzeba długo czekać bo kolejkę ma długą. Jest miły i uprzejmy, a w szpitalu to mimo że cały czas operował i tak przyszedł porozmawiać i znalazł czas dla pacjentów.

Rewelacyjny ortopeda. Półtora roku chodziłem po różnych ortopedach na Podkarpaciu i każdy mówił coś innego - przy czym żaden nie poświęcił mi więcej niż 5 minut i nie zastosował właściwego leczenia. A u doktora Białka - badanie, szybka diagnoza, konkretne wyjaśnienie problemu, artroskopia i rehabilitacja. Teraz jestem w pełni zdrowy i zadowolony z życia. Jedyny minus to to że do doktora coraz ciężej się dostać:) Dziękuję doktorze.

Dziękuję doktorze.

Dla mnie to najlepszy lekarz u jakiego byłam. Poświęcił mi dużo czasu i dokładnie wyjaśnił na czym polega leczenie. Dodatkowo polecił rehabilitanta który naprawdę spełnił moje oczekiwania. Byłam u wielu ortopedów na Podkarpaciu i naprawdę żaden nie potrafił poradzić sobie z moim problemem. Polecam wszystkim doktora Białka bo naprawdę wie co robi i ma bardzo nowoczesne podejście zarówno do leczenia jak i do pacjentów.

Lekarz młody, lecz bardzo kompetentny i wzbudzający zaufanie. Operował mi zerwane ścięgno Achillesa i nadzoruje leczenie, które przebiega bardzo dobrze. Rozpoznanie, opis przypadku i proponowane zalecenia przekazuje wydrukowane, co jest bardzo pomocne dla pacjenta, jak i rehabilitanta. Dodatkowo jest sympatycznym, uśmiechniętym człowiekiem.

Lekarz młody, lecz bardzo kompetentny i wzbudzający zaufanie.

super lekarz operowal mojego syna lekarz godny polecenia jest bardzo uprzejmy odpowiada na wszystkie pytania

Naprawdę godny polecenia specjalista. Pomaga nie tylko w przychodniach ale również poza nimi, jeżeli jest nagła potrzeba nigdy nie odmówi konsultacji. Jestem po zerwaniu ACL, co nastąpiło zabiegiem artroskopii wraz z rekonstrukcją zerwanego więzadła. Pomoc przed zabiegiem, opieka w trakcie zabiegu i rehabilitacji jak i dalsze konsultacje oceniam jako znakomite. Sam fakt, że dr Białek jest lekarzem reprezentacji Polski w futsalu (halowa piłka nożna), mówi sam za siebie :) - myślę, że nie wybraliby pierwszego lepszego lekarza. GĄRĄCO WSZYSTKIM POLECAM :)

Jakieś pół roku temu miałem rekonstrukcję więzadła krzyżowego u dr Białka. Wszystko poszło sprawnie i w miłej atmosferze a wizyty kontrolne to tylko potwierdziły. Polecam!