Maciej Barczentewicz

3,4
3,1
3,2
2,7

Minusy(przed plusami bo moim zdaniem przeważają): 1. Nie zalecił badania usg piersi przed podaniem hormonów. Badał jedynie palpacyjnie. Nawet nie wiem czy w odpowiednim dniu cuklu. U innego lekarza dowiedzialam się na pierwszej wizycie(!), że TRZEBA zrobić usg piersi! Zrobiłam. I po 3 latach leczenia u pana doktora okazało się, że jest tam coś nie tak. Gdybym nie poszła do innego lekarza nadal bym nie wiedziała, pan doktor nie poinformował mnie o takich "wadach" leczenia hormonalnego. 2. Zalecił badanie KIRów w Krakowie za grubą kasę i szczepienie w Krakowie na ...

Minusy(przed plusami bo moim zdaniem przeważają):
2. Zalecił badanie KIRów w Krakowie za grubą kasę i szczepienie w Krakowie na jakieś przeciwciała męża, również za grubą kasę(+dojazdy,noclegi), które nic nie dało. Moze innym pomaga(nie wiem) ale u mnie nie. Teraz już wiem, że po prostu u mnie jest inna przyczyna problemów zdrowotnych, więc tych szczepień teraz już bym nie robiła. Ale pan doktor zlecił bo może pomoże, ale niestety to ja wywaliłam kase w błoto.
3. Wizyty u pana doktora są drogie, nawet bardzo. Plus oczywiście koszty kart naprotechnologicznych, wizyt u instruktora naprotechnologii, co miesiąc zleca np usg cyklu, badanie hormonów w konkretnym dniu cyklu. Same te badania są rzeczywiście potrzebne ale tak praktycznie co miesiąc przez 3 lata?
4. Na koniec leczenia postawił diagnozę, którą znałam zanim do niego przyszłam, w sumie nic więcej się nie dowiedziałam, straciłam te 3 lata. Wg niego naprotechnologia rozwiązuje wszystkie problemy. Jestem przeciwna in vitro ale jak widać napro nie działa wszędzie.
5. Jestem wierząca ale rozmawianie o wątkach religijnych z lekarzem chyba mnie nie interesuje, nie jest on dla mnie autorytetem w tej kwestii jednak.
6. Moim zdaniem średnio słucha pacjentki.
7. Nie chciał słuchać o inseminacji(mimo, że to zgodne z wiarą katolicką). Nie ważne, że może mogłoby pomóc - panu doktorowi ta metoda nie pasuje.

Plusy:
1. Wizyty są długie, pan doktor odpowiada na wszystkie pytania, ale jak widać nie wszystko jednak powie(patrz leczenie hormonalne i usg piersi). Pewnie trzeba zadawac odpowiednie pytania lub doczytywać w necie.
2. Pan doktor ma podejscie bardziej holistyczne niż ginekolodzy z sieciówek, wie, że dieta jest ważna.
3. Na każdej wizycie są podejmowane kolejne kroki leczenia(mimo, że u mnie te kroki zawodziły). Nie ma tak, że płaci się za wizytę z usg 380zł, pan doktor zobaczy wyniki i tyle.

Na początku byłam nastawiona do pana doktora Barczentewicza bardzo pozytywnie, z czasem zapał malał. Straciłam u niego 3 lata, których już nie odzyskam. Nie mówiąc o kasie - ale to bym przebolała, gdyby leczenie przynosiło skutek. I te wieczne spotkania z(poniekąd bardzo miłą i przyjazną) instruktor naprotechnologii, których ja zacząłam unikać bo miałam już dość. Zalecam zastanowienie się przed wybraniem się do tego lekarza lub umówienie się na pierwszą wizyte, zapytanie o plan leczenia i przeanalizowanie go lub skonsultowanie z innym lekarzem. Lekarze to ludzie i popełniają błędy ale zwykle nie potrafią się do nich przyznać.

Jeśli ktoś chce wyregulować cykl to może i coś zaradzi, przy większych problemach jest bezradny. Wszystkich ostatecznie leczy tak samo szczepienia i accofil. Leczenie trwa dwa trzy lata i kończy się ciąża w kilku przypadkach? Super, ale prawda jest taka że u wielu ciąża trafi się prędzej czy później... Ja spotkałam w przychodni może ze dwa razy kobietę w ciąży, to też daje do myślenia. Doktor cieszył się że wyregulował mi cykl i mam normalne owulację nawet bez stymulacji.. Problem w tym że jak do niego trafiłam miałam regularny cykl ...

Problem w tym że jak do niego trafiłam miałam regularny cykl i owulację jak w zegarku...Faszerowalam się tym jego accofilem co oczywiście nic nie dało, na pytanie co jeszcze można zrobić powiedział że nic więcej tylko to jest problemem i mam brać do skutku...Acha części badań ktore moglyby coś wnieść w ogóle nie zleca np AMH oraz genetyka. Spotkania z doktorem to jak lekcja katechezy. Wierzącym polecam zdrowo się odżywiać i uprawiać sport i na to samo wyjdzie

Zakończyliśmy leczenie niepłodności u tego Pana. Cała ta naprotechnologia to jedna wielka ściema. Chyba, że ktoś ma bardzo dużo pieniędzy, a u dr Barczentewicza, który podobno jest taki ,,religijny'' bez grubej kasy w portfelu nic nie załatwisz. Koszt wizyty 300 zł i pytam się za co? przecież ten Pan nie jest żadnym profesorem. Nie wspomnę już o szeregu badań, które zleca i najlepiej robić je w jego przychodni. Kiedy pojechalismy z mężem na pierwszą wizytę i Pani w recepcji wystawiła rachunek to się przeraziliśmy, a jechaliśmy do niego z drugiego końca Polski. Zero skrupułów, dorabianie się na ludzkim nieszczęściu i zasłanianie tym, że on taki religijny, przeciwnik in vitro.Skasował nawet 50 zł za to, że podbił pięczątką zaświadczenie do mojego zakładu pracy, że byłam u niego na wizycie. Jak można za coś takiego wziąć pieniadze, jeszcze się z takim czymś nie spotkałam u żadnego lekarza, a przeszłam ich wielu. I te bezsensowne obserwacje śluzu u instuktorki, która również nieźle sobie liczy za spotkania i co spotaknie te same pytania w kółko. Rzecz jasna, że jeśli komuś pomógł tp będzie go chwalił, ale nam nie pomógł. 9 lat staramy się o dziecko i znowu czar o cudownej naprotechnologii prysł. Upierał się, że do zapłodnienie wystarczy jeden plemnik, a wszyscy pozostali lekarze, którzy widzieli wyniki nasienia mojego męża powiedzieli, że z takimi wynikami ciężko będzie zajść w ciążę, tylko on twierdził, że wyniki są niezłe, i że to na pewno ze mną jest coś nie tak.Obydwoje z mężem jesteśmy katolikami, ale ten Pan z religią i katolickim podejściem do drugiego człowieka ma niewiele wspólnego .

witam. Ja szczerze polecam pana doktora. Jestem po pierwsze wizycie i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jest bardzo miły, konkretny, dokładny zarówno w badaniu jak i w odpowiedziach na zadawane pytania. wizyta trwała 50 minut, miała ze sobą poprzednie badania i zostały mi zlecone jeszcze inne które oczywiście nie kosztowały mało ale z tym trzeba się pogodzić jeśli decydujemy się na leczenie prywatne. za całą wizytę zapłaciliśmy 1250 zł w tym: apteka ok 250, cytologia, wizyta i przygotowanie do badania nasienia męża 360 zł, badanie na nietolerancję pokarmową 400 zł ...

witam.
Ja szczerze polecam pana doktora. Jestem po pierwsze wizycie i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jest bardzo miły, konkretny, dokładny zarówno w badaniu jak i w odpowiedziach na zadawane pytania. wizyta trwała 50 minut, miała ze sobą poprzednie badania i zostały mi zlecone jeszcze inne które oczywiście nie kosztowały mało ale z tym trzeba się pogodzić jeśli decydujemy się na leczenie prywatne. za całą wizytę zapłaciliśmy 1250 zł w tym: apteka ok 250, cytologia, wizyta i przygotowanie do badania nasienia męża 360 zł, badanie na nietolerancję pokarmową 400 zł i pozostałe badania ok 300. wyszła dosyć spora kwota ale w porównaniu z inseminacja którą przeszłam i cały przygotowaniem do niej czyli zastrzyki, badania i wizyty 2500 zł to chyba nie jest dużo. przy inseminacji miał być to koszt 750 zł ale oczywiście lekarze mówią tylko podstawowy koszt samego zabiegu a o przygotowaniu do nie go już zapominają. ja jestem bardzo zadowolona z tej dziedziny i z Pana doktora - wieże w niego bo tylko on mi pozostał. POLECAM

Pan doktor jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam, a proszę mi wierzyć, mam na swoim koncie bardzo wiele wizyt u różnych specjalistów. To pierwszy lekarz, który spojrzał kompleksowo na problem i zamiast leczyć w ciemno, jak pozostali lekarze, Pan Barczentewicz najpierw zalecił sporo badań a potem dopasował do mojego stanu odpowiednie leki. Badania owszem trochę kosztują, ale leczenie w ciemno raz jednym raz drugim lekiem kosztuje jeszcze więcej. Dzięki niemu zaszłam w zdrową ciażę juz po 4 miesiącach stosowania się do jego zaleceń. Oprócz naszego maleństwa również ja sama czuje się o wiele lepiej.Migreny minęły, zmęczenie i zmiany skórne również (a borykałam się z tym ponad 10 lat!). Wizyty u Pana dr trwały bardzo długo, robił b.szczegółowy wywiad, nigdy się nie spieszył, wg mnie badał delikatnie, choć to nie jest dla mnie kryterium oceny lekarza.Ważne by był skuteczny, a Pan dr taki jest.Swiadczy o tym duża ilosć ciąż, którą ma na koncie jego klinika. A są tam pary, które naprawdę mają spore problemy. U mnie zastosował leki, o których inni gin nie mieli pojęcia, ze istnieją (sprawdziłam to!) Jeśli ktoś pisze o nim źle to chyba z powodu własnych kompleksów. Szczerze polecam Pana dr BArczentewicza wszystkim, którzy nie chcą alby leczono ich po omacku i oczekują od lekarza skuteczności i profesjonalizmu.

Jedyny ginekolog, który bardzo kompleksowo podchodzi do tematu zdrowia kobiety uwzględniając nawet jej styl życia i żywienie.

Lekarz z powołaniem. Wniósł nadzieję w nasze małżeństwo. Mamy poczucie, że w końcu pierwszy lekarz od 10 lat zajął się nami w 100%

Lekarz z powołaniem.
Wniósł nadzieję w nasze małżeństwo.
Mamy poczucie, że w końcu pierwszy lekarz od 10 lat zajął się nami w 100%

Zdecydowanie nie polecam!!!!!. Leczy tylko według swojej wizji nie biorąc pod uwagę sytuacji i emocji pacjenta. Odpowiada wymijająco na pytania, nie udzielił porady na problem z którym się przyszło. Bez skrupułów skasował za wizytę nie zajmując się chorobą. Nie delikatny podczas badania piersi. Naciąga na drogie badania które nie wnoszą niczego istotnego jak sam stwierdził.

Zgadzam się z poprzedniczką. Miesza religię z medycyną. Odradzam.

Zgadzam się z poprzedniczką. Miesza religię z medycyną. Odradzam.