Maciej Barczentewicz

Pan doktor jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam, a proszę mi wierzyć, mam na swoim koncie bardzo wiele wizyt u różnych specjalistów. To pierwszy lekarz, który spojrzał kompleksowo na problem i zamiast leczyć w ciemno, jak pozostali lekarze, Pan Barczentewicz najpierw zalecił sporo badań a potem dopasował do mojego stanu odpowiednie leki. Badania owszem trochę kosztują, ale leczenie w ciemno raz jednym raz drugim lekiem kosztuje jeszcze więcej. Dzięki niemu zaszłam w zdrową ciażę juz po 4 miesiącach stosowania się do jego zaleceń. Oprócz naszego maleństwa również ja sama czuje się o wiele lepiej.Migreny minęły, zmęczenie i zmiany skórne również (a borykałam się z tym ponad 10 lat!). Wizyty u Pana dr trwały bardzo długo, robił b.szczegółowy wywiad, nigdy się nie spieszył, wg mnie badał delikatnie, choć to nie jest dla mnie kryterium oceny lekarza.Ważne by był skuteczny, a Pan dr taki jest.Swiadczy o tym duża ilosć ciąż, którą ma na koncie jego klinika. A są tam pary, które naprawdę mają spore problemy. U mnie zastosował leki, o których inni gin nie mieli pojęcia, ze istnieją (sprawdziłam to!) Jeśli ktoś pisze o nim źle to chyba z powodu własnych kompleksów. Szczerze polecam Pana dr BArczentewicza wszystkim, którzy nie chcą alby leczono ich po omacku i oczekują od lekarza skuteczności i profesjonalizmu.

Zgadzam się z poprzedniczką. Miesza religię z medycyną. Odradzam.

Zgadzam się z poprzedniczką. Miesza religię z medycyną. Odradzam.

Zdecydowanie nie polecam!!!!!. Leczy tylko według swojej wizji nie biorąc pod uwagę sytuacji i emocji pacjenta. Odpowiada wymijająco na pytania, nie udzielił porady na problem z którym się przyszło. Bez skrupułów skasował za wizytę nie zajmując się chorobą. Nie delikatny podczas badania piersi. Naciąga na drogie badania które nie wnoszą niczego istotnego jak sam stwierdził.