lekarz Łukasz Hawryluk

Internista, Kardiolog

Dobry lekarz, konkretny. Nie owija w bawełnę i dokładnie tłumaczy o co chodzi.

Dobry lekarz, konkretny. Nie owija w bawełnę i dokładnie tłumaczy o co chodzi.

Bardzo uprzejmy, znający się na rzeczy lekarz.

Bardzo uprzejmy, znający się na rzeczy lekarz.

Pierwszy raz spotykam lekarza, który mnie naprawdę wysłuchał i normalnie ze mną rozmawiał, to znaczy jak człowiek z człowiekiem. Wszystko wytłumaczył i zaplanował rozsądne badania bez leczenia na oślep. Dobrze, że są jeszcze tacy Lekarze. Bardzo dziękuję.

Pan doktor Hawryluk postawił dobrą diagnozę problemu, z którym borykam się od prawie 2 lat. Posiada dużą wiedzę, a przy tym jest sympatyczny i naprawdę jest najpierw człowiekiem a dopiero potem lekarzem. Dziękuję i polecam. Pacjentka Mariola.

Nigdy dotąd nie spotkałam tak nieuprzejmego lekarza, a od 18 lat cierpię na przewlekłą chorobę, więc moje doświadczenie w korzystaniu z pomocy zdrowotnej jest bardzo bogate. Po raz pierwszy trafiłam na doktora Hawryluka i nigdy, ale to nigdy w życiu już się u niego nie pojawię. To najgorsza z wizyt, jakiej doświadczyłam. Odradzam.

Szanowny Panie doktorze. Nie wiem czy zagląda Pan czasem na tę stronę. Trafiłam do Pana przez przypadek w dniu 10 kwietnia br. z mężem. Dziękuję za rozmowę z mężem. Mniemam, że była Mu ona bardzo potrzebna. Przeziębiona emerytka.

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz. Rzadko chodzę do lekarza, bo nie chorowałam. W tym roku miałam przeciągający się problem z chorobą, dwaj poprzedni doktorzy nie pomogli mi. Przypadkiem trafiłam na doktora Hawryluka. Nie spieszył się mimo tłumu pod drzwiami. Wypytał o wszystko, zbadał mnie dokładnie jak nigdy wcześniej żaden doktor. Powiedział co mam robić i jakie leki brać. Po trzech dniach byłam zdrowa. Bardzo jestem wdzięczna doktorowi.

Świetny, kompetentny lekarz. Zadaje konkretne pytania, drąży temat dopóki nie znajdzie rozwiązania. Dokładnie wszystko objaśnia, nie trzeba się bać zadawania pytań. I przy tym to człowiek z klasą, kulturą, podchodzi do pacjenta z szacunkiem, jest bardzo uprzejmy i sympatyczny. Z wieloma lekarzami miałam styczność, a p. Hawryluk zdecydowanie jest w moim odczuciu najlepszym.

Dobry lekarz i sympatyczny. Godny polecenia.

Dobry lekarz i sympatyczny. Godny polecenia.

Swietny lekarz. Zrozumialam na czym polega moja chorba i wytlumaczyl mi jak postepowac aby ja kontrolowac. Brak mozliwosci pelnego wyzdrowienia zaakceptowalam wlasmie dzieki niemu. Polecam