dr hab. n. med. Łukasz Święcicki

Psychiatra

Nie słucha pacjenta, nie zwraca uwagi na jego samopoczucie. Po zastosowanych lekach schudłam 10 kg, przy wzroście 173 cm ważyłam 47 kg. Gdy powiedziałam mu, że źle się czuję i bardzo schudłam, odpowiedział, że jeszcze spodnie mi nie spadają i wymyślam objawy uboczne. Bardzo zły lekarz, nastawiony na zarabianie pieniędzy na utrzymanie czwórki swoich dzieci.

wiele tytułów naukowych nie świadczy o byciu dobrym lekarzem,na oddziale zleca najstarsze leki które zrobią więcej szkody niż ko rzyści,zle przeprowadza wywiad lekarski,potrafi poniżyć gdy pacjent nie potrafi w depresji zebrać myśli i się wstydzi że nie potrafi wypowiedzieć się.tylko dla bogatych,nie jest typem, judyna,ale wiedzę posiada b.dużą.,na prywatnej wizycie pomoże.

wiele tytułów naukowych nie świadczy o byciu dobrym lekarzem,na
oddziale zleca najstarsze leki które zrobią więcej szkody niż ko
rzyści,zle przeprowadza wywiad lekarski,potrafi poniżyć gdy
pacjent nie potrafi w depresji zebrać myśli i się wstydzi że nie
potrafi wypowiedzieć się.tylko dla bogatych,nie jest typem,
judyna,ale wiedzę posiada b.dużą.,na prywatnej wizycie pomoże.

Oceniam tego lekarza mając porównanie do kilku innych warszawskich lekarzy tej specjalności polecanych jako najlepsi eksperci swojej specjalności (do których chodziłam na prywatne wizyty). Prof. Święcickiego oceniam jako najbardziej kompetentnego i wzbudzającego największe zaufanie i poczucie bezpieczeństwa pacjenta.

Leczyłam się u wielu psychiatrów lecz dopiero dr Święcicki poprawnie mnie zdiagnozował i dobrał leki. Nigdy nie spotkałam tak kompetentnego, mądrego, troskliwego, cierpliwego i serdecznego lekarza, a przy tym wspaniałego człowieka. Sama rozmowa z nim jest niezastąpioną terapią.

Ten prof. jest wyjątkowo obcesowy. Dziwie się, że w ogóle ma prywatnych pacjentów. Omijajcie tego psychiatrę z daleka.

Omijajcie tego psychiatrę z daleka.

niesamowicie spokojny, zawsze ma czas dla pacjenta, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Przy okazji: ogromne poczucie humoru. Polecam, polecam

Bezproblemowy, ambitny, przejety problemem pacjenta, spokojny.

Bezproblemowy, ambitny, przejety problemem pacjenta, spokojny.

Bardzo dobry diagnostyk i mądry lekarz.

Bardzo dobry diagnostyk i mądry lekarz.