lek. med. Łukasz Rodak

Ortopeda, Traumatolog

Polecam z całego serca. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak profesjonalnym LEKARZEM! Podejście do pacjenta, szybkość w działaniu, zaangażowanie i fachowość w leczeniu jakiego nigdy nie widziałam a jestem już po 8 operacji kolana. Pana Doktora poznałam w styczniu po wypadku na nartach, od razu podał diagnozę i propozycję leczenia, operacja w ciągu 2 miesięcy od diagnozy a powrót do biegania po rekonstrukcji ACL i szyciu łękotki po 3 miesiącach. Pan Doktor dzwonił, pytał w trudnym czasie epidemii jak się czuję po operacji, ja rehabilitacja i postępy. Przez cały ...

Polecam z całego serca.
Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak profesjonalnym LEKARZEM!
Podejście do pacjenta, szybkość w działaniu, zaangażowanie i fachowość w leczeniu jakiego nigdy nie widziałam a jestem już po 8 operacji kolana. Pana Doktora poznałam w styczniu po wypadku na nartach, od razu podał diagnozę i propozycję leczenia, operacja w ciągu 2 miesięcy od diagnozy a powrót do biegania po rekonstrukcji ACL i szyciu łękotki po 3 miesiącach. Pan Doktor dzwonił, pytał w trudnym czasie epidemii jak się czuję po operacji, ja rehabilitacja i postępy. Przez cały czas rekonwalescencji wiedziałam, że mogę na niego liczyć.
Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości do jakiego Ortopedy się wybrać, to proszę mi wierzyć dr Rodak jest MISTRZEM w swoim fachu.

Doktor Rodak wykonywał u mnie operację stawu kolanowego w szpitalu w Piekarach , wszystko w miłej, sympatycznej atmosferze. O dziwo nie chciał bym przyjechał do niego na prywatną wizytę, stwierdził, że nie widzi potrzeby a szwy pooperacyjne mam sobie ściągnąć u siebie w przychodni.

Dr Rodak z zaangażowaniem zajmuje się pacjentem i jest godny zaufania. Robi co w swojej mocy, aby pomóc pacjentowi. Jak najbardziej polecam tego lekarza

Super lekarz, polecam ! Najważniejsze jest dla niego zdrowie człowieka a nie pieniądze! Lekarz z prawdziwego zdarzenia!