lekarz Łukasz Luboiński

Ortopeda

3,9
3,7

Bardzo Dobry fachowiec bez podejścia do pacjenta. Wykonał udaną operację kolana - jednak gdy miałam nowe problemy udałam się do innego równie kompetentnego lekarza, tym razem z rewelacyjnym podejściem. Polecam dla Osób dla których nie liczy się czy Lekarz jest kontaktowy czy czy.

Prawdopodobnie najgorszy lekarz ortopeda z jakim miałem do czynienia jeśli chodzi o komunikacje i podejście do pacjenta. Zaznaczam że chodzi tu o wizytę na NFZ w szpitalu MSWiA i na pewno nie jest ten fakt bez znaczenia. Wizyta trwała 5 minut, lekarz wchodzi w zdanie nie dając możliwości aby opisać dolegliwości i historie leczenia, popędza narzekając na brak czasu - sprawia ze pacjent czuje się jak intruz. Postawiona naprędce diagnoza się nie sprawdziła i aktualnie moje leczenie wydłuża się o kolejne kilka miesięcy. Nie kwestionuję umiejętności dr Luboińskiego jako chirurga ale przypominam ze wykonuje zawód z POWOŁANIA i wypadałoby z większą uwagą i szacunkiem traktować pacjentów, wszak każdy z nas czeka na wizytę po kilka miesięcy.

Do przegięcia konkretny - podaje wszystko co potrzeba i czego jako pacjent potrzebowałem się dowiedzieć (warto byłoby nagrywać na dyktafon bo informacji było nie mało). Na dodatkowe pytania odpowiada ze szczegółami i pasją (nawet gdy są to sprawy nie tak istotne dla pacjenta), bez spotykanej u innych lekarzy presji zakończenia wizyty i udawanego pośpiechu. Choć byłem "wciśnięty" pomiędzy pacjentami - to choć mówił szybko i bez rozwlekania spokojnie czekał na wszystkie moje dopytania, czy nawet żarty ;-) na pierwszy rzut oka może wydawać się gburowaty, ale to lekarz, nie chodzisz do niego na piwo tylko z konkretnym problemem. Jak przychodzi do konkretów to czujesz że ktoś kompetentny zajmuje się Tobą.

Konkretny, rewelacyjny fachowiec. Co do uprzejmości, dałabym wyższą notę. Takich lekarzy i ludzi spotyka się bardzo rzadko. Gratuluję i dziękuję.

Pan doktor robił mi w 2009 roku prywatną operację stawu b-o po zerwaniu wiązadeł (kontuzja III stopnia). Założył mi 2 'guziki' tytanowe, połączone nicią, które miały ściągnąć obojczyk w dół i pozwolić na związanie się wiązadeł. Cała ta konstrukcja po prostu się rozleciała, prawdopodobnie już dzień po operacji, sygnalizowałem wtedy że coś jest nie tak, ale pan doktor uspokajał że jest ok. Tak samo uspokajał niedouczony fizjoterapeuta z Kliniki Ruchu (to koledzy pana doktora), który jeszcze 3 miesiące po operacji uważał, że to nadal opuchlizna! Pan doktor miał też problem ...

Pan doktor miał też problem z oddaniem mi pieniędzy za operację + zwrot kosztów (ok. 10 tys pln), np. sugerował że może coś nie tak było z protezą - którą przecież sam zalecił i montował.

Ten lekarz przyjmuję w szpitalu i prywatnie,więc można sobie wybrać.Z tym że wiadomo w szpitalu są dłuższe kolejki,a prywatnie w zasadzie od razu.Tam z tydzień może trzeba będzie poczekać,ale nie miesiące.Na prawdę POLECAM !!!!!!!!!!

Odradzam. Przyszedłem do doktora z lekko bolącym łokciem golfisty, otrzymałem zastrzyk z własnej krwii, po którym po 6 tygodniach miało dojść do wyleczenia. Minęły 4 miesiące, a stan mojego łokcia jest tragiczny, w porównaniu do tego z przed zastrzyku. Mam praktycznie unieruchomioną rękę, gdzie przed zabiegiem mogłem przynajmniej chodzić na basen. Straciłem kupę czasu i ponad 1000 zł, tylko po to, żeby dowiedzieć się, że doktor nie wie dlaczego tak jest i zostałem oddelegowany do innego lekarza. Skandal! Zdecydowanie omijajcie tego lekarza. Zależy mu na tym żeby zarabiać pieniądze, a nie pomagac ludziom.

Podczas gdy inny lekarz kilkukrotnie odraczał operację na moim kolanie, by w końcu się z niej zupełnie wykręcić, dr Luboiński znalazł czas na mnie w przeciągu kilku tygodni. Operacja łękotki powiodła się, kolano działa świetnie. Niesłychanie rzeczowy, jednak nigdy nie zbywa pacjenta.

Po operacji rekonbtrukcji więzadła krzyżowego przedniego w X 2007 wszystko jest supa gut :) Badanie wstępne Pan Łukasz przeprowadza bez patrzenia na rezonans a zaraz się okazuje że dokładnie mówi to samo co wyszło w rezonansie a nawet więcej. Polecam z czystym sumieniem wszystkim z problemami ortopedycznymi, głównie kolanami :)

rewelacyjny specjalista,konkretny,rzeczowy,po wstępnym badaniu opisuje schorzenie w 100% ( co potwierdził zrobiony później rezonans magnetyczny, w moim przypadku był to 4 ortopeda do którego trafiłem z problemem kolana, wszyscy poprzedni twierdzili, że wszystko jest ok.Jestem po operacji i teraz dopiero jest wszystko ok.